У Києві відкрито міжнародні освітні виставки

Виставки працюватимуть з 12 до 14 листопада у приміщенні Національного центру "Український дім"

У Києві відкрито міжнародні освітні виставки

12 листопада у столиці України відбулось відкриття міжнародних виставок "Освіта за кордоном" та "Освіта та кар’єра – День студента 2015", в яких беруть участь понад 50 навчальних закладів з закордону та провідні українські університети.

Виставки традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном, під час якого учні, студенти та батьки мають можливість поспілкуватися з представниками українських та закордонних навчальних закладів.

Цієї осені у виставці "Освіта та кар’єра – День студента 2015" беруть участь провідні вищі навчальні заклади України: Київський політехнічний інститут, Київський національний економічний університет ім. Гетьмана, Київський національний університет будівництва та архітектури, Національний медичний університет ім. Богомольця, Національний університет харчових технологій, Київський університет ім. Грінченка тощо.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, що пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, умови проживання під час навчання, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь може ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Чехії, Ізраїлю, Польщі, Франції, Австрії, Іспанії, Латвії, Литви, Естонії, Словаччини тощо.

Традиційно окремими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Франції, Чехії та Польщі, що здобули популярність в українських студентів завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Міжнародна виставка працюватиме впродовж трьох днів, з 12 до 14 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

Ознайомитися з переліком учасників

Освіта.ua
12.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів