Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Учасникам ЗНО-2019 необхідно роздрукувати запрошення. На інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання розміщені запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів проведення тестування. Запрошення необхідно роздрукувати до 20 травня.

105 тисяч учителів пройдуть перекваліфікацію, - Гройсман. В уряді повідомили, що загалом, у 2018 році 41,5 тисяча українських вчителів пройшли перекваліфікацію. Планується, що в 2019 році закінчать навчання ще 105 тисяч педагогів.

Цьогорічні результати ЗНО будуть дійсні наступного року. За словами міністра освіти, відомство не планує наступного року надзвичайних змін у системі зовнішнього оцінювання і це означає, що всі сертифікати за 2019 рік можна буде зараховувати в 2020-му.

Учнів і батьків долучатимуть до аудиту школи. Під час проведення аудиту шкіл, який змінить старий механізм атестації закладів освіти, буде враховуватись думка учнів і батьків. Зокрема, експерти проводитимуть опитування батьків і учнів з метою отримання інформації про діяльність школи.

Затверджений Порядок проведення ЗНО у магістратуру. Документ визначає процедуру проведення двох іспитів для вступу в магістратуру у формі ЗНО: єдиного фахового випробування з права та загальних правничих компетентностей, а також єдиного іспиту з іноземної мови.

Середня зарплата в освіті складає 7600 грн. За даними Державної служби статистики, зростання реальної заробітної плати в Україні за останній рік склало 12,5%. Середня зарплата в Україні в березні 2019 року склала 10 237 грн, а в освіті - 7 600 грн.

Розпочалась реєстрація на додаткову сесію ЗНО. Право реєстрації для участі у додатковій сесії зовнішнього оцінювання мають декілька категорій громадян. Реєстрація для участі в додатковій сесії тестування триває до 20 травня 2019 року.

За булінг у київській школі оштрафували батьків двох учнів. Батьки підлітків однієї зі столичних шкіл, які цькували свого однокласника, нестимуть відповідальність згідно із законодавством про булінг. Суд призначив батькам неповнолітніх кривдників штраф у розмірі 850 грн.

Освіта.ua
03.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів