Суспільство відмовило міністрам в довірі, - Порошенко

Призначення в новий уряд мають відбуватися за підтримки всіх фракцій коаліції на реформаторській основі

Суспільство відмовило міністрам в довірі, - Порошенко

Президент вважає, що наразі можна говорити не про часткове, а лише про повне перезавантаження уряду. Про це йдеться у зверненні президента, оприлюдненому на Офіційному інтернет-представництві глави держави.

"Кабінет міністрів зробив чимало для порятунку країни, стабілізації економічної ситуації і старту реформ. Але суспільство явно вирішило, що помилок більше, ніж досягнень, і відмовило міністрам в довірі", – заявив Порошенко.

"Поки що у прем'єр-міністра зберігається можливість обрати, в який спосіб краще дати простір для реалізації цього запиту. Тотальне переформатування Кабінету Міністрів має відбуватися на основі чинної коаліції у складі "Солідарності", "Народного фронту", "Самопомочі" та "Батьківщини", – йдеться у повідомленні.

"Особливо апелюю до "Народного фронту" та його лідерів, з якими пліч-о-пліч пройдено важкий шлях; яких вважав, вважаю і далі вважатиму своїми однодумцями і політичними партнерами", - додав Порошенко.

За його словами, призначення в новий уряд мають відбуватися за участі та підтримки всіх фракцій коаліції "на технократичній реформаторській основі".

Освіта.ua
16.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vladimir Zvan
Сеня остается премьером как минимум до сентября. Короче "Титаник" - Украина идет ко дну.
trust
Для Vladimir Zvan: якщо вчитель про@бав урок (часто не по своїй волі, сайти, конкурси), все: догана, звільнення. Якщо прем’єр-міністр про@бав країну, нічого страшного: працюємо до осені. Тих, хто краде мільйонами $$$ не карають. Карають тих, хто тяжкою працею заробляє мізерні копійки... Але так не буде завжди!!!
ту-ту-ту
Для Vladimir Zvan: Сколько трудится премьер, столько ни один директор школы не работает. Учителя только приспосабливаются под дира, ни тебе сайтов, ни блогов, ни участия во всеУкраинских конкурсах, не говоря о международных. Зайдите на ВИКИ, единицы зарегистрированных и обновленных страниц. Премьер интеллигентен, воспитан, образован, но и зависим от многих проблем, которые никто не решит лучше: соц стандарты не поднимут, конфликты не остановятся, ... Проще свалить на одного. Кто-то заявил, вы слышали, что "буду премьером все исправлю за месяц, год"? Только и слышим "геть".
Бляо Дун
Для ту-ту-ту: Україні потрібні кваліфіковані майбутні вчені, науковці, робітники чи красиво оформлені сайти і "блохи"?
Коментувати
trust
В ситуації, що склалася, допоможе хіба-що хард ресет і повне форматування. Важелі керування країною повинні взяти в руки компетентні чесні і відповідальні її громадяни. Однак, нинішня система (злодіїв та повій) ніколи не дозволить їм цього зробити.
Введіть ваше ім’я
Для trust: А як же "Революція Гідності"? Хіба не відбулося революційних змін? Хіба не панує скрізь гідність?
Коментувати