Уряд просять оприлюднити постанову про зарплати освітян

Профспілка працівників освіти вимагає оприлюднити постанову про підвищення зарплат

Уряд просять оприлюднити постанову про зарплати освітян

Профспілка працівників освіти і науки звернулась до Кабінету Міністрів з вимогою оприлюднення постанови «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки».

У профспілці зазначають, що рішення, яким передбачено підвищення заробітної плати освітян у розмірі від 20 до 70 відсотків з січня 2020 року, було ухвалено Кабінетом Міністрів у липні 2019 року.

Станом на 21 серпня, прийняту Кабінетом Міністрів постанову «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки» не оприлюднено.

«Така ситуація викликає великий негативний резонанс серед освітянської спільноти. ЦК Профспілки працівників освіти і науки України вимагає оприлюднення Кабінетом Міністрів України зазначеної постанови для інформування профспілкової освітянської громадськості», - наголосили у Профспілці працівників освіти і науки.

Як відомо, міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що реалізація норм зазначеної постанови, що була ухвалена напередодні парламентських виборів, коштуватиме бюджету 19,5 млрд грн. За словами міністра, питання застосування зазначеної постанови залежатиме від нового складу Кабінету Міністрів.

Освіта.ua
21.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
А техніки получають 3300,а вони получають більше чим шахтарі,совість де,а в мене 4 дітей попробуйте їх одіть ,обуть,накормить на 3300.
Леся
Для Марія: То йдіть вчителювати, в чому проблема?
Олександр
для Леся. НЕ СПЕШИ В ТАКОЙ ЖАРА!!!
Коментувати
Капитан Немо
Вам пообіцяли! І вам ще замало! От, невдячні освітяни!
Правдолюб
Спочатку-постанова, а потім-її анонс! А у нас Гройсман робить все навпаки! Навіщо таке брехливе чудо мати за прем’єра? Він кричить про підняття педагогам на всіх конференціях, а де воно те підняття? Я при Януковичі отримувала майже 400$(якщо по курсу до амер.$),а зараз до 300$! То де підвищення? А якщо згадати, як "виросли" ціни на продукти і комуналку, то взагалі мені бридко дивитися на такого брехунця!!!
Настя
А медикам коли?підвищать зарплати невже ми така не потрібна ланка суспільства ????ну так дивно
гость
В Харькове тоже так и НЕ ПОДНЯЛИ. И если в этом сентябре будет повышение на 10%, то для нас это будут 10, а не 20%, как рассказывают во всех интервью. А ведь люди не знают всех подробностей нашего "ПОВЫШЕНИЯ", и считают, что педагоги уже лопатой деньги гребут, а им все повышают и повышают.
Игорь Соломонов
З Нового року те ж на 9% піднімали, а постанови не було. У деяких районах Херсонської області так і не було підняття на 9%
Сергій
Всі говорять хто не знає скільки отримує вчитель кричать, що занадто багато. А насправді ставка вчителя ( молодого спеціаліста) всього 4400. І це не "чистими", а без сплати податків. То скажіть мені будь ласка, навіщо витрачати 5 років свого життя для отримання вищої освіти, щоб потім продавець отримував вдвічі більше, при цьому маючи за спиною лише базову середню освіту?
Коментувати