Прем'єр анонсував подальші зміни в освіті

За словами Гройсмана, Україна має проблеми, але запроваджені зміни змінять якість життя громадян

Прем'єр анонсував подальші зміни в освіті

Ухвалення проекту Державного бюджету на 2019 рік вже 22 листопада дасть можливість спокійно завершити поточний рік і планово розпочати наступний рік – із збереженням фінансування всіх пріоритетних програм. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів.

За його словами, сьогодні уряд своїми ініціативами вирішує системні проблеми, які були занедбані роками.

«Маємо глибинні проблеми, але запроваджені нами зміни приведуть нас до нової якості життя громадян», - сказав Володимир Гройсман.

Він також зазначив, що плануються подальші зміни в системі освіти, охорони здоров’я тощо.

«У 2019 році ми маємо зосередитися на підтримці стабільності. І тут важливе вчасне ухвалення бюджету – аби забезпечити стабільність, економічне зростання та впровадження позитивних змін. У проекті бюджету все збалансоване. Ми знайшли механізми вирішення системних проблем», – сказав Гройсман.

Освіта.ua
21.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
пролетарий
ну что этот жыд может предложить зачмуренному хохлу...? давайте будем угадывать -бесплатные арбузы с баржы...? горячие гейзеры в центре Киева...? мощные "порады" от доктор смерть, как выносить больного- ногами вперод..? и тд. и т.п.-уря-слава-АМИНЬ...
Здоровий глузд
Вважаю злочином у такий складний час для України тратити 126 млн. грошей платників податків для заснування і утримання ще однієї армії чиновників-перевіряльників - аудиторів в той час, коли школи бідують, матеріальне забезпеченя відсутнє, і, навіть підручників для дітей-немає. Прошу оприлюднити списки аудиторів поіменно, із зазначенням їх досягнень у сфері їх педагогічної діяльності.
Панько
Для Здоровий глузд: а що Аудитор має бути надлюдиною кришталевої педагогічної сумлінності та особливих досягнень?
Здоровий глузд
Ну що ви, він має бути чиєюсь проституткою. Цього достатньо у нас в Україні.
Патриоты ОТГ
Точно! На наших глазах-пример создания ОТГ: штат поселкового совета так раздали,что в каждом кабинете теперь по 5-6 человек,все кум-сват-брат-любовница. Некомпетентным,аморальные,не умеющие работать с людьми. Плюс зарплаты и премии у всех баснословные. Голова и его " друзья" могут себе позволить ездить несколько раз в год " по заграницам" на отдых, приходить на работу когда вздумается. Контроля за их деятельность они какого. Патриоты)
Коментувати
школярики
Викиніть зі свого словникового запасу ригівське слово "стабільність". Стабільність це коли зарплата 10 000, а буханка хліба 5 гривень, електроенергія 50 коп, газ 2,50 про воду та тепло краще помовчати. Те ще крім компослуг треба купити щось поїсти. Бо голод не пан. І дуже страшно коли у тебе 7 уроків, а порція обіду коштує 30 гривень. Ще мусить у запасі бути пачка паперу та інша канцелярія. На сам кінець требі одягатися та їздити на різні семінари. Як кому, але на даний час учительською стабільністю навіть не пахне.
Жульсорель
Для школярики: йдiть приватном учителем. Там i нагодують, i нервирует збережете.
Коментувати