Osvita.ua Новини Виділені гроші на участь України у програмі PISA
Виділені гроші на участь України у програмі PISA

Уряд вирішив, за які кошти проводитимуть оцінювання PISA та іспит з української мови як іноземної

Виділені гроші на участь України у програмі PISA

Кабмін знайшов гроші для участі України у програмі оцінювання PISA та на впровадження Сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної. Відповідні зміни до постанови КМУ «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання зобов’язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва» прийняв під час засідання уряд України.

Урядовці зазначають, що з цих коштів буде сплачено членський внесок до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) за участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA. Це дозволить Україні вже цього року вперше долучитися до оцінювання.

У цьому дослідженні порівнюються освітні системи близько 80 країн світу через вимірювання компетентностей учнів із читання, математики та природничих дисциплін, прямо не пов’язаних з оволодінням шкільними програмами. Крім того, велика увага у PISA приділяється вивченню факторів, що впливають на успішне навчання учнів.

ВСЕ ПРО УЧАСТЬ УКРАЇНИ В ПРОГРАМІ PISA

Інша важлива зміна – передбачення коштів на впровадження Сертифікаційного іспиту з української мови як іноземної. Вони, зокрема, підуть на розробку навчально-методичних матеріалів та друк навчальних програм, тестів, вимог до тестів, навчальних посібників за рівнями А1, А2, В1, В2, С1, С2.

Освіта.ua
14.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!