У МОН вирішили змінити свій медіа-образ

У відомстві кажуть, що чиновники більше не хочуть спілкуватись з суспільством формально і зверхньо

У МОН вирішили змінити свій медіа-образ

Міністерство освіти і науки затвердило комунікаційну стратегію відомства на 2017-2020 роки. Відповідне рішення ухвалене Колегією Міносвіти.

У відомстві зазначають, що метою створення стратегії є підвищення рівня довіри громадян до дій МОН, зміцнення підтримки реформ та трансформація традиційної інформаційно-роз’яснювальної роботи шляхом перетворення її на комунікаційну.

«Зміни неможливо втілити без підтримки людей. Щоб донести ідеї реформи, міністерство більше не може (і не хоче) спілкуватись формально і зверхньо, як колись. Новa системa комунікацій потребує нових символів і нового дизайну – сучасного, відкритого та цілісного», - зазначають у МОН.

У відомстві також зазначають, що до сьогодні МОН не мало єдиного стилю. Не були зафіксовані ані кольорова гама, ані шрифти, ані правила розміщення. Також не існувало єдиного офіційного логотипу міністерства і одночасно використовувались декілька неофіційних.

«Саме тому було розроблено цілісний комплекс візуальних рішень – від нового логотипу та затвердженого шрифту до можливого дизайну комунікаційних кампаній та презентаційної продукції», - наголошують у відомстві.

Передбачається, що оновлення зазнають сайт та соціальні медіа, які належать міністерству.

«Новий стиль МОН допоможе зробити всі види комунікації Міністерства сучасними та відкритими. Ми відмовляємося від золотих тиснень, штучної псевдорозкоші на користь простих чітких ліній і лаконічних зображень», – йдеться у презентації нової візуальної ідентичності МОН.

Як відомо, у серпні цього року міністр освіти заявила, що Міністерство освіти має домовленості про закладення у держбюджет на 2018 рік близько 54 млн грн на закупівлю обладнання для роботи освітньої онлайн-платформи, яка буде супроводжувати реформу нової української школи.

комунікаційна стратегія МОН

Освіта.ua
27.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Arsen
54 млн)))) Чому саме 54? все б 154 і все, всі вже подумали яку каблучку купити дружині)
Ollesia
Нeобхідно оновити сайт для кращоі роботи МОН. Для цього нeобхідно 54 мільйонів і запустити нтву платформу для нього. Рeкомeндую МОН обрати синьо—жовту кольорову гаму. Також потрібно пeрeкрасити будинок МОН в синьо—жовті кольори. Слава Украіні!
unforgiven
Комунікаційна стратегія МОН полягає в тому, щоб розпиляти 54 млн. грн., замість того, щоб забезпечити школи сучасними підручниками та персональними комп’ютерами. P.S. За часів Табачника здавалося, що настало повне дно українській освіті, однак Гриневич і компанія постукали знизу...
serj
А як було простіше МОНовський наказ знайти на сторонніх сайтах, так при новій красоті і буде): На превеликий жаль
Владимир Белый
Гроші вкладені в поінформованість роблять не лише кращу якість життя поінформованих, а й нові у рази ще більші гроші, з яких знімаються податки до загальнонародного бюджету.
123
Для Владимир Белый: Володимир, чому Ваші коментарі викликають роздратування, може Ви з іншої планети? Ви на чиєму боці вчительства? Чи просто " дуже обізнаний?"
Коментувати
Неля
Очень важный фактор для реформы новой украинской школы на 54 млн.. Только школа у нас старая остается. Какая реформа, если у нас в компьютерном классе ничего не менялось за 11 лет? В 2007г. у нас в школе информатику изучали по уроку в неделю только 9-11 классы (это около 100уч. школы), а сейчас информатику изучают 2-11 классы (8,9 и 11 имеют по два урока в неделю). Три учителя, 46 уроков в неделю на один компьютерный класс - это внедрение нового стандарта украинской школы
Валентина
Для Неля: Знову ниття про бідність. Знаю, що в школах батьки витрачають шалені гроші на нову вагонку, шафи, ліноліум, тощо. А порахуйте подарунки вчителям, керівникам на випускних, квіти. Дуже гарні гроші. Як на мене, нехай в школі будуть старі меблі, але нові гаджети. На це батьки дадуть гроші. Правда, ще потрібно цими гаджетами вміти користуватися.
Валентина
Для Неля: Ще одне. В школі є ПК, але після другої години нема до них доступу, бо учителі вже вдома. Дайте можливість учням працювати на ПК до вечора. Але хто ж буде чергувати з учнями? Вчителям за це не платять.
Простий вчитель
Компютери у школах є, при цьому в більшості випадків на папері вони є, а от працювати уже, нажаль не можуть. У нас в одній школі стоїть "компютерний клас" у котрому найновіший ПК 2003 року. скажіть, як можна з таким працювати? А тут, на один ресурс 54 млн. грн. Невже не можна на освіті створити додатковий розділ?
Коментувати