Квіт спростував інформацію щодо своєї відставки

Міністр освіти спростував інформацію щодо наміру Арсенія Яценюка ініціювати його відставку

Квіт спростував інформацію щодо своєї відставки

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт спростовує інформацію щодо наміру прем'єр-міністра Арсенія Яценюка ініціювати його звільнення. Про це він повідомив журналістам, передають "Українські новини".

"Прем'єр сказав сьогодні, що журналісти помилилися", - заявив журналістам міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Як відомо, Яценюк у своєму інтерв'ю виданню Politico заявив про необхідність оновлення уряду шляхом звільнення трьох членів Кабінету Міністрів. За словами Яценюка, оновлення складу Кабміну необхідно у зв'язку з поразкою прозахідної коаліції партіям олігархів і симпатикам Росії на місцевих виборах.

Освіта.ua
04.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон Смирнов
http://reider-nau.com або загугліть рейдерське захоплення НАУ
Антон Смирнов
Це цікаво, що цю інформацію спростував Квіт, але її не спростував Яценюк! Гнати цього "реформатора" треба! Уся країна дивиться на його знущання над освітою. Детальніше тут -
Олекса Позняк
Для Антон Смирнов: спростував і яценюк.а гнати треба обох
Коментувати
марі
Третій місяць 4 і 7 класи без підручників. Як можна працювати вчителям фізики, хімії, біології, географії та іншим? Для чого такий міністр, який вже і забув, що в школі потрібні підручники?
Свирид Опанасович
Ніколаєнка - міністром. Тимошенко - прем’єром (при Ющенку крала але всім давала). Хоч в самій партії "Батьківщина" одні перебіжчики. "Пудель" (Кужель), та що Яника в 2004 підтримувала чого варта. А екс-ригіаналів, учасників антимайдану в партії "Батьківщина" тепер греблю гати!!!
Тетерук красава!!!
Для Свирид Опанасович: Кужель, то не жінка. То політична шльондра.
Тетерук
Ага!!! https://www.youtube.com/watch?v=seuynYDIJjk
и много платят за рекламу???
Для Свирид Опанасович: это та партия,которая непонятно кого поставила на 9 место,а ИЗВЕСТНОГО стране ДЕЯТЕЛЯ на 14?ПОЧЕМУ? И после подобного кто-то сумеет МЕНЯ убедить в том,что ТАКОЕ имеет право на существование? Да ГНАТЬ ИХ поганой метлой.РАЗОГНАТЬ,ятоб и духу их здесь не было.Да люди словам верят(((
Коментувати
Свирид Опанасович
Нічого. Винесуть разом з Совсун-Гриневич. Терпіння народу не безмежне!!!
Киевлянка
Відставка Квіта -це свято для освітян! І так вже багать зробив "хорошого". В такому випадку краще вже нічого б не робив, менше школи було б. Досить знищувати освіту.
разочарованная
Почитала.все проклинают или желают жить на нашу зарплату,а может просто зарегистоируем на сайте президента запрос об их увольнении и соберем пресловутые 25000 чтоб он рассмотрел? Хотя может получиться и больше 25000...
Игорь Соломонов
Для разочарованная: Отменили уже 25000 ещё 4.11-го(
разочарованная
ну там еще на сайте рады что то можно зарегистрировать... правда проклинать легче(язвлю)
Коментувати
разочарованная
Почитала.все проклинают или желают жить на нашу зарплату,а может просто зарегистоируем на сайте президента запрос об их увольнении и соберем пресловутые 25000 чтоб он рассмотрел? Хотя может получиться и больше 25000...
Лена
Якщо так далі підуть так звані"реформи" в освіті, то скоро за цю владу ніхто й голоса не дасть.
квіта у відставку
Краще б вже Квіт мовчав. Адже всі бачать, що міністерством фактично керує пані Совсун.
Одесситка
Для квіта у відставку: Кто "все"? Я этого не вижу.
почему Совсун?
Для квіта у відставку: ОТКУДА Вам известны подробности,которые НЕ видны постороннему глазу?
Коментувати
Одесситка
Когда анонсируют отставку министра юстиции и экономики?
у відставку
Багато вчителів голосували проти команди БПП через дії міністерства освіти
Одесситка
Для у відставку: Возможно, вы правы. Но впервые в жизни я рада, что нас не выводили на митинг в поддержку блока Солидарность. А пан Яценюк, наверное, этого хотел?
Коментувати
руслана
запитайте у панів яценюка і квіта яку заробітну плату отримали вчителі і техперсонал? на х його вчитися і когось вчити ? як вчитель отримував дулю з маком то тепер вона без маку .щоб ви всі міністри дійсно жили на вчительську зарплату.коли ви вже понаїдаєтесь? вас треба звідти напалмом може тоді до вас щось дійде.
злюка
Журналисты ошиблись? Да я своими ушами слышала Яценюка. И даже если б не слышала, увольнение напрашивается само собой.
Сергей Лимонов
Министерство финансов поручило Министерству образования и науки сократить собственные расходы в проекте государственного бюджета на 2016 год на 15 млрд гривен, Министерству здравоохранения - на 12 млрд гривен и Министерству социальной политики - на 30 млрд гривен. Как сообщил источник в Минфине. В частности, Минобразования изначально подало бюджетный запрос в Минфин, который предусматривал выделение на образование и науку в 2016 году около 124 млрд гривен, а Минфин поручил ведомству сократить эту сумму до 109 млрд гривен. Всего Минфин рассчитывает сократить расходы проекта госбюджета-2016 на 60 млрд гривен. Изначальный запрос Минздрава составлял 68 млрд гривен, а Минсоцполитики - 182 млрд гривен. Соответствующее сокращение должно быть проведено для сбалансирования проекта госбюджета-2016.
Сергей Лимонов
Всю жизнь в образовании... стаж учителя 30 лет. Все обещали. Сделали двое. Черненко и ... Тимошенко. Вот было два существенных улучшения наших доходов. Ну это ладно, фраза Порошенко о том, что мы поднимем учителя на такую высоту.... и т.д. уже даже не веселит. Тут вот что смешно - действительно можно и НУЖНО кое-что урезать. Учителя меня пойму. Например, вские методические кабинеты при РОНО ГОНО и т.д., т.е. балласт из никому не нужных старух с приличной ЗП и нулём пользы, институты усовершенствования (ныне Последипломнре образование) - тысячи бездельников с кандидатскими и докторскими дипломами. И таких - тьма тьмущая. Короче, может от бедности из покромсают... хотя вряд ли, скорее техничек сократят. Ну, как обычно.
а ЧТО сделали
Для Сергей Лимонов: Черненко и тимошенко?
.....
Ответ: существенно повысили зарплату, и доплату при Тимошенко ввели, а потом сняли в2014 году, в сентябре .
Павлович
Знову ВОНА і ВОНА. Розставимо крапки над "І". Порядок виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 р. № 78. - прем’єр міністр Ющенко В.А. ( ЮВ звільнена 19.01.2001 з посади віце-прем’єра по ПЕК і з 13.02. -під арештом) Постанова Кабінету Міністрів України «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23 березня 2011 р. № 373 (за престижність).- прем’єр-міністр Азаров М.Я. Тимошенко Юлія Володимирівна НЕ МАЄ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ до цих надбавок
Коментувати
Натэл
Массовое сумашествие, что ли? И журналистам, и Балоге померещилось? Ну могут вот такие что- нибудь путное в стране сделать? А вот сегодня платежку принесли за отопление и горячую воду ,993 гривны, так я бы хотела, чтобы это мне померещилось, и были бы там другие цифры, поменьше, и чтобы Яценюк со своим урядом и своей своей политикой реформ пропал бы куда- нибудь, как страшный сон.
Марія
Як мило: " Журналісти помилилися" . Ну і жарти! На всю країну! Коли ж ці всі " помилки" закінчаться? Дістало! От якби простий вчитель " помилився", тоді б було галасу...
НЕ ОШИБАЮТСЯ ЛИШЬ
Для Марія: ПРОФЕССИОНАЛЫ. Те,ещё советские,коих мало осталось. Все остальные имет право на ошибку. Ну ошиблись.С кем не бывает?
Коментувати