Гройсман закликав українців жити звичайним життям

Прем’єр просить не піддаватись панічним настроям у зв’язку із введенням воєнного стану

Гройсман закликав українців жити звичайним життям

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав громадян України не піддаватися панічним настроям у зв’язку із введенням в 10 областях України воєнного стану, а спокійно жити звичайним життям. Про це він сказав під час засідання уряду.

«Я розумію, що рішення парламенту сприймається складно. Розумію, що відчувають люди. Але я хочу наголосити. Все, що ухвалено, - це відповідь на агресивні і безпрецедентні дії, що відбулися останнім часом з боку збройних сил Росії проти українських моряків. Всі бачили ці цинічні відеокадри, які описували ситуацію», - сказав Гройсман.

Він нагадав, що сектор безпеки та оборони, сфера охорони життя військових та їх соціальний захист – завжди був одним з пріоритетів.

«Українці, живіть звичайним життям – працюйте, навчайтеся, народжуйте дітей. Але треба завжди бути готовим відбити агресію. Для нас важливо бути сильними економічно та фінансово заможними», - наголосив Гройсман.

Освіта.ua
28.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама, яка вже не спить цілий тижден
Хто буде відбивати агресію? Чиї сини? Може, високопосадовців? Правду пишуть, що війна закінчиться тоді, коли їхніх синочків покличуть у військомат. Так вони не прийдуть, знайдуть причини.Чартерним рейсом поїдуть за кордон!Мій син служив в армії, я не бачила там під в/ч крутих машин, тільки рябі сумки,простих людей і т.д. Як нам жити звичайним життям?
cos
Для Мама, яка вже не спить цілий тижден: Я вам ось що скажу- Порошенко ввів навмисно воєнний стан- аби не проводити виборів Президента. Я впевнений у тому, що цей пан його буде безліч разів продовжувати. А ввів в ці 10 областей саме тільки тому, що там отримав найменші результати на попередніх виборів. Чомусь у Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській не ввели воєнний стан, хоча там найбільше всього патріотів. А загроза є і в цих перелічених областях, там також потрібно ввести воєнний стан, бо Угорщина та Польша також бажає вкрасти наші територія. Вони також про це відкрито вже заявляли про це. І чому воєнний стан ввели саме в цьому році, а не в 2014,2015 або попередніх роках. Тільки перед виборами- бо боїться втратити крісло. Така ж сама і Юля- не гірша і не краща. Гризуться майданівські партії один з одним- а толку ніякого від цього не має. За мішок грошей готові проголосувати за любий закон.
Коментувати
Годі лементувати
По можливості ,. Не . Читайте газет .. .і не дивіться tv. ....бо це шкодить вашому здоров’ю. ....