МОН: міністр освіти Республіки Корея відвідає Україну

Віце-прем’єр-міністр, міністр освіти Республіки Корея Лі Чжун-Сік в березні 2017 року відвідає Україну

МОН: міністр освіти Республіки Корея відвідає Україну

Віце-прем’єр-міністр, міністр освіти Республіки Корея Лі Чжун-Сік (Lee Joon-sik) планує в березні відвідати Україну. Про це розповів посол Кореї Лі Янг Гу під час зустрічі з міністром освіти Лілією Гриневич.

Корейський посол зазначив, що поїздка Лілії Гриневич до Кореї, де вона взяла учать у міжнародному форумі «Global ICT Leadership Forum», зацікавила корейського міністра освіти і привернула увагу до України.

«Україна має значний науковий і природній потенціал, що наразі використовується не в повному обсязі. Співпраця наших двох країн відкриє нові можливості для усіх нас. Ми зацікавлені, щоб двосторонні зв’язки між нашими державами розвивалися та ставали все глибшими», - додав пан Лі Янг Гу.

Лілія Гриневич у свою чергу повідомила, що її робоча поїздка до Республіки Корея дозволила їй глибше зрозуміти точки дотику та сфери, в яких можуть співпрацювати країни. Зокрема, для обох держав одним з пріоритетів є розвиток STEАM освіти. Також є значний потенціал для поглиблення співпраці у сфері вищої освіти.

Освіта.ua
30.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Как я рад, давно ждал министра Кори, именно его визит поменяет "жалюгідну ситуацію " в образовании
виктор федорыч
Когда я слышу новость, что к нам собирается министр Южной Кореи, или кто-то из Японии с гуманитарной помощью, то мне становится жутко неловко и стыдно, что у нас такая мерзкая, коррумпированная и безмозглая власть, а народ такой бедный, и дороги ужасные. Что даже хочется, чтобы никто не приезжал.