МОН просить не переводити освітян на півставки

Міносвіти звертає увагу на недопущення переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу

МОН просить не переводити освітян на півставки

У зв’язку із підвищенням з 1 січня 2017 року розміру мінімальної заробітної плати, Міністерство освіти звертає увагу керівників навчальних закладів на недопущення переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу. Про це йдеться у листі відомства, що підписаний першим заступником міністра освіти Володимиром Ковтунцем.

У відомстві також просять керівників департаментів освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій довести зазначену інформацію до відома керівників навчальних закладів та освітніх установ.

Освіта.ua
27.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія Кармазин
Перевід на 0,5 ставки відбувся із жовтня. У цьому випадку з 1 січня буде тарифікація вихователя спецшколи по " спеціалісту"?
не-рехтор
а що, одразу на 0,25. Ви там у МОНі що не відаєте, що у багатьох (не "модних") універах на повну ставку працюють лише керівництво і люди "в довірї"? Щорічне переформатування штатів та контракти на 1 рік - чудовий інструмент рабства і покори. А МОН як би не бачить!
Василий Шмындрук
МОН просить не переводити освітян на півставки. ------------------------------------------------------------------------------------- Згадується Хімка із шедевру Старицького "За двома зайцями": "Баришня лягли і просять"...
анатолий
У К Р А Ї Н А ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ Н А К А З 28.12.2016 Ярмолинці № 234-К Про зміни умов оплати праці. В звязку з дефіцитом коштів державної освітянської субвенції на 2017 рік та з метою недопущення кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати, НАКАЗУЮ: 1. Зняти надбавку за престижність в розмірі 20% з 01.03.2017 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України « Про встановлення надбавок» № 373 від 23.03.2011 року . 2. Повідомити персонально педагогічних працівників про зміну умов оплати праці до 01.01.2017 року. 3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою. Начальник управління В.Хоптова
Сергей Лимонов
Для анатолий: ну і кого ти здивував тут - 20% за престижність в Харківській області не платять з червня 2014!
Коментувати
Голос, это советские
учителя ещё надеялись, что,дескать,да,страна в сложной ситуации,Россия,как правонаследница союза,забрала(вот пресмыкающееся)ключевые позиции,но наши ребята-рулевые умные,они умеют МЫСЛИТЬ.Прошло 25 лет.Голос,попробуй и ты.МЫСЛИТЬ.
Голосzнарода
Для Голос, это советские: ну я вот умею читать мысли, но твои или черт попутал, или ты пьешь, или уже пропил, ну извращенная у тебя логика, воспитали просто так тебя люди и обстоятельства. А советские учителя это вообще аут, работать не хотят совсем, еще за Союза конспекты написали, по ним и работают, а интернет для них филькина грамота, часто о том, что нового с их предмета за последние 20 лет изобрели не знают и знать не хотят, на семинар их отправить нельзя, сразу давление и скорую. Советские учителя не приучены сотрудничать и развиваться. На горбу советских учителей страна в Советский Союз не вернется, только в нищету и рабство.
Голос, завтра (или послезавтра)
Для Голосzнарода: я тебе подробнее отвечу. А сегодня - советский союз вернуть-это опять пройти через колхозы,37,47(деда моего в комнату с остальными,да так,что ВСЕ стояли 8 ВОСЕМЬ месяцев,а чтобы отдохнуть,так все сдвигались,один лежал и так по очереди,а как ели-не знаю,и туалет,хто знает как.Не все выжили).А мы СЕГОДНЯ в НИЩЕТЕ и РАБСТВЕ. И если ты этого не видишь, ничем не могу помочь.25 лет учитель в ситуации трудодня.А кто не хочет,тот грабит родителей своих учеников.ГРАБИТ,Голос.ПОЧЕМУ Я так говорю? А читать мысли ты НЕ умеешь))). ТЫ и МЕНЯ Прочесть не способен;). Радости тебе весь год
Коментувати
ну так
будут школы БЕЗ сторожей. Или сторожить станут от 24 до 04 утра, а в остальное время - бери что хочешь... Нашли проблему. Сигнализация что, ещё не в каждой городской школе стоит?
Голосzнарода
Для ну так: учителя будут за бесплатно сторожить :). Фокус ведь в том, что учитель сторожить может, а вот сторож работать учителем за бесплатно ...
уЧИТЕЛЯ
Для Голосzнарода: быстренько соберут нужную сумму денег на сигнализацию. С родителей))
правда
5 баллов!!!!- учителя будут за бесплатно сторожить :). Фокус ведь в том, что учитель сторожить может, а вот сторож работать учителем за бесплатно ...!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
гадяцький район  під матюхою
В Гадяцькому районі Полтавської області ВЖЕ скорочують сторожів!!!
я
Для гадяцький район під матюхою: зачем вы нагнетаете обстановку? Еще никто никого не сокращает.
Коментувати
НамісникБога
Без усвідомлення того, що українська бюрократична система, надійним джерелом та постачальником якої є освітня система, є "Карфагеном, який має бути знищеним", ніякі позитивні зрушення в суспільстві не будуть відбуватися, лише буде ставати все гірше та гірше. Бог дав людині та народу право вибору, чи хоче вона існувати, чи зникнути; якщо суспільство хоче годувати бюрократів-паразитів замість того, щоб рятувати живий організм від них, то має усвідомити, що паразити зїдять його зсередини. І зараз Бог та весь світ дивиться на Україну, який вибір вона зробить та понесе відповідальність за нього.
это я
Как человек, создавший муравейник, для исследования, наблюдает за действиями муравьёв...
Коментувати
Вчитель
Наша зарплата не зависит от минимальной заработной платы, а от тарифной сетки. Тарифная сетка не зависит от минимальной зарплаты.
Маша
Не тільки Черепаня яка не може нічого розповісти на лекціі а діктує а є іще така Русин Надія Михайлівна і Попович Оксана Михайлівна до яких не можно підходити без коробки конфет і коньячка ці викладачі здають за студентів сесіі, студенти не зявляються на сесіі
Черепаня Маша
Для Маша: я писала модульну у Черепані 10 років тому , собирала по 50 грив
Оксана
Черепані за щось потрібно іздити в Египет . Сама тупа тупа не може дати консультацію по дисципліні . І лекціі у нас не читала а давала на ксерокс сама в деканаті каву пила .
Івануа
Теж це проходили з групою ))))) потім ідеш на роботу і нічого не знаєшь
Коментувати
Студент
В Мукачивском университете на дошкольной кафедре все на 1.1 ставки и зав. Кафедры Черепаня Н. И. " " живет на полную катушку" заставляет покупать у нее магистерские 500 долларов курсовые 700 грив бакалаврские 250 долларов и контрольные работы для заочников по 100 грив . Корукция процветает у Мукачивском державном университете.
Students
Для Студент: І де ви такі малі розцінки знайшли. У вашому УЖНУ залік 150 доларів!
Вопрос студентам
Для Студент: А вы сами учиться не пробовали?
Лера
Пробувала учитись не дають, заплати і учися !!! Чого малі розцінки ? Я учусь на ДО 3 де куратор Іванова В.В. На всі екзамени і заліки заставляє здавати ій а вона все вирішує на кафедрі. Я не проти що платити потрібно тим хто не ходить в загалі у нас є такі 3 чоловіка яких я не бачила з вересня але у них добре, відмінно стоіть ))))
Коментувати
Олена Юденкова
Постанова від 14 грудня, а коментарів від МОН щодо її реалізації не має. Дійсно, в колективах усі збурені, бо бюджети місцевих рад уже були давно затверджені, і мабуть без врахування підвищення з 01.09.17. У нас, в Дніпрі, наприклад, міська рада викладачам шкіл здійснює доплату 10% вже більше року, а викладачам інших типів навчальних закладів ні. Це також не справедливо. Порушується загальні принципи оплати праці. А як щодо внесення тепер змін до Положення про атестацію, кого за якими тарифними розрядами атестувати. Яким чином мають видаватися накази атестестаційних комісій про встановлення підвищених розрядів, це автоматичне перескакування, чи в залежності від кваліфікації викладача? Питань дуже багато, новорчний настрій в колективах зіпсовано.
chop_mol_rambler.ru
Для Олена Юденкова: а що Вас так непокоїть в положенні про атестацію. невже ви там знайшли слово *розряд*?????? а щодо кваліфікаційних категорій і порядку їх встановлення - так мова про це й не йшла.
Коментувати
ОЛекса
Одним словом оптимізація
КЛАССССС...
Для ОЛекса: но почему МНЕ сайт постоянно выдаёт "недостаточное количество слов", заставляя таким образом рисовать дефисы???00
Коментувати
Марина
А нас примушують переходити отримувати зарплатню в ощадбанку, аргументуючи, що Приват більше не обслуговуватиме бюджетників. Та ще й часом обмежили, оформити документи до 1 січня. В іншому випадку з січня взагалі не отримаєш гроші. Колеги, як у Вас? Враховуючи хоча б таку інформацію, банкоматів Приват по місту Дніпро - більше 400, ощадбанку - не перевищує 30! Жах!!
Юлія
Для Марина: Житомир. Такої проблеми не маємо... Але якщо рахувати, що приват за зняття власних коштів забирає 1%собі за щось...Можливо, це кращий варіант
2 2=?
Для Юлія: Приват не снимает процент с зарплаты, а только с переводов
Коментувати
Накипелов
На півставки не можна. На 0,25 або 0,125... можна!!! Слава Ковтунцю!!!
людина
Якась маячня виходить: спочатку у вишах(а це теж освітні установи) збільшують кількість студентів на одного викладача, тупо скорочують години на вивчення фахових дисциплін, зводять групи суміжних спеціальностей(напр. фізики+математики), набиваючи в академгрупи по 30-35 чоловік, а потім при тотальній нестачі ставок при порівняно непоганих наборах студентів просять не переводити людей на півставки. Як таке може відбуватися???
Олена Юденкова
Тарифікація і тарифний розряд це різні речі. Ми всі працюємо в бюджеті, але у кожного педпрацівника "свій " оклад, згідно затвердженої тарифікації та встановленого тарифного розряду за наслідками атестації керівником навчального закладу (МАЄ БУТИ ПРОТОКОЛ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ). Яким чином у січні будуть встановлюватися нові тарифні розряди, чи хтось щось чув, що рекомендує МОН. Ключове слово - механізм, у Постанові його не має, просто сітка, за логікою у викладача на 1 грудня якщо був 10 т .р. та на 1 січня каказом має бути встановлено 12 т.р і т.д.Але як буде думати державна служба аудиту, де критерії за якими маємо створювати робочі документи не відомо....
борис
В листі йдеться про працівників бюджетних установ. До чого тут педагогічні працівники, які отримують зарплати згідно та тарифікації.
Щодо бюджетів,про які згадує пані
Олена Юденкова. За тими даними, які я маю, бюджети прийняті з урохуванням дефіциту коштів (тобто - приблизні), оскільки ще толком ніхто не відає ЯКИМИ будут зарплати з січня 17 року.
1111
Педпрацівника посеред року перевести на півставки неможливо, оскільки всі тарифіковані на певну кількість годин : хто на ставку, хто на менше/більше. І зарплата на півставки за викладання на ставку не нараховуватиметься ніколи. Щодо техперсоналу - тут можливі варіанти, але й так уже все обрізане по саме "не балуй". Години варіативної можуть забрати, але то вже з нового навчального року, хоча й цього їх не давали. Міністерство своїм листом показує повну некомпетентність в питаннях оплати праці педпрацівників, а також робить видимість захисту вчителя.
22222
Для 1111: Не забувайте, що до категорії ПЕДПРАЦІВНИКІВ відносяться і педагоги дошкільних, позашкільних навчальних закладів, педагогічні працівники відділів освіти
Коментувати