Затверджено ліцензійні умови для закладів освіти

Уряд затвердив ліцензійні умови провадження освітньої діяльності для навчальних закладів

Затверджено ліцензійні умови для закладів освіти

Кабінет Міністрів затвердив ліцензійні умови провадження освітньої діяльності. Відповідна постанова оприлюднена на Урядовому порталі.

Зазначеним документом встановлено вимоги щодо провадження освітньої діяльності у сферах вищої, професійно-технічної, середньої та дошкільної освіти.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що затверджені вимоги стосуватимуться кожного місця провадження освітньої діяльності.

Під час ліцензування освітньої діяльності встановлюється спроможність закладу освіти провадити освітню діяльність відповідно до встановлених вимог у відповідній сфері.

«Зокрема, у сфері вищої освіти – на певному рівні вищої освіти за певною спеціальністю; у сфері професійно-технічної освіти – за певною професією, спеціальністю або класами класифікаційних угруповань (під час ліцензування професійно-технічного (курсового) навчання на виробництві); у сфері загальної середньої освіти – за певним освітнім рівнем; у сфері дошкільної освіти – за певним видом дошкільної освіти», - повідомляють в Міносвіти.

Урядовою постановою також визначено перелік документів, що підтверджують відповідність освітнього закладу вимогам щодо провадження освітньої діяльності, кадрові, технологічні та організаційні вимоги.

Освіта.ua
22.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Чи будуть ці ліцензійні умови застосовуватись до акредитації у 2016 році?
posluxati
"..загальноосвітній навчальний заклад відповідного типу незалежно від підпорядкування і форми власності, який належить до системи загальної середньої освіти; ...." - из статьи. ТОГДА - зачем ДОПРОФИЛЬНОЕ образование в Школе? Ничему не учат, только Презентуют себя любимых. Оставьте 9классов в ООШ, а 11 кл. - 12 кл. в лицеях, отбирайте ОДАРЕННЫХ детей, профтех-освита отдельно. Она необходима для полуообразованных учащихся. Ведь ЗНО выявило махинации с баллами в школах. Просто посмотрите выводы Ликарчука - честного человека, сказал правду о дир-ах и их замов .
Zinger
Для Всіх. А для чого антикорупційне бюро? Що, далі даватимеме аби бути першими, а потім казатимемо, що хтось винен? Не давайте і все буде гаразд. Нікуди не подінуться, дадуть ліцензії як миленькі!
Ol Pozn
Хлоп’ята які будуть сидіти на ліцензіях колядуватимуть мільйонами.Квітгриневич=корупція
tur
Для Ol Pozn: Ні! Не будуть! Місцевий бюджет не витримає. Написано, що кожний учень повинен мати підручник рекомендований МОН. А як бути з тими підручниками, які ще в школи не дійшли і, мабуть, і не дійдуть?
Олекса Позняк
У мене приватний ліцей.Хазяїн грубі грошики викладе щоб заклад правильно проліцензували Квітгриневич=корупція
можливо
Для Ol Pozn: ты не прав.Не Квит-Гриневич,а те, кто довёл страну ДО сегодня.А особенно те,кто дополнительные баллы за курсы пропхнул
Коментувати