Першим заступником міністра став В. Ковтунець

Уряд призначив першим заступником міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця

Першим заступником міністра став В. Ковтунець

23 серпня 2016 року Володимир Ковтунець призначений на посаду першого заступника міністра освіти і науки України. З липня 2016 року він обіймав посаду заступника міністра освіти. Раніше працював заступником директора з наукової роботи Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

Володимир Ковтунець має досвід педагогічної та наукової діяльності. Багато років є експертом проекту USETI Альянс в Україні. Кандидат фізико-математичних наук, член Українського математичного товариства. Автор 36 наукових праць з математики та інформатики. Володіє англійською та німецькою мовами.

Нагадаємо, 23 серпня 2016 року Кабмін задовольнив заяву Інни Совсун про звільнення з посади першого заступника Міністра освіти і науки України.

Освіта.ua
24.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
людина
Прошу уточнити, чи має шановний заступник мовний сертифікат В-2 та в якій країні проходив стажування, а також скільки має наукових публікацій у фахових виданнях?
прокурор
А господин Ковтунець уже прошел сертификацию и аттестацию как педагог и методист? Украинским владеет или только вышеперечисленными мовами?
Дід Панас
Факт роботи в шарлатанській "Академії педагогічних наук" не додає оптимізму.
Кузьміч
А все таки найкращим міністром освіти був Ніколаєнко, після нього - що не міністр, то все гірший і гірший.
Дід Панас
Для Кузьміч: Ніколаєнко і зараз молодець, на посаді ректора сільхозки - дав путівку у наукове життя Катерині Лептонівні Кириленко
Коментувати
indigo
Який педагогічний вуз закінчив? Скільки років працює вчителем? Скільки переможців учнівських конкурсів, олімпіад, малої академії наук. Чи брав участь в конкурсі "Учитель року"? Над якою педагогічною проблемою працює?.. Чи, як завжди, з вулиці...
Надежда
Для indigo: БравОООО!!! Мои аплодисменты! Без тех требований, что написаны Вами, к должностям никого не допускать!
Вчитель
Молодці! Повністю погоджуюсь!
Коментувати
Учитель
Усе науковці і всі при владі. А хто про вчителя і школу подумає. У мене розвалюється дерев"яна дошка, панель у класі різнокольорова (нема фарби), крейда по дошці "не пише". Ніяких технічних засобів, хіба принесу з дому.Уже повідомили, що потрібно готувати до атестації.І до пенсії ще далеко. Чи доживу?
ЕМІЛІЯ
Для Учитель: скоріше школу закриють,ніж будуть думати про її забезпечення і ваші проблеми.Хіба не так?
Коментувати
Полина Иврина
Про то, что сейчас наши учителя имеют европейский уровень зарплаты (надо повысить только еще на 30%), что наших учителей и врачей ждет Венгрия (мы , по словам первого зама, там должны переждать кризисный период в нашей стране ) наслышаны. Теперь ждем чуда от новых реформ!