У БПП бачать міністром освіти О. Співаковського

Міністром освіти в президентській фракції бачать депутата, члена Комітету з питань науки і освіти

У БПП бачать міністром освіти О. Співаковського

Фракція БПП на своєму засіданні у понеділок ухвалила своїх кандидатів на посади у Кабінеті міністрів. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на інформацію народного депутата Сергія Лещенко.

За його словами, голову фракції Блоку Петра Порошенка Юрія Луценка уповноважили озвучити прізвища кандидатів на переговорах з фракціями коаліції.

Зокрема, народний депутат повідомив, що БПП пропонує на урядові посади вісім своїх кандидатів. Міністром освіти і науки в президентській фракції бачать народного депутата, члена Комітету з питань науки і освіти Олександра Співаковського.

Також Сергій Лещенко зазначив, що на засіданні фракції не було кворуму, а відтак рішення було ухвалене з порушенням Положення про фракцію.

Як відомо, Співаковський, разом з іншими депутатами провладної коаліції був автором законопроектів, що пропонували відновити право абітурієнтів подавати при вступі до вищих навчальних закладів сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання минулих років.

Освіта.ua
01.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
решению -
Добра людина и так видно. Рада его назначению.
Ще досі надіюсь
Ну чого ви так напали на претендента. Людина за освітою вчитель. Навіть у школі працював з вересня по грудень 1878 року. Так що відразу всі шкільні проблеми вирішить. А ще цей товариш, судячи з біографії, займався інформаційними технологіями школи. Так що тепер будемо чекати - в школу в кожен кабінет комп"ютер, проектор, інтерактивну дошку - і ЗАЖИВЕМО!
совесть
Для Ще досі надіюсь: ну якщо по грудень 1878 р., то дійсно досвідчена...
Коментувати
Олександр Лавор
Олександр Співаковський – колишній перший проректор Херсонського державного університету – вишу, студенти якого постійно заявляють про корупцію; чинний народний депутат від БПП – сподіваюсь, усі розуміють, яким чином найчастіше керівництво вишів потрапляє в парламент? Згадайте хоча б ірпінського Мельника…
Михайло
Інформація з офіціального джерела: "Лещенко зазначив, що на засіданні фракції не було кворуму, а відтак рішення було ухвалене з порушенням Положення про фракцію. Українська правда"
utrir
Для Михайло: столько уже этого "порушення", тому не стоит утрировать оное.
Коментувати
Капаліка
От тепер заживемо!!! Заступники Міністра будуть узгоджувати між собою що казати і що робити. Директори департаментів МОНУ хоча-б вивчать діючу нормативно-правову базу. Відділи почнуть розглядати усі звернення і запити, а не лише зручні. Навчальні заклади отримають справжню автономію. Місцеві департаменти освіти і науки перестануть засипати усіх архітерміновими листами і дорученнями. Школи отримають підручники. Зарплатня в освіті виросте у кілька разів. А концепції реформ будуть розроблятись до розробки нормативно-правової бази, а не коли стане ясно, що ладу дати не змогли.
Sergiy
Для Капаліка: Почув би бог ваші думки... Але на жаль - достатньо бачити на цьому сайті виступи, однопартійця Співаковського, пані Гриневич, то результатом буде повний капець. Лиш подумайте у нього саме головне "..., Співаковський, разом з іншими депутатами провладної коаліції був автором законопроектів, що пропонували відновити право абітурієнтів подавати при вступі до вищих навчальних закладів сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання минулих років." (знову про гарбузи диню -не прирівнювали ніколи нормальні люди результати минулої олімпіади з тією що проходить). Немає проблем з підручниками, з ПТУ, школами , оплатою праці педагогів, є проблема популіських дій , які приводять до хаосу, Я думаю зі мною згідні всі рядові викладачі ВУЗів, мої колеги.
Голосzнароду
Для Sergiy: А чому із шкільним атестатом людина могла поступати до вузу в будь-який рік. який захоче, а із сертифікатами зно не може, це несправедливо, адже зно не є олімпіадою.
Мария Сергеева
Для Sergiy: А ви не відчули в словах Капаліки іронію чи, може, сарказм?)
Коментувати
Голосzнароду
Депутатів від БПП взагалі не можна підпускати до міністерських портфелів. Хоча нехай - завалять всі реформи в країні і швидше повернеться радянський союз.
Татьяна Данелян
Боже! Да, поставьте Міністром любого нормально вчителя! Скільки можна над нами всіма знущатися? Він же не бачин ні живого учня, ні вчителя, ні школи! Коли ці всі експеременти припиняться!
Тарас
Для Татьяна Данелян: Ви не проти вчителя фізики Олега Барни?
Коментувати
11
Шо, все спочатку почнеться ))) і чим закінчиться?
111
Господа педагоги, ловите момент - спешите почувствовать вкус "надежды" на процветающее образование ибо уже через пол года придется опять вернутся к выливанию своего негодования на задворках интернета о, как всегда ВНЕЗАПНО, "плохом" министре.