Освітній комітет парламенту розпочав свою роботу

Депутати планують роботу на період другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання

Освітній комітет парламенту розпочав свою роботу

Під час першого організаційного засідання парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій депутати розглянули питання підготовки плану роботи на період другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання.

За словами голови комітету Сергія Бабака, у парламенті зареєстровано вісім законопроектів, щодо яких комітет визначено головним. Із них три - були ухвалені у першому читанні і комітет має підготувати їх до розгляду у другому читанні. Ще п’ять законопроектів - подано вперше.

Також члени комітету заслухали і взяли до відома звіт про роботу Комітету з питань науки і освіти та Секретаріату за період діяльності Верховної Ради України восьмого скликання.

Народні депутати ухвалили рішення продовжити організаційне засідання Комітету з питань освіти, науки та інновацій у понеділок, 9 вересня. Планується, що  на цьому засіданні народні депутати затвердять план роботи комітету на період другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання і визначаться зі складом робочої групи з підготовки до другого читання проекту закону «Про повну загальну середню освіту».

Народні депутати прийняли рішення відмовитись від друкування паперових копій документів, які готує секретаріат для засідань комітету, оскільки кожен член комітету отримує їх в електронному вигляді.

Освіта.ua
05.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Киіврада
SOS!!! Від нардепів з Голосу стало відомо, що юні реформатори ініціюють перед Мінфіном зменшення витрат на освіту!! Зокрема хочуть закрити частину коледжів і внз!!! Звертаємося до голови Комітету п. Бабака розслідувати цю протиправну справу! Нагадаємо- освіта недоотримує 1,5 - 2%% від ввп, як того вимагає Закон(17-25 млрд грн). Винуватців- у відставку!!!
Махатма Г.
Комітет дивний , ще слабіший, ніж попередній. Одні вальти і ті бубнові. В голові якісь мухи і псевдореформи .Школі допомагати ніхто не планує. Університети скоротити , головне накачати приватні конторки бюджетом- откатики готові. Але відповідати будуть всі!! Прийде час.