Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Школярі з України отримали медалі на олімпіаді в Китаї. Команда українських учнів та випускників шкіл здобула 2 срібні та 2 бронзові нагороди на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики. Загалом за перемогу боролись близько 200 учасників з 39 країн.

Учнів 9-х та 11-х класів просять оформити ID-картку. Міністерство освіти радить школярам, яким виповнилося 14 років, своєчасно звернутись для оформлення ID-картки. Також відомство звернулось до освітян якомога ширше інформувати про це батьків та учнів.

Україна поширює свою участь у програмі «Горизонт 2020». Кількість українських проектів та науковців, які отримують фінансування у межах «Горизонту 2020», зростає. За останній рік кількість проектів за участі українських науковців, збільшилась майже вдвічі.

В Україні стартувала акція #СтопПлагіат. У Міносвіти наголошують, що відомство разом із USAID підготувало рекомендації для вишів щодо підтримки культури доброчесності, а також створило умови для підписання угод з компаніями, що допомагають перевіряти тексти робіт на плагіат.

ЗНО-2019. Що необхідно знати? Освіта.ua пропонує майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування у 2019 році.

Гриневич: онлайн-курс для вчителів став популярним. За словами міністра освіти, онлайн курс для вчителів початкової школи продовжує бути популярним не лише серед вчителів, а й серед батьків. Курс пройшли понад 100 тисяч осіб.

Для перевірок шкіл наберуть 625 аудиторів. Державна служба якості освіти планує працевлаштувати 625 осіб у 25 обласних управліннях. Планується, що кожен аудитор проводитиме близько 9 аудитів шкіл на рік.

Більшість учнів училищ планують роботу за фахом. Попередні результати онлайн-опитування, яке зараз проводиться серед учнів закладів професійної освіти, свідчать про те, що майже 65% учнів після завершення навчання планують працювати за фахом.

Затверджено положення про Державну базу з питань освіти. Міністерством освіти затверджено нове Положення про ЄДЕБО. Головним призначенням електронної бази є забезпечення суспільства інформацією в галузі освіти.

Для студентів-медиків упровадили кваліфікаційний іспит. Відтепер студенти-медики складатимуть Єдиний державний кваліфікаційний іспит. Цього року іспит складатимуть студенти, які навчаються за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Фармація, промислова фармація», «Стоматологія».

Освіта.ua
16.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів