Розваги майбутнього: діти й іграшки-роботи
PR

Всього кілька десятиліть і замість кубиків й пазлів в магазинах малюків чекають роботи

Розваги майбутнього: діти й іграшки-роботи

Всього кілька десятиліть і замість кубиків й пазлів в магазинах малюків чекають роботи.

Штучний інтелект дістався й до дитячих іграшок, а отже, з розумними технологіями відтепер знайомі навіть найменші.

Чому іграшкові роботи – це нова епоха в історії дитячих розваг? Як саме вони впливають на інтелект та звички дітей? Про це ми плануємо детально розповісти трішки нижче.

Науково доведено, що якість, призначення і функціональні можливості іграшок безпосередньо впливають на дитячий характер, звички та інтелект.

Вплив роботизованих іграшок на дітей: негатив чи позитив?

Іграшкові роботи, зазвичай, мають не просто розважальне призначення – вони можуть використовуватися для вироблення певних навичок, вивчення азів програмування, знайомства з особливостями функціонування сучасної розумної техніки. Також представлені в moyo роботи для дітей, що:

1. Позитивно впливають на дрібну моторику рук. Вони досить часто складаються з великої кількості деталей різного розміру (особливо, якщо мова йде про роботів з віковою позначкою 6+), тому сприяють розвитку логічного мислення, уяви, фантазії та кмітливості. Найцікавіше те, що роботи-конструктори приходяться до смаку не лише дітям, але й дорослим – наприклад, затятим прихильникам моделювання та прикладної робототехніки.

2. Викликають інтерес до конкретних галузей людської діяльності, основних складових живої природи чи популярних різновидів сучасної техніки. Іграшкові роботи класифікують на: роботи-конструктори, роботи-тварини, роботи-професіонали (наприклад, футболісти, хокеїсти, пожежники чи рятувальники, будівельники та представники інших професій), роботи-фантастичні персонажі та роботи-транспортні засоби.

3. Позитивно впливають на інтелектуальний розвиток дитини. Процеси керування роботом, програмування, вигадування цікавих алгоритмів гри – все це є чудовою «розминкою» для мозку. Відповідно, чим більше дій можна виконати з іграшкою, тим сильніше вона впливає на рівень інтелекту дитини. Деякі дослідження навіть вказують на те, що дітям, які встигли зіштовхнутися з іграшковими роботами, легше комунікувати з ровесниками, знаходити виходи зі складних ситуацій, вивчати точні науки в школі.

4. Мають привабливий дизайн. Зовнішній вигляд більшості іграшкових роботів не здатен спровокувати неочікуваних приступів агресії чи викликати негативні емоції у дитини. Яскравість, оригінальність та відповідність сучасним трендам – це і є «формула» ідеальної іграшки для сучасної дитини.

Всупереч поширеним міфам та легендам про шкоду та небезпечність, іграшкові роботи можуть похвалитися цілою низкою позитивних характеристик. І навіть якщо у роботизованих іграшок є мінімальні недоліки (наприклад, висока вартість деяких моделей), вони залишаються майже непомітними на фоні очевидних переваг.

Освіта.ua
19.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів