Заступником міністра освіти призначено В. Ковтунця

Уряд призначив заступником Міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця

Заступником міністра освіти призначено В. Ковтунця

Уряд призначив заступником Міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця. Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

У Міністерстві освіти повідомили, що до призначення заступником міністра Володимир Ковтунець обіймав посаду заступника директора з наукової роботи Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

Ковтунець є кандидатом фізико-математичних наук, член Українського математичного товариства та Львівського математичного товариства. Автор 36 наукових праць з математики та інформатики. Володіє англійською та німецькою мовами, має досвід педагогічної та наукової діяльності. З 1980 року працював у Рівненському педагогічному інституті.

Освіта.ua
27.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніка
Це вже краще, ніж Совсун. Але чи вистачить у нього сил?
Іван
А скільки йому років? Ще немає 95? Крім Гриневич,зами там надто у віціЮщоб щось реформувати.Де в світі реформи робили глибокі пенсіонери?
клас
Ковтунець є кандидатом фізико-математичних наук, член Українського математичного товариства та Львівського математичного товариства. Автор 36 наукових праць з математики та інформатики. Наконец-то достойного и выше по уровню образования учительской братии. Так надеюсь на адекватность шагов его.
Игорь
Была Совсун , теперь этот Ковтун ... Всё логично ))
Юля
Для Игорь: Откуда они их берут? Умора.................
шукай
Для Игорь: И дэ логика? В "иванове, петрове и сидорове"? Не ищите ее там нет.
Коментувати
спочатку мама
http://profidom.com.ua/novosti/zakon/17591-kto-imeet-pravo-na-dosrochnuyu-pensiyu-spisok-professij і учителів у цьому списку немає(((((
Владимир Белый
Новина приємна всім, хто сподівається щодо реформування освіти на перехід від помірного до більш активного оптимістичного сценарію змін на краще.