Osvita.ua Новини МОН просить не переводити освітян на півставки
МОН просить не переводити освітян на півставки

Міносвіти звертає увагу на недопущення переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу

МОН просить не переводити освітян на півставки

У зв’язку із підвищенням з 1 січня 2017 року розміру мінімальної заробітної плати, Міністерство освіти звертає увагу керівників навчальних закладів на недопущення переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу. Про це йдеться у листі відомства, що підписаний першим заступником міністра освіти Володимиром Ковтунцем.

У відомстві також просять керівників департаментів освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій довести зазначену інформацію до відома керівників навчальних закладів та освітніх установ.

Освіта.ua
27.12.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія Кармазин
Перевід на 0,5 ставки відбувся із жовтня. У цьому випадку з 1 січня буде тарифікація вихователя спецшколи по " спеціалісту"?
не-рехтор
а що, одразу на 0,25. Ви там у МОНі що не відаєте, що у багатьох (не "модних") універах на повну ставку працюють лише керівництво і люди "в довірї"? Щорічне переформатування штатів та контракти на 1 рік - чудовий інструмент рабства і покори. А МОН як би не бачить!
Василий Шмындрук
МОН просить не переводити освітян на півставки. ------------------------------------------------------------------------------------- Згадується Хімка із шедевру Старицького "За двома зайцями": "Баришня лягли і просять"...
анатолий
У К Р А Ї Н А ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ Н А К А З 28.12.2016 Ярмолинці № 234-К Про зміни умов оплати праці. В звязку з дефіцитом коштів державної освітянської субвенції на 2017 рік та з метою недопущення кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати, НАКАЗУЮ: 1. Зняти надбавку за престижність в розмірі 20% з 01.03.2017 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України « Про встановлення надбавок» № 373 від 23.03.2011 року . 2. Повідомити персонально педагогічних працівників про зміну умов оплати праці до 01.01.2017 року. 3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою. Начальник управління В.Хоптова
Сергей Лимонов
Для анатолий: ну і кого ти здивував тут - 20% за престижність в Харківській області не платять з червня 2014!
Коментувати
Голос, это советские
учителя ещё надеялись, что,дескать,да,страна в сложной ситуации,Россия,как правонаследница союза,забрала(вот пресмыкающееся)ключевые позиции,но наши ребята-рулевые умные,они умеют МЫСЛИТЬ.Прошло 25 лет.Голос,попробуй и ты.МЫСЛИТЬ.
Голосzнарода
Для Голос, это советские: ну я вот умею читать мысли, но твои или черт попутал, или ты пьешь, или уже пропил, ну извращенная у тебя логика, воспитали просто так тебя люди и обстоятельства. А советские учителя это вообще аут, работать не хотят совсем, еще за Союза конспекты написали, по ним и работают, а интернет для них филькина грамота, часто о том, что нового с их предмета за последние 20 лет изобрели не знают и знать не хотят, на семинар их отправить нельзя, сразу давление и скорую. Советские учителя не приучены сотрудничать и развиваться. На горбу советских учителей страна в Советский Союз не вернется, только в нищету и рабство.
Голос, завтра (или послезавтра)
Для Голосzнарода: я тебе подробнее отвечу. А сегодня - советский союз вернуть-это опять пройти через колхозы,37,47(деда моего в комнату с остальными,да так,что ВСЕ стояли 8 ВОСЕМЬ месяцев,а чтобы отдохнуть,так все сдвигались,один лежал и так по очереди,а как ели-не знаю,и туалет,хто знает как.Не все выжили).А мы СЕГОДНЯ в НИЩЕТЕ и РАБСТВЕ. И если ты этого не видишь, ничем не могу помочь.25 лет учитель в ситуации трудодня.А кто не хочет,тот грабит родителей своих учеников.ГРАБИТ,Голос.ПОЧЕМУ Я так говорю? А читать мысли ты НЕ умеешь))). ТЫ и МЕНЯ Прочесть не способен;). Радости тебе весь год
Коментувати
ну так
будут школы БЕЗ сторожей. Или сторожить станут от 24 до 04 утра, а в остальное время - бери что хочешь... Нашли проблему. Сигнализация что, ещё не в каждой городской школе стоит?
Голосzнарода
Для ну так: учителя будут за бесплатно сторожить :). Фокус ведь в том, что учитель сторожить может, а вот сторож работать учителем за бесплатно ...
уЧИТЕЛЯ
Для Голосzнарода: быстренько соберут нужную сумму денег на сигнализацию. С родителей))
правда
5 баллов!!!!- учителя будут за бесплатно сторожить :). Фокус ведь в том, что учитель сторожить может, а вот сторож работать учителем за бесплатно ...!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
гадяцький район  під матюхою
В Гадяцькому районі Полтавської області ВЖЕ скорочують сторожів!!!
я
Для гадяцький район під матюхою: зачем вы нагнетаете обстановку? Еще никто никого не сокращает.
Коментувати
НамісникБога
Без усвідомлення того, що українська бюрократична система, надійним джерелом та постачальником якої є освітня система, є "Карфагеном, який має бути знищеним", ніякі позитивні зрушення в суспільстві не будуть відбуватися, лише буде ставати все гірше та гірше. Бог дав людині та народу право вибору, чи хоче вона існувати, чи зникнути; якщо суспільство хоче годувати бюрократів-паразитів замість того, щоб рятувати живий організм від них, то має усвідомити, що паразити зїдять його зсередини. І зараз Бог та весь світ дивиться на Україну, який вибір вона зробить та понесе відповідальність за нього.
это я
Как человек, создавший муравейник, для исследования, наблюдает за действиями муравьёв...
Коментувати
Вчитель
Наша зарплата не зависит от минимальной заработной платы, а от тарифной сетки. Тарифная сетка не зависит от минимальной зарплаты.
Маша
Не тільки Черепаня яка не може нічого розповісти на лекціі а діктує а є іще така Русин Надія Михайлівна і Попович Оксана Михайлівна до яких не можно підходити без коробки конфет і коньячка ці викладачі здають за студентів сесіі, студенти не зявляються на сесіі
Черепаня Маша
Для Маша: я писала модульну у Черепані 10 років тому , собирала по 50 грив
Оксана
Черепані за щось потрібно іздити в Египет . Сама тупа тупа не може дати консультацію по дисципліні . І лекціі у нас не читала а давала на ксерокс сама в деканаті каву пила .
Івануа
Теж це проходили з групою ))))) потім ідеш на роботу і нічого не знаєшь
Коментувати
Студент
В Мукачивском университете на дошкольной кафедре все на 1.1 ставки и зав. Кафедры Черепаня Н. И. " " живет на полную катушку" заставляет покупать у нее магистерские 500 долларов курсовые 700 грив бакалаврские 250 долларов и контрольные работы для заочников по 100 грив . Корукция процветает у Мукачивском державном университете.
Students
Для Студент: І де ви такі малі розцінки знайшли. У вашому УЖНУ залік 150 доларів!
Вопрос студентам
Для Студент: А вы сами учиться не пробовали?
Лера
Пробувала учитись не дають, заплати і учися !!! Чого малі розцінки ? Я учусь на ДО 3 де куратор Іванова В.В. На всі екзамени і заліки заставляє здавати ій а вона все вирішує на кафедрі. Я не проти що платити потрібно тим хто не ходить в загалі у нас є такі 3 чоловіка яких я не бачила з вересня але у них добре, відмінно стоіть ))))
Коментувати
Олена Юденкова
Постанова від 14 грудня, а коментарів від МОН щодо її реалізації не має. Дійсно, в колективах усі збурені, бо бюджети місцевих рад уже були давно затверджені, і мабуть без врахування підвищення з 01.09.17. У нас, в Дніпрі, наприклад, міська рада викладачам шкіл здійснює доплату 10% вже більше року, а викладачам інших типів навчальних закладів ні. Це також не справедливо. Порушується загальні принципи оплати праці. А як щодо внесення тепер змін до Положення про атестацію, кого за якими тарифними розрядами атестувати. Яким чином мають видаватися накази атестестаційних комісій про встановлення підвищених розрядів, це автоматичне перескакування, чи в залежності від кваліфікації викладача? Питань дуже багато, новорчний настрій в колективах зіпсовано.
chop_mol_rambler.ru
Для Олена Юденкова: а що Вас так непокоїть в положенні про атестацію. невже ви там знайшли слово *розряд*?????? а щодо кваліфікаційних категорій і порядку їх встановлення - так мова про це й не йшла.
Коментувати
ОЛекса
Одним словом оптимізація
КЛАССССС...
Для ОЛекса: но почему МНЕ сайт постоянно выдаёт "недостаточное количество слов", заставляя таким образом рисовать дефисы???00
Коментувати
Марина
А нас примушують переходити отримувати зарплатню в ощадбанку, аргументуючи, що Приват більше не обслуговуватиме бюджетників. Та ще й часом обмежили, оформити документи до 1 січня. В іншому випадку з січня взагалі не отримаєш гроші. Колеги, як у Вас? Враховуючи хоча б таку інформацію, банкоматів Приват по місту Дніпро - більше 400, ощадбанку - не перевищує 30! Жах!!
Юлія
Для Марина: Житомир. Такої проблеми не маємо... Але якщо рахувати, що приват за зняття власних коштів забирає 1%собі за щось...Можливо, це кращий варіант
2 2=?
Для Юлія: Приват не снимает процент с зарплаты, а только с переводов
Коментувати
Накипелов
На півставки не можна. На 0,25 або 0,125... можна!!! Слава Ковтунцю!!!
людина
Якась маячня виходить: спочатку у вишах(а це теж освітні установи) збільшують кількість студентів на одного викладача, тупо скорочують години на вивчення фахових дисциплін, зводять групи суміжних спеціальностей(напр. фізики+математики), набиваючи в академгрупи по 30-35 чоловік, а потім при тотальній нестачі ставок при порівняно непоганих наборах студентів просять не переводити людей на півставки. Як таке може відбуватися???
Олена Юденкова
Тарифікація і тарифний розряд це різні речі. Ми всі працюємо в бюджеті, але у кожного педпрацівника "свій " оклад, згідно затвердженої тарифікації та встановленого тарифного розряду за наслідками атестації керівником навчального закладу (МАЄ БУТИ ПРОТОКОЛ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ). Яким чином у січні будуть встановлюватися нові тарифні розряди, чи хтось щось чув, що рекомендує МОН. Ключове слово - механізм, у Постанові його не має, просто сітка, за логікою у викладача на 1 грудня якщо був 10 т .р. та на 1 січня каказом має бути встановлено 12 т.р і т.д.Але як буде думати державна служба аудиту, де критерії за якими маємо створювати робочі документи не відомо....
борис
В листі йдеться про працівників бюджетних установ. До чого тут педагогічні працівники, які отримують зарплати згідно та тарифікації.
Щодо бюджетів,про які згадує пані
Олена Юденкова. За тими даними, які я маю, бюджети прийняті з урохуванням дефіциту коштів (тобто - приблизні), оскільки ще толком ніхто не відає ЯКИМИ будут зарплати з січня 17 року.
1111
Педпрацівника посеред року перевести на півставки неможливо, оскільки всі тарифіковані на певну кількість годин : хто на ставку, хто на менше/більше. І зарплата на півставки за викладання на ставку не нараховуватиметься ніколи. Щодо техперсоналу - тут можливі варіанти, але й так уже все обрізане по саме "не балуй". Години варіативної можуть забрати, але то вже з нового навчального року, хоча й цього їх не давали. Міністерство своїм листом показує повну некомпетентність в питаннях оплати праці педпрацівників, а також робить видимість захисту вчителя.
22222
Для 1111: Не забувайте, що до категорії ПЕДПРАЦІВНИКІВ відносяться і педагоги дошкільних, позашкільних навчальних закладів, педагогічні працівники відділів освіти
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!