МОН не збирає кошти на благодійність

У МОН повідомляють випадки звернень до навчальних закладів осіб, які збирають кошти на благодійність

МОН не збирає кошти на благодійність

У Міністерстві освіти і науки повідомляють про випадки звернень до адміністрацій навчальних закладів осіб, які нібито від імені керівництва МОН збирають кошти на благодійні потреби. Відповідне повідомлення оприлюднено прес-службою МОН.

У зв’язку з чим відомство офіційно заявляє, що Міністерство освіти не збирає кошти на благодійні потреби, і тому звернення будь-кого до навчальних закладів з цього питання вважає злочинним.

«Міністерство звертається до керівників навчальних закладів бути пильними та одразу повідомляти Міністерство про шахраїв і такі випадки, а також обов’язково звертатися до правоохоронних органів», - йдеться у повідомленні.

Освіта.ua
22.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Харків
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації надсилає лист Асоціації Благодійників України від 04.01.2015 № 5 «Про проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна». Просимо даний лист довести до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів.
11111
Фантомасу: По перше, я взагалі не на посаді, по друге, інтелектуально обдарованому та досконалому Фантомасу порада почитати тлумачний словник, стаття на слово іронія. І на компот - лист уже давно у кошику. Героям слава? Героям страшно!
direktor
Шановний пане Міністре! Так що ж робити із листом МОН освіти і науки України № 1/9-24 від 16.01.2016, у якому Ваш заступник просить довести інформацію про благодійну акцію до відома керівників навчальних закладів?
тутонхомон
Для direktor: сиди і нічого не роби.
Коментувати
11111
Шановний пане міністре Квіте! Оскільки "Міністерство освіти не збирає кошти на благодійні потреби, і тому звернення будь-кого до навчальних закладів з цього питання вважає злочинним" та прохання повідомляти про шахраїв які від імені міністерства звертаються до шкіл за благодійною допомогою, повідомляю, що до шкіл поступило звернення 1/9 -24 від 16.01.2016 р. від якогось шахрая, так званого заступника міністра Павла Хобзея, на міністерському бланку, виконання перевіряє якийсь Котусенко (очевидно злочинна група), про збір благодійних коштів на певні рахунки. Виконання також мають перевіряти працівники управлінь освіти. Вочевидь, "злочинна група" розростається. Здайте того шахрая правооохоронним органам. Чи ви, пане Квіте, триндите?
Фантомас
Для 11111: Для direktor: По-перше: лист МОН не був, не є і не буде прямою вказівкою на дію, це лише рекомендація. По-друге: якщо ви такі лохи, що не знаєте, куди звертатися, коли до вас підходить будь-хто із роздрукованим листом МОН №1/9-24 від 16.01.2016 (а я гадаю, що саме так і було), то залиште вашу керівну посаду для інтелектуально досконаліших осіб.
Коментувати
поддерживаю 1
А если уж есть такие ЖЕЛАЮЩИЕ стать благодетелями, так на один счёт ДЛЯ ВСЕХ ШКОЛ пусть и перечисляют свои деньги.Хотят себя попиарить?Так перечислили и покричали где только можно, об этом. И попиарились, и помогли,и от коррупции в стороне. А уж с этого счёта по ВСЕМ школам.Скажете "каждой сестре по серьге"?А ЧЕМ отличается ребёнок непродвинутой школы от ребёнка школ мажористых детей?ДА,кстати, и можоров плодить не будем.Все в РАВНЫХ стартовых условиях.Не нравится что одни не будут равнее других?У одних бассейн, так и другим создайте...
1
хочете побороти корупцію в школі(частково) і неконтрольоване використання благодійних внесків директором школи, ЗАБОРОНІТЬ благодійні внески і все!
tur
Вірю що не збирає. Але створює такі умови, що навчальні заклади, для того щоб існувати, вимушені збирати.