Освітній комітет ВР очолить Сергій Бабак

Підготовча група з організації першого засідання ВР затвердила керівний склад комітету

Освітній комітет ВР очолить Сергій Бабак

Підготовча група з організації першого засідання Верховної Ради IX скликання затвердила керівників, заступників і секретарів 23 парламентських комітетів. Про це повідомляє Українська правда.

Список кандидатів буде винесений на затвердження сесійною залою у четвер, 29 серпня.

Відповідно до рішення підготовчої групи, Комітет з питань освіти, науки та інновацій має очолити народний депутат від партії «Слуга народу» Сергій Бабак.

Першим заступником голови комітету має стати Олександр Лукашев (ОПЗЖ), секретарем комітету - Наталія Піпа («Голос»).

Окрім цього, учасники підготовчої групи домовились, що політичні партії 28 серпня нададуть пропозиції з персонального складу комітетів.

Освіта.ua
28.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
Анна Новосад - министр образования и науки Украины;
Кудлай
Для Местный: охереть!!!
Коментувати
Запорожье
Неужели такое может быть?? Это же полное неуважение к нам - ученным , преподавателям, учителям. Девушка же нулевая? Для чего ее пропихнули? Для развала, чтобы совесть не болела...
Вася
Для Запорожье: Для Местный: Як говорять у народі "насосала"
Коментувати
Черненко Р.
Нові Міністри освіти , охорони здоров‘я - обидві не робили ні в школі, ні в лікарні ??!!!? Така ж професіоналка і міністр фінансів. Всі троє закінчили Могилянку. Таке ж пусте чудо і міністр економіки. З того ж кодла. Потерли штанці за кордоном і попали в список сороса- реформаторів. Тепер держись, учительський нарід, скорочення, оптимізація, закриття,атестація, сертифікація.... Все попереду!!!
Viktoria Tory Molchanova
Ок а до чого призвело міністрування попередників? Що з зно від нервових зривів дітей виносять і швидка забирає, бо якщо не здаси то ще рік життя псу під хвіст, і до того що в 12 класі вже вагітні матусі випускаються? Краще зробили після 9 нормальне профільне навчання щоб діти могли вчити ті предмете які знадобляться їм у майбутньому а не всі предмети підряд
Олена
Для Viktoria Tory Molchanova: ЗНО складають вже понад 10 рокiв, до чого тут попередники?
Коментувати
Остроград Е. П.
Стало відомо, що міністром буде жінка 29 річного віку- пані Новосад!! А заступником першим 25=Річна молода особа Стадний! Ні один , ні другий не працювали ні в школі , ні завучем, ні директром ... Не викладали в університеті. обидва підвязані до грантів і дуже вумні- все- все знають!! По кілька місяців потерлись за кордоном.Як можна недосвідченим людям доручити галузь , яка визначає майбутнє держави, опікується наукою!? « До основания, а затем»???
Епаршин
Для Остроград Е. П.: ну если так будет новая власть работать, то скоро будут новые выборы
Небайдужий
Для Остроград Е. П.: Ви ж розумієте, що пані Новосад є кандидатурою у міністри освіти з дуже простої причини - у всіх інших депутатів слуги народу з освітою набагато гірше. Тільки уявіть рівень цих депутатів і які закони вони понаприймають, якщо людина без жодного досвіду роботи є кращою за них.
павло
Може й так, але в нас вже була міністерка -вчителька
Коментувати