Укрметрстандарт: деяка шкільна форма викликає шкірні захворювання

Виробники шкільної уніформи часто вказують на бирці одягу свідомо невірні дані про склад тканини. До такого висновку в результаті проведеної перевірки прийшов Укрметртестстандарт

Укрметрстандарт: деяка шкільна форма викликає шкірні захворювання

Як відзначає видання, фахівцями перевірялася форма, куплена в центральних столичних магазинах - ЦУМі, універмазі «Україна» і «Дитячому світі».

Більше всього нарікань у контролюючого органу викликала продукція від ПП Шпак.

Хоча на бирках було вказано «Піджак для хлопчика: шерсть - 50%, синтетичні волокна - 50%; піджак для дівчинки: шерсть - 15%, віскоза - 65%, синтетичні волокна - 20%», насправді виявилось, що продукція виготовлена на 100% з синтетики. Такі ж результати виявилися і у решти асортименту згаданого підприємства.

Богдан Шпак, директор приватного підприємства, яке виготовляє шкільну форму, таким чином пояснив невідповідність: «Знайти нормальних кравчих зараз складно. Ось і доводиться набирати молоденьких дівчаток, які не завжди розбираються, яку бирку до якого виробу пришити».

Медики стверджують, що через підвищений вміст синтетичних тканин шкільна форма може викликати у дитини шкірні захворювання, а також негативно впливати на роботу головного мозку.

Нормальні покажчики виявилися у вітчизняних фірм «Мілан» і ЗАТ «Юність».

proUA.com
29.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів