Інна Совсун пішла з посади заступника міністра

Заяву про звільнення першого заступника міністра підтримав Кабмін 23 серпня 2016 року

Інна Совсун пішла з посади заступника міністра

Перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун пішла з посади. Її заяву про звільнення 23 серпня підтримав Кабінет Міністрів України.

Про це Інна Совсун повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Це були важкі, виснажливі та надихаючі 2,5 роки, сповнені перемог і поразок, щирої людської дружби і таких же щирих людських зрад! Мою заяву про звільнення сьогодні підтримав Кабмін», — написала Інна Совсун.

Нагадаємо, Інна Совсун була призначена першим заступником міністра освіти і науки України 19 березня 2014 року.

Освіта.ua
23.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег Грица
Для Андрей Козак: я так підозрюю що модератор і совсун були одні і ті ж особи. Гриневич визнала незадовільною роботою ел.вступу (а на освіті рясніли, дописи в подальшому видвлені) так і пропав мАдАрАтор.
Олег Грица
ура!!! не знаю які перемоги, але провал вступної компанії 2016 лежить на цій заробітчанці. допис був перший і написаний ще 23.08.16р. а модератор, видаляє його в 41 раз.
Андрей Козак
Для Олег Грица: Неужели победа?
Олег Грица
Для Андрей Козак: побачимо
Коментувати
Галина
О а як же класно вони придумали познущатись над дітьми із окупованих територій .У вересні зареєструвались на дистанційне навчання,прикріпились.Здали ЗНО. А виходить ніякої квоти немає. Треба іще здати три екзамени (укр.іст. мат.) і вступити туди де захоче Інна Совсун і Ліля Гриневич.(вибрані вузи.) Ніякого конкурсу між балами дітей Криму не було. Сказали прямо: "А ви що хочете отримати освіту безкоштовно. За все треба платити .Отак! Це все недолугі майстри міністерства.
unforgiven
Заробітчани... Так принизливо адміністрація називає учителів, яким не вистачає годин до повної ставки і яким доводиться працювати в іншій школі, за сумісництвом. А совсун, взагалі, не вчитель... Трохи радує, що новий заступник фізмат, однак все залежить чи буде від танцювати під дудку гриневич, чи матиме власну думку...
Ася
А мені здається , що вся справа в електронному декларуванні з 1 вересня і ці щурі -хабарники біжать з палуби. Вона і все те МОН на цих посадах обзолотилося. Уявіть , що директор школи за прийняття на роботу бере 500$. Щороку приймає 5 новеньких вчителів, а Совсун і ця вся братва реформщиків трусяться, но є початок усьому і буде цьому кінець.
Олег Грица
Для Ася: шкода що ваш допис видалять. або робіть як я - залишайте сторінку в памяті скопіюйте допис і вперед до перемоги. інакше він буде видалений. ця гілка забута і на неї уже не заходять крім мене і модератора. хоче гад, все залишити чистим і пухнастим.
Андрей Козак
Для Олег Грица: Заходят, не переживайте. Многие читают последние коментарии в ленте. Эта музыка будет вечной.
Олег Грица
Для Андрей Козак: я не тільки тому залишаю. залишаю, що майбутні читали. всі негативні відзвиви на інших гілках видалені. я просто іншого шансу модератору не залишу.
Коментувати
Капаліка
Про дружбу і зради їй видніше. Хотілось би почути про перемоги на цьому посту, з моєї точки зору, так за що не бралась, то одні негаразди починались. Який стан забезпечення шкіл підручниками, що було зроблено з ЗНО, наскільки вчасно отримувались дипломи про освіту, чи впорядкована робота з ЄДЕБО, чи зменшилась бюрократія в освіті, чи стали прозорими рішення органів управління освітою, наскільки освітяни і абітурієнти задоволені новою системою вступу? Куди не глянь, перемог не видно. Самопіару було багато, а підстав для нього навпаки. А документація від МОНУ за підписом Совсун - то взагалі детективне чтиво: кілька листів на одну тему які між собою ніяк не в’яжуться і розберись який лист що уточнює, а який що відміняє (а часто-густо і в одному листі два речення протирічать одне одному). Я розумію що не сама вона їх писала, але ж прочитати, те що підписуєш можна?
Олег Грица
Для Капаліка: чекайте на видалення Вашого допису. нізя таке писати!
Коментувати
Олег Грица
модераторе! в далекому 1995 р. начальник з/д вокзалу м. Києва провів зі мною декілька годин і не поїхав на пянку, бо він також подумав, що легко позбутися людини, маючи якусь владу. йому не допомогли ні дзвінки в ГПУ, ні його адвокати, ні викликана комендатура, які пояснювали йому, що я по Закону правий. якщо ви погоджуєтесь жити на цій гілці зі мною дальше - продовжуйте видаляти мій допис. у мене ця гілка завжди відкрита у закладці, і я буду продовжувати залишати свій комент який ви видаляєте, із зазначенням кількоті видалень.
прокурор
Хочу, чтобы власть знала. Вы, министры, премьер-министры, президенты, депутаты и прочие начальники - вы все сменяемы, заменяемы, снова и снова переменяемы. Будьте в тонусе, общественность не просто наблюдает молча за вами. К Вам, мадам Гриневич, это тоже относится. Дай Бог, и парламент поменяем, пока не уйдут все оборотни, жадные олигархи и просто придурки оттуда.
Dandy
Итак,Совсун ушла,это хорошо.А что же тётя Лиля Гриневич?У неё все в порядке?Масса успехов?Все в восторге от её реформ?
Голосzнарода
Для Dandy: та Вам ніхто не догодить, навіть ангел ...
))))))))))00
Для Голосzнарода: а ангел для Вас - это Гриневич.
Коментувати
Іван
Як же ми любимо кидати каміння в спину! Бридко панове,бридко за ницість. Побачимо,що покращиться і чи не готуватимемо чергові камінці...
Олекса Позняк
Для Іван: почему в спину?Для неё и раньше каменюк не жалели
педагоги
Для Іван: "Якщо б нацисти прийшли знову, вже є готові поліцаї",-сказала якось моя колега... В принципі все правильно. Дітей варто вчити виживати В ЦЬОМУ світі. І саме вчительство теє робить. ДІти. Вони дивляться. Вони бачать. Вони вчаться. І беруть вони те, що їм ближче від усього=оточення+телебачення+інтет.Дитина колеги,до якої поставились несправедливо і прискіпливо,вдома чула,що оточуючі поступили підло.Коли дитинча виросло,так само підло стало поступати воно,оскільки ЧУЛО від батьків,бачило,що робили з батьками... І байдуже,що самі батьки поступали достойно... (Повторюсь - дитинча чуло вдома розмови (на кухні),дитинча бачило розгублення батьків,дитинча і в сою чергу отримало рикошетом...)
Коментувати
людина
Не согласна с теми. кто считает, что только Совсун уничтожала образование, а куда же смотрел министр, замы и педагогическое сообщество.
:)
Ура, теперь 10 процентам хозяйственно-обслуживающему персоналу школ и вузов не грозит сокращение)))
Евгенія
Може тепер для науковці відміннять обовязкове B-2,ато замість наукових праць приходится англійську вивчати круче філологів
людина
Для Евгенія: Вместо введения В-2 можно было бы хоть немного откорректировать ненормальную ситуацию, когда ученый(кроме докторов) должен заплатить 300-400 грн. за публикацию своей статьи. В плохом СССР работала система гонораров. А оплачивать и публикации и изучение английского, особенно когда не хватает ставок, очень тяжело.
Коментувати
indigo
Удачі!!! Вся Україна плаче від радості. Такого некомпетентного, читати нульового, заступника міністра освіти ще не було. Будемо сподіватися, що й не буде. Дякуємо Совсун за перше прийняте мудре рішення!!!
ххх
Слава Богу! Нарешті позбулися чиновниці, яка явно була не на своєму місці.
UA
Ура,давно пора було пійти Молодець,удачі вам)
Nata VN
треба бути вдячними і за малі зусилля, а Інна Совсун справжній державний діяч і новатор, на жаль таких в управлінні освітою мало, тому і змін на краще ще довго чекати
Михайло Чиж
Для Nata VN: "справжній новатор"? І що ж такого нового вона запровадила? Продовження вступної кампанії-2015 на декілька днів? Чи стартові потуги вступної кампанії-2016? Чи "вдало" проведений експеримент навчання учнів 7-х класів без підручників? Доречі, і слава Богу, що "таких в управлінні освітою мало".
Олекса Позняк
Для Михайло Чиж: Ната это Инна Совсун. Скромничает
Коментувати
Михайло Чиж
Та невже? Тьотя Інна дослухалась порад (і моїх в тому числі) і вирішила перейти на роботу до школи, взяти класне керівництво. От тоді-то вона і зрозуміє всю суть своїх-же наказів та рекомендацій.
111
Для Михайло Чиж: Для роботи у школі потрібно мати педагогічну освіту, якої ця пані не має. Що не заважало їй керувати освітою. Як у відомій приказці: хто вміє - робить, хто не вміє - керує.
Коментувати
викладач
Пізно, дуже пізно! Це потрібно було зробити ще два роки тому, поки бакалавр-недоучка ще не встигла знищити освіту в Україні! А зараз, в результаті її реформ, освіта лежить в руїнах, які розгрібати роками! Причому під цими руїнами знаходяться долі та життя простих освітян, понівечені цими реформами! Не знайдеться в Україні ні одного простого вчителя, чи викладача, який би міг хоча б за що не будь її подякувати. А ось прокльони на її адресу лунають з усіх шкіл та Вишів України!
всехняя радость в том,
что позволено ругать и возмущаться сегодня.Что-то не слышно было возмущений вчера.И по поводу пана жебровского тоже,хотя указанный пан сделал много больше вреда, чем девочка, которая попала в гнездо горгулий
викладач
Для всехняя радость в том,: Возмущения были всегда. А "девочку" никто силком на эту должность не тянул.
Коментувати