Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Анастасія Головач, Петро Олексійович і електорат округів №116, 117 полюбляють гострі страви. Фахівці встановили, що інтенсивне вживання гострих страв в літньому і молодому віці пов’язане зі схильністю до недоумства. https://1news.com.ua/tsikave/gostra-yizha-provokuye-slaboumstvo.html
Лола
сволочи они все,я воспитатель в детском салике,и получаю 3900грн.и она говорит куда им поднимать,им би таки зарплати.
Оля
Для Лола: якраз вихователь і викладач-різні структури,вихователям і запланували піднімати цього року,а не вчителям
Коментувати
наталія
а яка зарплата в Анастасії Головач, мабуть як у мене, вчительки, 7 тис., і їй як і мені ледве ледве вистачає на життя, бідненька, але я добра й милосердна , можу позичити!
олена
навпаки, не підняття нам зарплати це і є соціальна несправедливість, що ж це за країна така. де вчителів продовжують і продовжують принижувати, скільки це можна терпіти?
Ольга
Яка інфляція? Через кого ? Педагогів? Їх і так уже мало, через таку оплату праці , а залишиться ще менше. В мене освіта вихователя і щоб ви розуміли в моїй групі було 30 дівчат, а працюють по спеціальності приблизно 5. В садочках не вистачає вихователів, а в групі дітей по 40. Я працюю за 3000 на руки, скажіть як можна вижити на ці гроші у наш час?
Сергей Лимонов
ДУМА-ТАМАДУМА В країні, в якій не проводять паради, Не зради заради, а світлих ідей В будинку Верховної Слугонаради Триває звичайний парламентський день. Ідуть, марширують в сесійную залу Славетні нащадки впливових родин, Знайомі батьків прибиральниць "Кварталу" І п’ять журналістів "1+1". У спікера графік напружений вранці - Бо треба зайти розібратись в буфет, Де двом наймолодшим народним обранцям Без паспорта знов не дають сигарет! Поважні вусаті дядьки з "Батьківщини" В сортирі лупцють "слугу"-тамаду За фразу "А щас, дорогіє мущіни, Ідіть викупати свою молоду!" Поглянеш у залу - і око радіє, Усіх соціальний витримує ліфт: Борець, ресторатор, чувак від Андрія, Штангіст, гандболіст, онаніст, популіст! Зайдеш за колону - налито по чарці, Димок від мангалу роздражнює ніс... Шашличник пробився по мажоритарці, А бармен - за виборчим списком проліз! Пронизливо, наче пожежна сирена, Касирка з сільпа в міховому манто Реве на всю залу: "Охрана, отмєна! Я шото нажала, а ето нє то!"... Щасливе майбутнє чекає нас, схоже, В усій цій безкраїй зеленій красі: Хоч букви у партії знає не кожен, Писати закони готові усі!
Родион
ДЛЯ АВТОРА: Все програли, прос...али, а тепер кидаєте гі...но на вентилятор. На вас же й летить.
Tatiana
Все же лучше, чем при Порошенко!
Виктория Владимирова
Для Tatiana: Узбагойся! Чем лучше? Хватит гнать на Пороха, он уже не Президент. За все отвечает Зеля.
Коментувати
Аліна
Страйк це розумний вихід! Адже батьки що працюють на підприємствах чи офісах теж будуть змушені нас підтримати, бо багатьом дітей не буде накого залишити. Якщо страйк буде по всій краіні уявіть його наслідки для економіки. Чим ми гірші суддів які отримали підвищеня в межах 100тисяч і вчителі 5 - 7 тисяч і то не всі.
Максим
А зараз інфляції немає???? Помідори влітку по 40 грн. і ціни на продукти захмарні.
Сергей Лимонов
Для Максим: кінець липня : картопля 14- 16; помідори 22-39 (рожеві до 35); цвітна капуста 45-50! Коли таке було люди добрі ?
Tatiana
Лимонов, при Порошенку було ще гірше.
Оля
А виростити помідори не пробували,подивилися б чи було дешевше.У вчителів не по 7000,не брешіть.В нашій школі менше 13000 нема ні у одного вчителя і це село
Коментувати
Імя
И только постоянные и значительные повышения зарплат многочисленным чиновникам идут исключительно во благо казне страны,
Oksi
Бо привикли тримати людей за дурних. Вчителям зарплати були підняті, але вони оминули половину педагогів*: вихователів. Зарплата вихователя на рівні мінімалки... Виходить вихователь не педагог? Вчителям підняли зарплати, а вихователям вкрали!
Оксана
Можливо з 1 вересня загальний безстроковий страйк почати ВСІМ освітянам неньки України. От тоді подумують вони про дітей своїх і чужих! Але це треба всім згуртуватись, а не писати балачки.
Імя
Для Оксана: наші освітні профсоюзи - продажні, працюють на владу та й лідерів немає, які б згуртували освітян на страйк, як у Польщі.
Коментувати
Сергей Лимонов
Оце вам справжнє обличчя нових людей від ЗЕкоманди! Від 4000 тисяч доларів- до дулі з маком ! Обрали "нове" старе гівно! Вітаю!
Witalina
Для Сергей Лимонов: А що ??? хтось серйозно, повірив у 4тис.доларів? Я ,чесно, сприйняла як невдалу ШУТКУ!
Witalina
Для Сергей Лимонов: А що ??? хтось серйозно, повірив у 4тис.доларів? Я ,чесно, сприйняла як невдалу ШУТКУ!
Сергей Лимонов
Ніхто всерйоз не сприйняв ( мовою Президента) байду про розміри зарплати в доларах- але сам факт озвучування такої нісенітниуі говорить сам за себе По словам руководителя юмористической студии "Мамахохотала" Романа Грищука, победившего в киевском мажоритарном округе №222 от партии "Слуга народа", в новой Раде он собирается войти в парламентский комитет по вопросам образования и заниматься разработкой образовательных законопроектов.
Коментувати
Василь
За словами Анастасії Головач, таке підвищення зарплат може мати низку негативних наслідків для економіки, А МОЖЕ Й НЕ МАТИМЕ. Пані Анастасія просто пи...дить. Мабуть не знає про те, що вчительство завжди мало оплату праці нижчу, аніж в середньому по країні. Спостерігається така ж тенденція і на сучасному етапі. І, накінець, а економіка де? Мабуть під кінець літа пані вирішила знову сколихнути вчительську масу.
Tatiana
Для Василь: Чомусь зарплати суддів. депутатів інфляцію не провокують! Зробіть іхні зарплати нижчими, віддайте кошти вчителям!
Василь
Зарплати всієї дармоїдної п...ти формуються ними самими, а своя сорочка до тіла ближче. Дивує, коли вони вже наїдяться. Мабуть ніколи. Саме через те, вчитель і залишається тим стовпом, об який може почушатися будь-яка СВИНЯ.
Коментувати
Вчитель
Інфляцію - стращилка яку придумали для контролю добробуту пересічного населення. Жодній державі невигідно коли більшість населення фінансово незалежна. Якщо проаналізуєте появу інфляції, то побачите, що вона з’являється тоді коли вам вистачає грошей і ви починаєте заощаджувати на щось більше. Правда у фінансистів на це є інші думки. Хоча ті ж самі економісти говорять, що для того щоб запустити будь-яку економіку необхідно підняти платоспроможність населення. Тобто що коли вигідно, тим і лякають.
Олена
Тому , що з такими зарплатами, як зараз ,школи залишаться без нормальних вчителів, що негативно вплине на майбутнє України і суспільства. У всіх розвинених країнах освіта і оплата праці вчителя не на словах , а насправді на високому рівні.
Ганна
Цікаво, а яка зарплата у пані Головач?
от так
Для Ганна: за 100 тис.грн/міс
Ганна
Більше запитань немає. Соціальна справедливість зашкалює.
Коментувати
Гросе-сказочнику
А перед выборами были такие " сладкие сказочки") ( хотя никто ведь и не удивлён-первый раз что ли). Варианта два-или бросать учителям работу( за зарплату в эквиваленте уборщицы( ничего не имею против уборщиц)- пусть работают гройсманы и гриневички), или новый майдан.
Лариса
Звичайно, інфляція пропорційно рване, на 10% виростуть ціни на дешеві овочі і фрукти ( помідори і черешні, наприклад) А молоді вчителі нехай вчать майбутніх слуг народу за 3500-5000 гривень і чекають 20 років, поки їхня зарплата стане 10000. Конкурс у педагогічні виші зашкалює, не проб’єшся - на 120 місць - 70 заяв, особливо на фізику. А як нам , вчителям, заздрять всі решта бюджетники?! Ще трохи, і вчити дітей будуть 70-річні пані, що пам’ятають ще Брєжнєва.
Ганна
Для Лариса: Золоті слова)
Вчтель-пенсіонер
Недавно одну, досить пристойного віку, вчительку учні запитують? "А Ви Леніна бачили?" Вона відповіла: "Так. І царя - теж".
Коментувати
Роман
Козли,Козли,Козли...Раджу всім,хто має можливість тікати з української школи подалі на будь яку іншу роботу...Просто немає вже слів.
Станіслав
А що, хтось ще досі вірить, що вчителям піднімуть зарплату? Інфляція через учителів - казочки для немовлят