У грудні оберуть кандидатів до складу НМР МОН

У МОН утворено конкурсну комісію для відбору кандидатів до складу Науково-методичної ради

У грудні оберуть кандидатів до складу НМР МОН

У Міністерстві освіти і науки утворено конкурсну комісію для відбору кандидатів до складу Науково-методичної ради МОН. Відповідний наказ підписано міністром Сергієм Квітом.

Згідно з документом, конкурсний відбір кандидатів до складу Науково-методичної ради буде проведено з 1 по 25 грудня 2015 року.

До складу комісії включено дев’ять осіб, комісію очолила голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Як відомо, основними завданнями Науково-методичної ради є науково-методичний аналіз та вироблення пропозицій щодо перспективних напрямів розвитку змісту освіти, організація розробки і схвалення методичних рекомендацій до формування стандартів освітньої діяльності, стандартів освіти, освітньо-професійних та освітньо-наукових програм тощо.

Освіта.ua
26.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валя
Всі, хто будуть обрані на дані посади , нехай подумають про те, як дійсно розвантажити дітей, полегшити житття вчителів, учнів та батьків!!! А то, хто не прийде, то все роблять тільки експерименти , а толку мало!!!!
Herera
Тобто на плечі простих освітян ляжуть ще дев’ять членів-трутнів? Дякуємо, Сирьйожа. Так тримати. Дасть Бог, поковиляєш в Ростов, вслід за яником...
Олександр
Ех, якби ж робили вибір серед усього загалу освітян, адже раціональний шлях вирішення цього нюансу цілком можливий. У будь-якому разі серед членів мусить бути хоч хтось, хто не лобіює інтереси депутатів, а є вихідцем з громадськості.
Рататуй
Для Олександр: А я никому не верю. Был некий активист Майдану Игорь Луценко, похищали его и все такое. Нашелся, стал депутатом, и неожиданно разбогател. Но не нашел ответа на вопрос, откуда у него миллионы.
Herera
Для Олександр: Саме так. ЧЛЕНІВ. А правильніше членоголових. Нахера такий багаж, лише квіту відомо.
Коментувати
Рататуй
И сколько собирается быть этих кандидатов? Этих паразитов-функционеров на шее учителя и других бюджетников? гриневич уже присмотрела кого-то из своего окружения?
789
Для Рататуй: Подавайте свою кандидатуру. Ви ж знаєте що вчителям потрібно? Вам і карти в руки. При Вашому керівництві ми вже так заживемо ... . Аж Путін позаздрить.
Коментувати