В уряді розповіли про свої досягнення в освіті і науці

Звітуючи про результати роботи в 2015 році, в уряді назвали 10 успішних досягнень у галузі освіти і науки

В уряді розповіли про свої досягнення в освіті і науці

Кабінет Міністрів України оприлюднив звіт, в якому відображено результати роботи в 2015 році. Документ містить звіт про досягнення уряду в декількох напрямах державного життя.

Звітуючи про результати своєї діяльності, в уряді назвали 10 успішних досягнень у галузі освіти і науки в 2015 році, зокрема:

1) Ухвалення парламентом проекту закону "Про наукову та науково-технічну діяльність", яким змінюється процес організації наукових досліджень. Це сприятиме інтеграції української науки до європейського дослідницького простору. Закон відкриває доступ до фінансування наукових досліджень не тільки для певних інституцій, а також для колективів вчених та навіть індивідуальних вчених;

2) Підписання та ратифікація угоди з ЄС "Горизонт 2020" - для українських університетів, наукових установ відкривається доступ до фінансування інноваційних наукових проектів та розробок (бюджет "Горизонт 2020" – 80 млрд євро);

3) Значно розширено академічну автономію університетів, які можуть тепер самостійно формувати навчальні програми;

4) Переглянуто навчальні програми початкової та загальної середньої школи на предмет їх змістовного перевантаження;

5) Розроблено проект закону "Про професійну освіту", яким планується повністю реформувати професійну підготовку, відкрити можливості для працедавців впливати на розвиток профосвіти;

6) Скасовано 1600 показників галузевої звітної документації;

7) Прийнято Концепцію реформування політики в інноваційній сфері на 2015-2020 роки;

8) Створено 84 навчально-практичні центри інноваційних технологій (за галузевим спрямуванням);

9) Припинено діяльність 80 ВНЗ та філій, що не забезпечували належну якість навчання;

10) Успішно проведено ЗНО-2015.

Освіта.ua
15.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zinger
Дорогі колеги! Прийміть щире привітання з нагоди Нового року! Нехай наступний рік буде для всіх нас щасливим та насиченим творчістю, гарних вам учнів та всіляких гараздів!
Катерина
Розвантажили програму ??? Переставили місцями дві теми в підручнику з нім. мови! Ось і всі зміни! На вибір з нім. мови був один підручник як для 4 так і для 7 класу!!! Новий підручник містить всього 8 тем, а у нас (спеціал. школа) за перший семестр уже 6 тем було!!! Ні методичок , ні календарних немає! Як працювати?? Звітностей ні на йоту меньше не стало!
Лесь Подеревлянський
Успішно проведено ЗНО-2015? Комахи гидкі створіння? Люди розумніші за комах?..
)))))))))))
Для Лесь Подеревлянський: певно що ні, не розумніші. Бо ж комахи НЕ матюгаються))) Тобто НЕ використовують вуличні назви статевих органів (які ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДИНІ отримувати насолоду) для обміну інформацією)))))))))))
Zinger
Для розвантажили програму: Признаюсь Вам, що я у своїй практиці навчився не звертати уваги на програму. На папері у мене все є, а уроки веду за своэю власною програмою і методикою.Прийшов до висновку, що це легше, ніж чекати паперового підтвердження своєї правоти. Задоволені діти, задоволений я, а методисту і так все по барабану.А навчив мене цьому старенький професор довоєнної гімназії, який викладав у нас історію. Коли він пішов на пенсію ми не змогли переварити ні одного наступного вчителя, настільки разючою була різниця. Раджу Вам поменше звертати увагу на інструкції та програми, будьте індивідуалістом і діти Вам цього не забудуть!
Коментувати
Натэл
Ваши достижения могут иметь только один критерий успешности: благосостояние народа, про который вы так много трын...те и который опустили ниже плинтуса. Достижений много, а кошельки пустые у народа, в отличие от ваших.
народ ПОЗВОЛИЛ
Для Натэл: всё.
Коментувати
Шиншилла
А как эти досягнення работают на практике? Не успел Квит отчитаться, как меня уже загрузили обязательным участием в ярмарке педагогических идей - (чистая фикция!), озадачили работой с одаренными и слабыми детьми, написанием МАНа на следующий год, работой с методпапкой на каникулах и прочей ересью. Завучи как не помогали, так и не помогают, только дергают)) Зато к Новому году получат премию из госбюджета и лавры от начальства - опять-таки, за счет обычных учителей.
ПОЧЕМУ ВАС "загрузили",
Для Шиншилла: а меня,к примеру,никто никогда НЕ загружал? Знаете?да потому что Я делаю то,что ХОЧУ,а Вы,даже просчитав собственную усталость от загрузки,НЕ СПОСОБНА сказать "нет".Или другое-Вы от подобных "загрузили" чувствуете собственную ВАЖНОСТЬ,что тоже вполне возможно.В таком случае НЕ стоит жаловаться.
отак
це не досягнення а гумореска, Павло Глазовий не угадує, досягнення це коли ситий вчитель (не в стоптаних чоботях) приходить на робоче місце і працює з сучасними засобами навчання, а тут підручників немає, методички купіть самі, а комунальні і все інше за що? Не кажіть що в країні дурні вчителі. В Європі подивіться на умови для вчителів, ви їх створили? Створіть умови, а потім вже критикуйте і звітуйте.
певно що,
Для отак: у нас двадцять років все досягнення і досягнення.Аж нудить від досягнень.Особливо коли дійсно, чоботи диряві,а нові купити немає за що...
Коментувати