Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Джордж Оруэлл
В прошлом и в этом году госиновники и депутаты себе дважды ЗАДНИМ ЧИСЛОМ поднимали зарплаты В НЕСКОЛЬКО РАЗ. Вот уж воистину "гідність".
Сергей Лимонов
А підвищення на 25 процентів на газ - не є передчасним ,уроди ??? Брехуни і крадії ! Ось таку владу ми і заслуговуємо !!!
Правда
Для Сергей Лимонов: Что сам наскакал , то сам и получил. И не надо обобщать! Вам же , скакунам, говорили что будет, но вам же поскакать надо было! Теперь хавайте!
Сергей Лимонов
Скакав- не скакав- яка примітивщина! Не паскудь святе слово ПРАВДА своїм поганим чорним ротом!
Правда
Для Сергей Лимонов: самое страшное и паскудное это то, что такие скакуны как ты не в состоянии признать свою вину. Нагадили всей стране и ищете крайних???
Коментувати
Олександр
Натомість збільшено витрати на утримання Верховної Ради України - на це кошти є....
Лариса
Педпрацівникам передчасно, а суддям вже пора. Зарплата одного судді - це з/п 40 вчителів. Хто економить на освіті ,той буде будувати тюрми .Все правильно. Хай живе наша влада!!!
Батько
Для Лариса: Ті хто не спроможний захищати свої фінансові інтереси через страйк, можуть скільки завгодно розповідати про тюрми. Мінфін прекрасно знає, що вчителі ні на що не здатні, тому й розповідає казки про неможливість збільшити зарплату. Перестануть вчителі бути рабами полохливими, тоді й зміниться до них відношення влади. А поки маєте, що заслуговуєте
Коментувати
Яяяяя
Козли)(#