Освіта потребує більше, ніж ми можемо дозволити, - Гройсман

На освіту в 2019 році планується виділити 240 млрд грн, що на майже 13% більше ніж у 2018 році

Освіта потребує більше, ніж ми можемо дозволити, - Гройсман

Кабінет Міністрів представив проект Державного бюджету на 2019 рік. Згідно з представленими планами, доходи бюджету становитимуть 1292,7 млрд грн при зростанні ВВП в 3% і зменшенні інфляції до 7,4%.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, важливо, щоб цей бюджет був не тільки реалістичним, а й підтримував розвиток національної економіки і впровадження необхідних змін у війську, освіті, охороні здоров’я, інфраструктурі, а також виконання тих завдань, які визначені стратегією розвитку.

Також глава уряду наголосив, що в кошторисі збережені всі ключові напрямки реформ, започатковані в попередні роки.

«Освіта. Сьогодні вона потребує ресурсів більше, ніж ми можемо дозволити. Але ми не залишаємо програми модернізації початкової школи – і тут ми чекаємо більшої ініціативності місцевої влади», - наголосив Гройсман.

Він також зазначив, що на освіту планується виділити більше ніж 240 млрд грн, що на майже 13% більше, ніж у 2018 році.

На модернізацію початкової школи, як і цього року, передбачений 1 млрд грн.

Освіта.ua
18.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
поглядвминуле
одна з шкільних реформ минулого закріплювала за школою базове підприємство, яке певною мірою забезпечувало матеріальну базу школи. Пане Гройсман, розподіліть школи між своїми "подєльниками"-олігархами та ненажерливим чиновниками і під дулом автоматів хай потрясуть калитками. І школи будуть процвітати,і вони не збідніють.
Гройсман
Для поглядвминуле: Добре! Але, тоді будьте готові, що школа працюватиме на "олігархів та ненажерлививих чиновників" і перед виборами і в міжвиборний період.
поглядвминуле
Для Гройсман: А на кого вона зараз працює? Разом, доречі, з усім "вільним" народом? Кому ми платимо за газ, електроенергію і т.д. На кого працюють всі побудовані за радянських часів підприємства?. Доречі, руками і за рахунок наших дідів і батьків, навіть рахунком заморених Голодомором. Вчіть історію, аналізуйте факти!
Коментувати
Володимир
Освіта перетворилася на ринок праці і послуг. Гройсман - барига, який збуває вкрадене з освіти...
Куюмов
Не згодна з прем’єром ! Зніміть гроші з доріг, компенсації селянам( баригам), повернення пдв( ахметкі), субсидій , утримання Кбм , апу , Вру ..:. Це ще 15 млрд!!ось і житло і гуртожитки нові , і стипендії і ріст з/п .. Небрешіть , що немає грошей!!!
маємотещомаємо
xто б сумнівався...Мах на Сонце-ляп на землю. А пані Гриневич розказує " НУШ, НУШ,НУШ..." Який НУШ? ТУт на СУШ( стару українську школу) грошей чортма! Скільки не кажи "халва"- в роті солодко не стане. Хоча б не позорилися перед всім світом.
св.павло
не можеш сцяти проти вітру, то не сци. Те ж саме з реформою, немає грошей - не рипайтесь, бо довалите те, що є. Імітатори.
Родион
А чи відомі пану Гройсману ціни на товари і послуги для НУШ, які в рази перевищують ринкові? А скільки непотрібного мотлоху закуповують. Проблема не в дефіциті коштів, а в навколоосвітянських паразитах на всіх рівнях, які присмоктались до освітянського корита і ноги передні туди поставили. А галас про реформи - цирк для ідіотів.