У ВР обговорять проблеми фінансування освіти

Участь у слуханнях візьмуть урядовці, представники навчальних закладів, освітяни, науковці та експерти

У ВР обговорять проблеми фінансування освіти

16 листопада 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради відбудуться парламентські слухання присвячені стану та проблемам фінансування освіти і науки в Україні.

Планується, що участь в парламентських слуханнях візьмуть члени уряду, представники Міністерства освіти, Міністерства фінансів, Національної академії наук, національних галузевих академій наук, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також представники навчальних закладів, наукових установ, профспілок, освітяни, науковці та експерти.

Трансляція парламентських слухань здійснюватиметься на Першому загальнонаціональному каналі.

Освіта.ua
11.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дуняша
"Планується, що участь в парламентських слуханнях візьмуть члени уряду, представники Міністерства освіти, Міністерства фінансів, Національної академії наук, національних галузевих академій наук, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також представники навчальних закладів, наукових установ, профспілок, освітяни, науковці та експерти." Менке, нажаль, не запросили, я б їм розказала скільки копійок реально доходить до конкретного учня, бо вони ж цього так і не дізнаються,тільки дарма "прозасідають" державні гроші!!!
Дуняша
Куупите проектор??? Та вгамуйтесь!!! Він 9 тисяч коштує (найдешевший). Купли для школи на минулому тижні. Збирали з батьків по 10 грн. Вони обіцяли звернутись "куди треба", бо книжки держава школі дала безплатно, а крейда в школі і так є! Тепер чекаємо коли з роботи погонять, бо "директор і завуч з батьків у школі гроші збирають", а вчителям воно нафіг не потрібно - добре і так як є, аби зарплату платили (вчасно кістку кинули) і не напрягали.
Оксана
Для Дуняша: Ніякий з Вас завуч, якщо збираєте з батьків гроші на проектор. Шукайте інші джерела фінансування, а то звикли зазирати вчителю в гаманець (кістку шукаєте?!). Так звично зіпхати всі незручні моменти на вчителя, а ми (адміністрація) - "білі і пухнасті". А як щось не так - погано працюєте з батьками. А ви, шановні директори і завучі, займіться ділом - побігайте по інстанціях, пошукайте справжніх спонсорів, а не надійтесь на "добровільну" спонсорську допомогу від батьків. Бо керувати - не тільки виконувати безґлузді накази та роздавати іншим не менш безґлузді вказівки.
R
Для Оксана: До Вашого відома, в Україні СПРАВЖНІХ спонсорів не існує як класу. Це Ви, мабуть, надивилися голівудських фільмів, та й думаєте, що у нас все як у кіно. З власного досвіду можу сказати, що перше ж питання "спонсора" - "а що я з цього буду мати". При чому, навіть якщо таке питання не звучить, то відповідь на нього захована десь у другому-третьому-четвертому колі зв’язків між школою і "спонсором". На жаль. І "інстанції" тут не допоможуть, бо немає у нас від держави спонукання до чесного спонсорства (податкових пільг, наприклад, як у тих же голівудських фільмах). А "спонсор" просто так гроші "викидати на вітер" не буде.
Вчителька
Для Оксана: А хіба завуч повинен шукати джерела фінансування? Здивували! Він має свої посадові обовязки як і директор, як і учитель! Чия власність школа? От власник і має забезпечити елементарні умови для навчально-виховного процесу. А у завуча, директора і учителів зовсім інші функції,а не ходити з протягнутою рукою. А "спонсори" можуть дати кілька мячів перед виборами, і то з єдиною метою - попіаритись.
Коментувати
Местный
Обговорят и разойдутся. А педагоги и дальше будут бомжевать.
оптимист
Помилуйте, барышни! Сделают нам зарплату, как депутатам - я с радостью прикуплю на свои новый проектор!
Еля
Для оптимист: Я теж!
Коментувати
Виноваты сами
Необходимо признать, что учителя виноваты в том, что общество не ценит их личное самопожертвование. То, что учитель тратит свое личное свободное время на подготовку различных методических материалов для уроков, свои деньги на закупку разного: от ручки и мела до школьных досок и компьютеров, учениками и даже их родителями воспринимается как само собой разумеющееся. К тому же журналисты, чиновники и все, кому не лень, обвиняют учителей в «коррупции», когда те пытаются привлечь общество к решению школьных проблем. Вы видели, например, врача, который покупает лекарства, чтобы бесплатно лечить больных? Я нет.
Дуняша
Для Виноваты сами: Ну і в чому прикол? Тобто вина?????
Коментувати
Василина
Дуже приємно, що буде розглянуто питання фінансування освіти. сподіваємося, що витрати власної зарплати учителя для забезпечення якісної освіти припиняться. Витрати вчителя із власної зарплати: мобільний зв’язок із батьками, тексти контрольних та самостійних робіт, посібники, платні конкурси та вебінари, наочність, комп’ютер, проектор, ноутбук, створення папок по зо-40 аркушів, педплата газет і журналів.
Мрійниця
Для Василина: Помрійте. Вам виділять кошти на купівлю паперу та канцприладдя, закуплять безкоштовно посібники, передплатять для вас фаховий журнал та поставлять в кожен кабінет ноути, проектори, інтерактивні дошки та забезпечення до них. А зарплату будете тратити на власну сім"ю.
Вчитель
Василині- вам що дає підстави наліятись. Мабуть скромні статки і чесність дупутатів
Коментувати