Osvita.ua Новини Підсумки тижня в освіті: головні події
Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

УЦОЯО просить обладнати пункти ЗНО аудіотехнікою. В Українському центрі оцінювання якості освіти висловили сподівання, що усі заклади освіти, в яких заплановане проведення тестування з іноземних мов, будуть забезпечені звуковідтворювальною технікою.

МОН презентувало проекти підручників для 5 і 10 класів. Інститут модернізації змісту освіти розпочав ознайомлення вчителів з електронними версіями фрагментів підручників. Демонстрація електронних версій триватиме до 27 квітня на сторінці електронної бібліотеки ІМЗО.

Хобзей: педагогіка партнерства є ідеєю НУШ. За словами заступника міністра освіти, однією з головних ідей Нової української школи є впровадження педагогіки партнерства, ціль якої - налагодити комфортну взаємодію між учнем, вчителем та батьками.

В Україні розпочалось тестування PISA. До 30 травня в Україні триватиме тестування PISA-2018, в якому беруть участь майже 6 400 п’ятнадцятирічних учнів. Загалом, до Програми міжнародного оцінювання залучено 250 шкіл, ліцеїв, гімназій і технікумів.

У Києві відкрились дві масштабні освітні виставки. 19-21 квітня в столиці проходять відомі виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном», у ході яких  представлені понад 100 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські виші.

Учнів 4-х класів протестують на наявність компетенцій. Близько 10 тисяч школярів пройдуть тестування у рамках проведення моніторингового дослідження якості початкової освіти. Метою моніторингу є вивчення стану читацької та математичної компетентностей учнів.

Принцип «гроші ходять за дитиною» запрацює з 2019 року. За словами міністра освіти, у новий закон «Про освіту» закладено низку прогресивних норм, які потребують змін бюджетного законодавства, і принцип «гроші ходять за дитиною» є одним із них.

У МОЗ розповіли, які медичні довідки необхідні дітям. Для зарахування дитини до садка або школи батькам потрібно надавати довідку форми № 086-1/о - «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Як у 2018 році відбуватиметься ЗНО до магістратури. Міносвіти затверджений Порядок організації вступних випробувань, що проводяться за технологією зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на магістерський рівень вищої освіти в 2018 році.

МОН планує закуповувати шкільні електронні підручники. Відомство планує у найближчі роки провести експеримент із запровадження електронних підручників. У рамках експерименту буде проведений відбір для подальшої закупівлі у 2018 році декількох зразків електронних підручників.

В Україні триває підготовка випускників шкіл до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. Основна сесія тестування розпочнеться наприкінці травня. З метою розширення можливостей випускників шкіл до самостійної підготовки до зовнішнього оцінювання Освіта.ua продовжує знайомити учасників тестування з дистанційними сервісами, що можуть стати у пригоді при підготовці до тестування:

Безкоштовний посібник для підготовки до власного висловлення. Збірник матеріалів стосовно того, як краще діяти на ЗНО при написанні власного висловлення. Подані у цьому посібнику матеріали допоможуть пройти прискорений курс підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури.

Пробне ЗНО-2018. Усі тести онлайн на Освіта.ua. Майбутні учасники ЗНО, які готуються до тестування, а також ті учасники, які з різних причин не змогли взяти участь у пробному зовнішньому оцінюванні, мають можливість ознайомитись та розв'язати завдання тестів дистанційно.

Пробне ЗНО з української мови з коментарями фахівців. Освіта.ua пропонує безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання пробного тесту ЗНО з української мови і літератури, правильні відповіді на завдання тесту, а також ґрунтовні пояснення фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.

Освіта.ua
20.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!