У навчальних закладах відзначать День Гідності

Навчальні заклади мають провести виставки, презентації та інші заходи, присвячені Революції Гідності

У навчальних закладах відзначать День Гідності

Президент Порошенко доручив уряду невідкладно утворити Організаційний комітет із підготовки та відзначення 21 листопада 2015 року Дня Гідності та Свободи. Відповідний указ оприлюднено на офіційному інтернет-представництві президента України.

Зокрема, у рамках заходів з відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи, у навчальних закладах і закладах культури мають бути проведені тематичні виставки, презентації, інші заходи, присвячені революційним подіям 2004 року та Революції Гідності, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства.

21 листопада у Києві та інших населених пунктах будуть проведені меморіальні заходи за участю представників органів виконавчої влади, територіальних громад та громадянського суспільства тощо.

Міністерство інформаційної політики України разом із Українським інститутом національної пам’яті мають забезпечити розроблення та впровадження для державних ЗМІ тематичних інформаційних програм, присвячених Революції Гідності.

Освіта.ua
09.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
анонимка
Праздновать событие из-за которого произошел развал страны, погибли тысячи людей, миллионы покалеченных судеб?Дебилизм. Нищета. Революция маразма не имеет отношение к гідності!
Роман
Для анонимка: Це Ви про що? Розруха в країні Через те, банду Янукович не усунули з відповідальних посад і не посадили в тюрму. До чого тут революція гідності, яку потрібно шанувати і відмічали.
Геннадий
Для Роман: ну какая банда Януковича? Откройте глаза. Полтора года у власти банда Пэти. А революцию сявок скоро забудут как и оранжевую.
Натэл
Разруха в стране потому, что и бывшие , и настоящие угробили экономику, промышленность и сельское хозяйство, потеряли рынки сбыта, а новых не нашли, понабирали долгов и тем самым проср..ли государство. Поезжайте в Белоруссию и поучитесь, как нужно беречь государство.
Коментувати
Роман
А хто сказав, що революція вже перемогла? Головне не тільки перемогти, але зуміли скористатися плодами перемоги. Показушні заходи нагадують часи совка, коли також часто лицемірно кричали про велику перемогу у війні, що нігде так вільно не дихає людина, як у совку. Де справжні, не показушні зміни в освіті: спрощення програм, нормальні, доступні і без помилок підручники, можливість залишати неуспішних учнів ще на рік в попередньому класі, штрафи для батьків, які не займаються дітьми - порушниками дисципліни в школі. Не треба нас дурили своїми надпатріотичними заходами. Ваша мета - вкради сам і дай вкрасти іншому під крики про війну, гідність і патріотизм.
Местный
А есть что праздновать? Или голодные учителя расскажут как стали после революции жить "лучше" и "по-новому"?
Елена
Для Местный: А учителя до революции жили не так уж и хорошо, как им самим хотелось бы, и как они того заслуживают. И в советское время "процветала" торговля, чиновники - "слуги народа", но никак не учителя.
Для Елены
Для Елена. Да, может, не так, как хотелось бы, и не так, как заслуживали, но и не так паршиво, как сейчас. А про советское время давайте вообще помолчим: при 24 часах зарплата была чистыми больше 200 руб. В 86-87 году( если ошибаюсь, то немного), если учесть, что свет был 4 коп., и трамвай 3 коп, , и так далее, и коммунальные, и бензин были по другой цене. Я говорю только о материальной стороне дела. А теперь Яценюк ставит себе в заслугу, что дефолта нет. Если бы мы жили как в Белоруссии, то еще можно было бы о чем-то говорить, о каких- то праздниках. Яресько уже несколько раз озвучила, что социалка будет опять сокращена в связи с принятием налогового кодекса( олигархов спасаем в очередной раз за счет людей). Так что вопрос Местного неудивителен.
питання
Про яку гідність йдеться? Про ту, що кожен день на неї плюють неголені морди? Пардон, це у паршивих... тепер модно зарослими ходити. Але нічого," не довго їм сонце гріло, не довго світило, запекло, почервоніло і рай запалило". Слава Україні і її патріотам!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!