В МОН призначено скандального чиновника, - ЗМІ

Заступником міністра освіти і науки - керівником апарату МОН призначено Романа Гребу

В МОН призначено скандального чиновника, - ЗМІ

Заступником міністра освіти і науки - керівником апарату МОН призначено Романа Гребу. Відповідне розпорядження оприлюднено на Урядовому порталі.

Як повідомляє DT.UA, Греба з грудня 2014 року обіймав посаду заступника міністра Кабінету міністрів. Також був представником Кабінету міністрів у конкурсній комісії щодо обрання членів Національного агентства з питань запобігання корупції та представником Кабміну в наглядовій раді Ощадбанку.

За інформацією видання, на цих посадах Греба двічі засвітився у скандалах. Так, в липні 2015 року ряд громадських організацій, направивши Арсенію Яценюку заяву, звинуватили Гребу у зловживаннях конкурсної комісії щодо обрання членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Проте ніякої реакції прем'єр-міністра Яценюка не було.

Також прізвище Греби фігурувало в іншому скандалі. У липні 2015 року ГПУ почала розслідування поїздки чартером керівництва "Ощадбанку" (в т. ч. і Романа Греби) на футбол - гру "Дніпра" у фіналі Ліги Європи у Варшаву. Дії посадових осіб "Ощадбанку" тоді були кваліфіковані як зловживання владою або службовим становищем.

Як відомо, згідно з чинними нормами законодавства, заступники міністрів призначаються на посаду і звільняються з посади Кабінетом міністрів України за поданням прем'єр-міністра України відповідно до пропозиції міністра.

Лілія Гриневич очолила Міністерство освіти і науки 14 квітня і представляє в уряді Володимира Гройсмана квоту політичної партії "Народний фронт". Перед призначенням на посаду вона очолювала Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти.

Освіта.ua
20.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
непрощений
Якщо керівником ЦОЯ є крадій - КаРанДІЙ, то керівником апарату МОН теж повиннна бути людина з "довгими руками".
Він з «н. фронту»
Про цього пана, однопартійця Гриневич, ніякої відкритої інформації майже немає. Написано, що має вищу освіту. А яку? Мабуть, ще не вирішив, яку він має вищу освіту, тобто ще не домовились, де взяти диплом про вищу освіту. Може з нього почати добровільну сертифікацію, публічну?
Жадный ежик
Неприятная физиономия... Я вижу, как два главных блока - БПП и Фронт - делят сферы влияния: это мое, а это твое.. а это опять мое..
а чи
А що, ця людина має якийсь стосунок до освіти? Мабуть, великий досвід пед.діяльності у школі, знає "як працює система" зсередини, бачить перспективи реформування і найбільш критичні точки. Де вони їх беруть? Невже немає нікого більш достойного? Будь міністр хоть Соломоном, з такою командою нічого нашій освіті не світить.
ну что, НАЧИНАЕМ смеяться?
Какие надежды можно возлагаь на человека системы,которая НИЧЕМ не показала СОБСТВЕННОЙ САМОДОСТАТОЧНОСТИ
Жадный ежик
Какие там новые дисциплины будут изучаться в 12 классе, ась? Финансы (развитие навыков красть и летать за чужой счет)и многое другое. Замы все подскажут.
Ніка
А сподівання були такі великі... І знову людина без звання і без великого досвіду в освіті. Зате зі скандальним минулим. Це, напевно, спадкове.
Петро
Що ж, Гребу так Гребу. Хоч раз чесне прізвище буде в МОН...
Анна
Для Петро: Підтримую. Правельно писали. Лілійка ще покажить........
ніхто
Не правельно, а правильно. Від слова правило.
А я довіряю цій людині
Це раніше за панди чиновники були хабарниками, а тепер при чесній еуропейській владі, коли корупція подолана таке явище навіть не можна припустити в уяві. Слава Україні
Коментувати