В МОН відкрито вакансію держсекретаря

Перелік повноважень секретаря зводитиметься до виконання функцій керівника апарату відомства

В МОН відкрито вакансію держсекретаря

Кабінетом Міністрів ухвалено розпорядження про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державних секретарів міністерств. Зокрема, документом визначено умови проведення конкурсу на заняття вакантної посади держсекретаря Міністерства освіти і науки.

Загалом, перелік повноважень державного секретаря зводитиметься до виконання функцій керівника апарату відомства.

Згідно з посадовими обов’язками, державний секретар має організовувати роботу апарату Міносвіти, забезпечувати підготовку пропозицій щодо виконання завдань міністерства, організовувати та контролювати виконання апаратом міністерства нормативно-правових актів та законів, готувати плани діяльності відомства тощо.

Також до обов'язків секретаря буде віднесений кадровий блок питань апарату міністерства, зокрема, він призначатиме на посади та звільнятиме державних службовців та працівників апарату відомства, керівників територіальних органів МОН, керівників підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління міністерства, притягувати їх до дисциплінарної відповідальності.

Претендент на посаду державного секретаря Міністерства освіти і науки повинен мати вищу освіту, вільно володіти українською, мати досвід роботи на посадах державної служби категорій "А" чи "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування чи досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері, знати українське законодавство, володіти лідерськими навичками, мати досвід у сфері комунікації та взаємодії тощо.

Документи кандидатів на посаду будуть прийматись до 18 години 28 листопада. Конкурс відбудеться 6 грудня 2016 року.

Взяти участь у конкурсі на посаду небайдужих громадян під час засідання уряду закликав і прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"Я сьогодні закликаю реформаторів, людей, яким не байдужа доля нашої країни: подавайте свої заявки, беріть участь у цих конкурсах, приходьте на державну службу і віддавайте свій обов'язок для того, щоб Україна змінювалася", - сказав Гройсман.

Він також зауважив, що в Україні триває реформа державної служби, однією із важливих складових якої є проведення публічних, відкритих конкурсів на посади державних секретарів.

"Це абсолютно публічні вакансії для українських громадян",  - наголосив він.

Освіта.ua
10.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Яка зарплата в держсекретаря Міністерства освіти та науки? Де можна докладніше прочитати про обов’язки й оплату праці чиновника цього рангу?
Голосzнарода
Да должность незавидная, зарплата маленькая для такого уровня антикризисного менеджера - первое; а второе, если Трамп финансирование урежет, то придется именно этому чиновнику 100тыс. учителей сокращать, или даже больше.
Павлович
Конкурсні умови та вимоги до кандидата і заклики Гройсмана є абсолютно несумісні речі.