МОН шукає кандидатів до свого кадрового резерву

Оголошено конкурс із зарахування до кадрового резерву на посаду заступника міністра - керівника апарату

МОН шукає кандидатів до свого кадрового резерву

Міністерством освіти і науки оголошено конкурс із зарахування до кадрового резерву на посаду заступника міністра освіти і науки України – керівника апарату.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менше як п’ять років, та займають (займали) посади в державних органах чи органах місцевого самоврядування не нижче четвертої категорії.

До заяви про участь у конкурсі на ім’я міністра мають бути додані: заповнена особова картка форми П2-ДС, копії документів про освіту з додатками, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, копія паспорта громадянина України, 1 фотокартка розміром 4 х 6.

Документи приймаються до 30 грудня 2015 року за адресою: м. Київ-135, проспект Перемоги, 10, Міністерство освіти і науки України. Телефон для довідок: (044) 481-47-88.

Освіта.ua
10.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
N
Интересно, госпожа Совсун тоже кандидат наук (хотя бы кукольных)?
стаж госслужбы или . . .
ну-ну, зная, КАК попадают в госслужбу, можна себе представить КТО явится... Нет,чтобы предложить ВСЕМ желающим, а там уж и отобрать... Есть ведь молодые люди,БЕЗ подобного стажа,но с головой (депутатами БЫЛИ, или есть), учителями...