Міністром освіти має стати Гриневич, - Співаковський

На думку депутата, Гриневич зможе сформувати команду, яка буде імплементувати в життя освітні закони

Міністром освіти має стати Гриневич, - Співаковський

Народний депутат Олександр Співаковський, якого фракція БПП нещодавно пропонувала на посаду міністра освіти і науки відмовився від ідеї свого можливого призначення, водночас, заявивши, що міністерство має очолити голова профільного парламентського комітету Лілія Гриневич. Про це депутат заявив в ефірі телеканалу 112.

Зокрема, він сказав, що більшість депутатів БПП гарно відносяться до пані Гриневич.

«Я думаю, що вона як голова комітету, як людина яка має повагу з боку освітян і до того ж віру, я думаю що вона буде гарним міністром», - зазначив депутат.

Він висловив переконання, що її компетентність, чесність та прозорість в прийнятті рішень дозволить їй сформувати команду, яка буде імплементувати в життя освітні закони.

«Ми будемо допомагати з боку комітету вона буде мати ту підтримку. Для чого? Для людей, для освітян. Ми повинні вивести нашу галузь і зробити її потужною. Я вам чесно скажу, такі діти, школи, вчителі які є в Україні, ні в якій країні не має. Тому ми отримаємо перемогу в галузі освіти», - заявив народний депутат, член Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський.

Освіта.ua
03.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Mariupol4anka
Боже, скільки помилок у тексті, і це - на освітянському сайті! Цікаво, який стаж безпосередньої викладацької роботи має пані Гриневич? Мінстром має бути людина, яка на власній шкурі відчула усі складнощі викладацької роботи!
Zinger
Рахував, скілки має отримувати вчитель, щоб за 20 років за рахунок дешевого державного кредиту виплатити вартість скромного житла, придбати дешевенький автомобіль, утримувати менш - більш пристойно сім*ю і вийшло 20000 гр. на місяць. Тепер уявіть собі де ми знаходимося? Міністри міняються. а олігархи як правили державою на свій лад так і правлять. І ми їм у цьому допомагаємо: розбратом, хабарями, брехнею, байдужістю, купою партій( читай ТЗоВ) і т.д.
Zinger
п.Співковський! Вам чим гірше тим краще, досить кидатися яблуками розбрату. Скільки не міняй міністрів якщо такі як Ви будуть тишком - нишком рити яму під систему освіти толку не буде. Давайте починати зі себе, а міністра якось призначать і без ВАС!
Через те, що саме ця людина має МІЦНІ НАВИКИ добиватися перемоги,ЗНАЄ ЯК працює те,про що
криком кричать ті,що вміють мислити,ВМІЄ стояти на своєму,через ОЦЕ:"Я висловлю свою думку що-до ситуації з міністром. Я добре розумію, що у багатьох вона викличе роздратування. Але рискну! На мою думку хто б не став міністром освіти, буде не таким. Невже він був у нас один? (Тільки не треба говорити, що зараз саме гірше. При інших міністрах на форумах це вже писали). Тут справа не в міністрі, а в системі. Хвора система. Адже керують країною завсім не міністри. Ви ж це всі прекрасно бачите. Ви ж не з іншої планети. Потрібно міняти систему. А це зробити набагато важче ніж поміняти міністра. А тепер, що-до реформування в освіті. Не все так просто. Тут потрібно "різати по живому". Візьмемо такий простенький приклад. Всі погоджуються, що у школі дуже багато навчальних предметів. Всі погоджуються, що це ненормально..."(там,унизуВлад написав)чи не корисно було би ЗАЛИШИТИ Квіта на посаді?І просто ПІДТРИМАТИ.Хоча б морально
Голосzнароду
Для Через те, що саме ця людина має МІЦНІ НАВИКИ добиватися перемоги,ЗНАЄ ЯК працює те,про що: Поділюся досвідом моїх останніх пошуків роботи в сільській школі. Школа малокомплектна, 27 учнів, двома маршрутками із райцентру добиратися, але зимою одна маршрутка не завжди ходить і десь годину треба йти пішки із сусіднього села. В школі є ставка вчителя англійської мови, переважно учні на індивідуальному плані, районо їм чомусь не присилає вчителя. Родичка із сусіднього села порадила сходити до директриси на співбесіду))) Остання каже, що вчителя англійської мови їм треба, але взяти мене не дозволить районо, робота там постійна, але школу їх з вересня хочуть закрити, ну тому ніхто в районо ту роботу купувати не хоче, а за безплатно роботу там не дають. Омг...
Ви і сільська школа?
Для Голосzнароду: Іде зі школи села вчителька іноземної в декрет.Попередила перед першим вересня(щоб не зурочити,але й не підставити).Прислали іншу.На заміну.От не відаю,чи платила,чи ні.Але новітні відносини встановлює методично правильно.тобто дотягує село до міста.А років із 10 тому інша.Психолог після ВНЗу,жалілася:"Та я за сесію платила більше,аніж тут заробляю".Пропрацювала з пару місяців та й - пішла собі.
Коментувати
FCDK
Міністром освіти має бути досвідчений заслужений і відповідальний Учитель, а не самозванці з економічною освітою.
salka
Для FCDK: Думаю, что "заслужений і відповідальний Учитель" не захочет стать министром, никогда.
Коментувати
111
Після реформ Квіта енд Совсун, ніхто не хоче сідати в крісло міністра, точніше ніхто не хоче розгрібати те лайно, яке вони наклали, вибачте нареформували. )))
Натэл
А эта странная фраза:" ... Бiльшiсть депутатiв БПП гарно вiдносяться до панi Гриневич..." Это показатель профессионализма?
Олекса Позняк
Для Натэл: Читаем по новому : Большинство воровского сходняка хорошо относятся к Лильке Золотой Ручке и предлагают её короновать
Коментувати
борис
"Для справжньої демократії потрібно, щоб 40-50% населення мали дохід вище 5000 доларів в місяць і були добре освічені. Інакше на виборах люди обиратимуть шахраїв і акторів." Лі Куан Ю - перший премєр-міністр Сінгапуру, один з творців "економічного дива."
Ольга
Ризикую назвати предмети, які треба видалити в 10 - 11 кл.: технології, астрономія, екологія. Збільшити кількість годин на укр., алгебру, геометрію, історію.
Олена
Для Ольга: Вилучення цих предметів нічого не змінить, адже 0,5 год на асторономі. чи екологію ролі не зіграє. Необхідно якнайшвидше переходити на профільне навчання, тільки це може врятувати старшокласників від перевантаження знаннями, які їм не потрібні. Вважаю, що система професійних коледжів і ліцеїв - найкращий варіант для старшокласників.
Ирина
А шо в наших школах ещё есть астрономия? У меня дите так уж просит купить телескоп, но пока денег нет, так давайте и из школы астро заберем, другие предметы важнее...
Телескоп и школьная астрономия
Для Ирина: немного расходятся в восприятии
Коментувати
Игорь Соломонов
Вот один пример этого министерства... Хотели убрать бюрократов в виде МетодКабинетов, а получилось, что сократили все кружки, секции, факультативы, короче всю вариативную часть, а кабинеты НАВСЕГДА
Тет-а-тет
Для Игорь Соломонов: Бюрократы-чиновники-инспектора ходят по школам дань собирать, их никогда не сократят.
упс
Для Тет-а-тет: Какие инспектора ? Где это в районо есть должность инспектора ?
упс
Для Тет-а-тет: Но всё же, где это в районо есть должность инспектора ? Если уж говорите ( возмущаетесь), то хоть не врите . Или способом Тет- а - тет передаются только сплетни ?
Коментувати
Одесситка
Не далее как завтра я увижу здесь статью "Міністром освіти має стати Співаковський, - Гриневич."
за
Для Одесситка: Хотелось бы.
Коментувати
Влад
Я висловлю свою думку що-до ситуації з міністром. Я добре розумію, що у багатьох вона викличе роздратування. Але рискну! На мою думку хто б не став міністром освіти, буде не таким. Невже він був у нас один? (Тільки не треба говорити, що зараз саме гірше. При інших міністрах на форумах це вже писали). Тут справа не в міністрі, а в системі. Хвора система. Адже керують країною завсім не міністри. Ви ж це всі прекрасно бачите. Ви ж не з іншої планети. Потрібно міняти систему. А це зробити набагато важче ніж поміняти міністра. А тепер, що-до реформування в освіті. Не все так просто. Тут потрібно "різати по живому". Візьмемо такий простенький приклад. Всі погоджуються, що у школі дуже багато навчальних предметів. Всі погоджуються, що це ненормально. Всі погоджуються, що їх кількість потрібно зменшити хоча б у 2 рази. Напишіть хоча б один навчальний предмет який, на вашу думку, потрібно з шкільної програми видалити. І побачимо, чи підтримають вас колеги. Особливо ті, які його читають.
Zinger
Для Влад: А у ВУЗах думаєте краще. На економічному факультеті кількість дисциплін збільшено за останні 23 роки на 50%. Коли вникаєш, то бачиш, що це відомі дисципліни які подробили на дві - три додаткові, аби було більше заліків та іспитів за які потенціалний студент прийде "проситися" у викладача. Чому цього наші академіки не бачать?
Коментувати
Игорь Соломонов
Ну зачем нам "старые грабли", она "загалактический теоретик", в основном только бред несёт. Два года там просидели... Кто заметил изменения? Метлой всех
Піддосліднийкролик
Не приведи, Господи! Занадто багато в її висловах "заумних" висловів і відірваних від реальності думок. Вона зовсім не в курсі багатопроблемності освіти. Для неї освіта-це "технологія". А освіта- це живий організм. Тому міністром освіти повинен бути РЕАЛІСТ, а не сухий теоретик!
Олекса Позняк
Ліля Некомпетентна що бігає з партії в партію де жирніше в кориті насипано.Оце міністр.Оце покатається по закордонам
koяn
Якщо досвід роботи, педагогічний стаж, звання, категорія, рівень компетентності, совість, дозволяють, то нехай стає. Тільки освіта від цього не виграє.
Бідний вчитель
Сушіть весла, освітяни.Та нехай вже Фаріон призначать міністром.Жінки -керівники точно "виведуть освіту" тільки куди....
МолодийУчитель
Тепер зі школи треба точно йти.Буде ще гірше.Дамо дорогу бажаючим, пенсіонерам.Вони усе витримають.
Богдан
Для МолодийУчитель: Не заздріть: розумні пенсіонери теж "точно підуть". Довідково: можу назвати відсотків 25-40 , котрі вже в 25 років -, на жаль, "пенсіонери". "Мед (ВЧИТЕЛЬ) это такой предмет - он или есть, или его нет". В.Пух.
Коментувати
poklon
Разумное решение. В "бабьем царстве" трудно работать и оставаться мужчиной, втянут в разборки, дрязги. Уважение к таким людям испытываешь, даже не будучи знаком.
Леонідович
Освіта стояла на краю прірви, а з приходом Квіта зробила рішучий крок вперед. Стільки "досягнень". Гриневич зі Співаковським йому допомагали. Куде вже далі буде "розвиватись" наша освіта? "Ми отримаємо перемогу в галузі освіти", - заявив народний депутат. Піддались би хоч в цій галузі, а то депутати скрізь отримують перемогу, а люди нажаль - дулю.