МОН просить посилити заходи з безпеки дітей

Міністерство освіти рекомендує керівникам закладів освіти вжити заходів з гарантування безпеки

МОН просить посилити заходи з безпеки дітей

У зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами та з метою організації заходів безпеки в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентів Міністерство освіти і науки рекомендує керівникам закладів освіти всіх рівнів вжити заходів з гарантування безпеки під час навчально-виховного процесу. Відповідний лист направлений на адреси регіональних департаментів освіти та навчальних закладів країни.

Зокрема, у зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами у відомстві рекомендують постійно проводити роз'яснювальну роботу  щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують безпеці та здоров’ю дітей і працівників, розробити та розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам'ятку про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.

У рамках проведення заходів безпеки навчальним закладам рекомендовано обмежити доступ на свою територію осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Посилити контроль за недопущенням внесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю та життю дітей і працівників.

Також у Міністерстві освіти вважають за необхідне посилити охорону закладів освіти, особливо в регіонах з підвищеним ризиком терористичних проявів та забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі виявлення у закладах освіти та на прилеглих територіях підозрілих осіб або предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю та життю.

Як відомо, впродовж травня в різних регіонах України зафіксовано декілька випадків отруєння школярів газоподібними речовинами, останній з яких трапився 22 травня в одній з харківських шкіл.

Освіта.ua
22.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
wiasheslaw
17 травня у Дніпрі місцевих школярів і студентів змусили 5 год. чекати на сонці президента Петра Порошенка. Того дня відвідував Дніпропетровщину з робочим візитом. Дітей зібрала місцева влада на флешмоб із нагоди Дня вишиванки о 10:00. Двох дівчат взагалі винесли, бо знепритомніли. Президент приїхав після 15:00. Про те, що заради його присутності дітей тримали кілька годин просто неба, в соцмережах повідомили жителі Дніпра. https://gazeta.ua/articles/ukraine-newspaper/_ditej-zmusili-pyat-godin-chekati-na-poroshenka/838185
Правда
Для wiasheslaw: слава шоколадному королю. А холопы пусть ждут в вышиванках сколько потребуется, на то и холопы!
Коментувати
LERIN
БРЕХАТИ,БРЕХОТИ і ще раз БРЕХАТИ публічно це позиція нинішнього міністра освіти пані Гриневич.
1
А завтра мамці начолі з лікарчуком на БатькоСОСі будуть горлати, що їх не пустили у школу. Ну а це прям концерт: "Посилити контроль за недопущенням внесення до приміщень закладів освіти..." Це як зробити? При вході обшуки влаштувати? Всім же зрозуміло, що учні розпилюють. Виявити їх не складно, особливо, якщо це відбулося під час уроків. Але нікому це не потрібно, монівцям - аби писульку спустити, школам - аби тільки розголосу поменше, поліції - аби навішати на директора чи вчителя провину та закрити справу.
serj
Для 1: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Коментувати