Цього тижня Рада може розглянути освітні закони

У четвер український парламент має розглянути блок законопроектів з науки і освіти

Цього тижня Рада може розглянути освітні закони

Верховна Рада України цього тижня розглядатиме питання тематичними блоками. Зокрема, у четвер депутати планують розглянути блок законопроектів, що стосуються освіти і науки. Про це повідомив голова українського парламенту Андрій Парубій.

"У нас цього тижня будуть тематичні блоки. Перший блок – по екології, другий – промислова політика і підприємництво, а також у четвер – культура, наука і освіта", - сказав спікер парламенту.

"Я дуже розраховую на те, що голови комітетів і профільні міністри зможуть дуже детально доопрацювати усі питання, які були винесені комітетом",- зазначив Парубій.

Як відомо, у парламенті знаходяться проекти законів № 3312-д "Про працевлаштування випускників", № 4349 "Про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" та № 3491-д "Про освіту".

Освіта.ua
04.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Ви б краще змінили щось в самих школан. А ви просто пишите папірці. Вчителі повинні потім писати купу документації. А не займатися дітьми. Ви тільки зміни вносите. А мільйонам вчителів потім недоспані ночі бо прийшли зміни до закону і треба все здати. Фактично замість спрощення роботи вчителів їхня робота тільки збільшується. Можу привести десятки прикладів. Але чому я вирішив написати: молоді вчителі постійно стикаються з проблемою наочності на уроках керівництво вимагає щоб була. Вчитель і сам розуміє що без неї ніяк але переша проблема вся наочність на дошку для уроків в початковій школі коштує по мінімуму 2000. Грн на 1 рік з зарплатою спеціаліста 1980 грн . виходить вчитель має віддати 1 зарпзату на наочність. Чому так. Але з вашими змінами страждає не тільки гаманець молодого спеціаліста а й досвідчених. А потім в школу ніхто не хоче йти на роботу. Просити вас про те щоб ви щось змінили всеодно безтолку. Ви ж думаєте як більше грошей зикономити в ."бюджет"
Чорний вчитель
Ось так голосує Верховна Рада ПОЗОР https://www.youtube.com/watch?v=U9r6kdaWXLY
Павлович
Вангую: Закон "Про освіту " буде відправлений на доопрацювання. Хоча для цього не треба бути ворожбитом, ліпше прочитати кілька сторінок законопроекту.
Anna
зачем в новостях писать такие вещи как * может рассмотреть* ? мало того что в будующем так еще и может рассмотреть а может и нет. Нужно рассказывать о том что уже произошло.
unforgiven
Банда кнопкодавів, а не Верховна Рада. Вимагаємо кримінальну відповідальність і позбавлення мандату.
мотря
а законопроект №4477 про фінансування національних академій наук???