Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

В GoCamp 2017 візьме участь посол Великої Британії. У програмі вже беруть участь 611 шкіл по всій країні, включаючи Донецьку та Луганську області. Команда GoCamp 2017 продовжує вести переговори з іншими послами і дипломатами.

Гриневич: страх не має бути мотиватором до навчання. За словами міністра, сьогодні школа практично не відповідає на запитання учня: «навіщо мені потрібно те, що я вчу?». Першочергове завдання вчителя у Новій школі – дати учню розуміння, де та як можна застосувати отриманні знання.

Оновлено перелік центрів для вступників Донбасу. На сайті МОН опублікований оновлений перелік освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», що під час вступної кампанії працюватимуть для абітурієнтів з окупованих територій Криму та Донбасу.

Визначено поріг пробного ЗНО з української мови. Поріг пробного тестування склав 25 тестових балів зі 104 можливих. Відповідне рішення було ухвалено робочою групою УЦОЯО з питань установлення порога «склав/не склав».

Опубліковані завдання і відповіді пробного ЗНО 2017 року. УЦОЯО оприлюднив завдання тестів, що були використані під час проведення пробного тестування на початку квітня. Також оприлюднені правильні відповіді до всіх предметних тестів.

Дітям з зони АТО спростили доступ до екстернату. Жителів окупованих територій Криму, території проведення АТО та населених пунктів на лінії зіткнення включили до переліку осіб, що можуть здобути загальну середню освіту в формі екстернату.

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2017 року. Видавничою службою «УРАН», на замовлення Освіта.ua, проведено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності за показниками SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вишів.

Діти мають виходити зі школи багатомовними, - міністр. За словами міністра, володіння кількома мовами не лише збільшить освітні можливості для дітей, а й сприятиме відкриттю України для світу та налагодженню продуктивних міжнаціональних зв’язків.

Результати голосування за підручники зберігатиме УЦОЯО. Інституту модернізації змісту освіти, на який покладено організацію конкурсу, доручено щоденно подавати до УЦОЯО електронні копії результатів голосування конкурсного відбору підручників для 9-го класу.

Визначено результати і пороги тестів пробного ЗНО-2017. Експерти УЦОЯО визначили прохідні пороги пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики та іноземних мов. Також визначені результати тестування за шкалою 1-12 та шкалою 100-200 балів.

Освіта.ua
14.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів