Профспілки проведуть діалог із владою

МОН та іншим відомствам доручено провести додаткові консультації з профспілками

Профспілки проведуть діалог із владою

За результатами зустрічі віце-прем’єр-міністра Павла Розенка з представниками профспілкової делегації щодо обговорення вимог учасників Всеукраїнської профспілкової акції 17 жовтня 2018 року надано низку доручень. Про це йдеться у повідомленні Профспілки працівників освіти і науки.

У профспілці наголошують, що міністрам та керівникам інших центральних органів виконавчої влади доручено особисто провести зустріч з представниками галузевих профспілок та їх об’єднань для обговорення проблемних питань і вироблення узгоджених пропозицій щодо їх вирішення.

Зокрема, до 9 листопада про проведену роботу має бути поінформоване Міністерство соціальної політики для узагальнення інформації та інформування Кабінету Міністрів до 15 листопада 2018 року.

Також Мінфіну, Мінсоцполітики, Міністерству освіти та іншим відомствам доручено під час доопрацювання проекту Державного бюджету на 2019 рік до другого читання провести додаткові консультації з представниками профспілок щодо можливості врахування пропозицій Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

Освіта.ua
30.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Додо
У нас "профспилка" и директор - лучшие подруги. Рука руку моет. И фонд делят на двоих и откаты и мёртвых душ. И я уверена, что такая ситуация в каждой школе.
Ольгa
Євросоюз вимагає підвищення плати за газ, а чи не вимагає підвищення зарплати? Народ не платоспроможний, жахливе зубожіння. Шановні профспілки! Ви бачите, що переговори не допомагають. Щоразу інші відмазки і обіцянки. Треба діяти , захищати свій народ. В цілому світі профспілки - це велика сила. А що у нас? У всіх шкільних бідах звинувачують вчителя: то побори на книжки, то на матеріальну базу, то тортика дитині не дав класний керівник і відсторонений від обов"язків кл. керівника, а хто ж вчителю насаджує цю додаткову літературу, платні конкурси, об"їзди шкіл і багато іншого, абсолютно не виділяючи коштів? Профспілки! Підніміть і це питання!
Галина
Освіта -це ОСНОВА держави.Розумна нація-запеклий ворог сьогоднішній владі. Їхня мета -довести до того, щоб ІНТЕЛЕКТ з принизливими зарплатами покинув країну. Вівцями керувати легше. Нічого вони не переглянуть і не піднімуть! ГАНЬБА та СОРОМ тим , хто прийшов на крові ГЕРОЇВ, які загинули на Майдані та на війні. Чи за таке майбутнє в загинули Патріоти ?
бібліотекар
Шановні профспілки чому не підвищують зарплатню шкільним бібліотекарам ,маю тарифний розряд 11,але посадовий оклад 3471.00 гр.
Вчитель
Вже кинули. Ніяких перерахунків за жовтень не було. І навряд чи буде. А вчителів і надалі годують обіцянками.
Overseas
Коротше, заговорюють тему і нічого з того не вийде і освітян, як завжди кинуть і профспілка і Кабмін!