Яценюку радять йти у відставку замість Квіта

За словами Віктора Балоги, Яценюк не має морального права давати оцінку таким людям, як Сергій Квіт

Яценюку радять йти у відставку замість Квіта

Народний депутат Віктор Балога жорстко розкритикував намагання прем’єр-міністра Арсенія Яценюка звільнити з посади міністра освіти і науки Сергія Квіта, одночасно порадивши голові уряду найскоріше піти у відставку і понести відповідальність. Про це політик написав у своєму Facebook.

"В Україні знецінюється національна валюта, народ бідніє на очах, економіка продовжує падати, бізнес-клімат, як і раніше, залишається несприятливим для вільної конкуренції і приходу закордонних інвесторів. Виявляється, винний у цьому – Міністр освіти і науки. Інакше не знаю, як пояснити заяви прем’єра про наміри його звільнити", - зазначає Балога.

За його словами, Сергій Квіт є чи не єдиним міністром в уряді, якому можна довіряти.

"Це людина з бездоганною репутацією. Якщо у громадян України є невдоволення владою, то через тарифи на енергоносії, низький рівень життя, відсутність боротьби з корупцією. Я чомусь не бачу під стінами уряду "освітнього майдану", але я бачу і чую голоси сотень людей, невдоволених роботою прем’єр-міністра", - наголошує депутат.

"Тому, глава уряду, який очолив корупцію і покриває своїх друзів-олігархів, не має жодного морального права давати оцінку таким людям, як Сергій Квіт. Якщо хтось і повинен піти у відставку і понести відповідальність, то це сам прем’єр-міністр. І чим швидше – тим краще", - підкреслив Віктор Балога.

Як відомо, Яценюк у своєму інтерв’ю виданню Politico заявив про необхідність оновлення уряду шляхом звільнення трьох членів Кабінету Міністрів. За словами Яценюка, оновлення складу Кабміну необхідно у зв’язку з поразкою прозахідної коаліції партіям олігархів та симпатикам Росії на місцевих виборах.

 

Освіта.ua
04.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон Смирнов
Один вор захищає іншого. Типова ситуація. Подивіться краще, що робить Квіт з українською освітою - http://reider-nau.com
Олег, м.Ужгород
Для Антон Смирнов:Ці двоє один одного варті.Квіт виконував усі забаганки нардепів братів Балог із Закарпаття, так що вони в долі і квіти...
Коментувати
Олекса Позняк
неправильне опитуваня.Чи повинен квіт піти з посади за розвал освіти? Я відповідаю - так!!!!
Олег, м.Ужгород
Для Олекса Позняк: ТАК!!!!!
Коментувати
закарпаття
Нехай В.Балога не переймається так сильно долею міністра освіти Квіта. Балога знає чому, бо завдяки Квіту він привіви на посади ректорів ВНЗ Закарпаття свої людей, професора нейрохірурга Смоланку В. на посаду ректора УЖНУ і випадкову людину, неадекватну, непослідовну, інтриганку із суимнівною репутацією на посаду ректоара МДУ Щербан Т.Д. А там якщ розбиратися правоооронним органам, особливо в МДУ, то повірте тюрма за ректором Щербан Т та її першим проректорм Гобликом В тюрма плаче! Останній до речі, Гоблик В.В пенсіонер -держслужбовець із Закарпатської ОДА, яког студенти після Майдану Гідності просто вигнали разом із губернатором Ледидою і іншими із приміщення закОДА, це люди аферисти, пристосуванці, някого відношення не мали до освіти вищої, без досвіду і навиків, Балога їх призначає на керівні посади в МДУ, які і довели вуз до прірви. краху. Тому як Балога так і Квіт мають відповісти перед суспільством за змову і зрадництво. Люди все памятають, а за свої дії треба відповісти перед законом!
Вчитель
З приходом Квіта обіцяли реформи, підвищення престижу вчительської праці. А отримали мінус 10% за престижність педагогічної праці. А підручники для 4, 7 класів, де вони? Обіцяють одне, а роблять інше. Тому разом із Яценюком пора звільняти місце іншим.
Вчителька
Для Вчитель: 10% за престижність замість 20% - проблема місцевої влади, сама вона платить цей показник. В нашому регіоні платять 20%.
Натэл
Вам повезло. Нам платят 1% вместо20%.
Коментувати
Игорь Соломонов
Що змінилось в освіті з приходом Квіта? Да зовсім нічого!!! Хіба що, вчителі злиднями стали... Кожен день потоки інформацій подай ЇМ. Заставляють все робити безкоштовно (гуртки, секції).
вчителі злиднями СТАЛИ???
Для Игорь Соломонов: Вчителі,які працють на зарплату лише,злиднями БУЛИ.Хіба Квіт тому причина? А не яценюк-прем*єр,який замість РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ незрозуміло чим займається.Роботи НЕМАЄ,молодь ТІКАЄ,та,що НЕ втекла,перебивається Бог зна якими заробітками,все більше в торгівлі та рекламі.А,ще в інет-блогах пишуть усе підряд,що дає можливість проплачувати житло й трохи жити.Квіт то до чого в плані нестачі БЮДЖЕТНИХ коштів???
Коментувати
Капаліка
Може репутація, як людини, у Сергія Мироновича і бездоганна, але, як професіонал з міністерським портфелем він слабенький. Реформи буксують (а в багатьох), безлад у галузі лише розширюється, передача автономії на місця формальна (без передачі реальних повноважень і всієї відповідальності), скорочення паперів в одному місці супроводжується, нормативні документи про скасування змін до нормативних документів стають звичною нормою, а узгодження нормативної бази між собою - фантастикою, терміни вирішення питань в МОН - від кількох тижнів до безкінечності. Зате круглі столи і брифінги про плани і перспективи реформування чи не щодня. Так що, Квіт з 99% відсотків апарату МОН таки мав піти стройовим кроком у всім відомому напрямку. І сам прем’єр з такою організацією реформ мав би вибачитись перед народом і піти у відставку, по одному газовому питанню можна кілька томів претензій написати.
Михалыч
Я говорю "балога" - подразумеваю - криминальный Мукачево! Я говорю "мукачево" - подразумеваю - преступный клан балоги, сельского нувориша!
Михалыч
Для Михалыч: Циничная вырубка карпатского леса, наводнения из-за этого, контрабанда наркотиков и водки, связь с "ворами в законе", отсидка в венгерской тюрьме... И наконец, самый низкий балл по стране по ЗНО (украинский язык). Защищая Квита, он только хуже делает для его репутации. Вот где есть чем заняться Шокину.!
.....
Кстати, русскоязычный восток имеет лучшие результаты по украинскому языку, чем украиноязычный запад. И кто больше державну мову любит и знает, а?
Михалыч
для .... Дело не в востоке и кто чего любит. На востоке всегда было и есть много украинцев, и была хорошая база для преподавания украинского языка, чего не скажешь о Закарпатье. Русины, венгры, кто угодно.. Криминальная и алчная до безумия местная власть. Затронули это кубло не так давно, и пошли разборки со стрельбой. Спасибо клану Балогам, которые далеки от Украины и от народа...
Коментувати
злюка
Высокопоставленный чиновник Квит забыл отчитаться в декларации о владении землей. Не прошел люстрацию - на выход!
реальність
Цікаво, чим пан Квіт заслужив таку довіру у пана Балоги?
Шиншилла
Для реальність: Для реальність: Дак они земели, оба с Закарпатья. У Балоги, который вообще не украинец ни разу, все схвачено там, на контрабанде заработал первый миллион, потом второй. Люди там бедные живут, хуже, наверное, только в Лугандии, потому и голосуют за "гречку" на выборах за всю мафию Балог. Вы знаете, сколько этих балог? И все братья, племянники, в общем - непотизм, как в африканских державах:)) И все депутаты! А что они сделали? Ужгород только на экскурсиях вытягивает бюджет благодаря красивым историческим местам. Но скоро эти памятники архитектуры всемирного значения станут собственностью Балоги, он уже замахнулся на святое.
реальність
Для Шиншилла: Дякую Прояснили. Але до мене не доходить, в чому полягає "шерсти клок" з пана Квіта для пана Балоги?
Коментувати
Антон
Квіта давно треба було у відставку, ті зміни, що він зробив абсолютне неприйнятні
Натэл
Один политолог сказал, что через год скажут, что Порошенко - это агент Путина. Судя по " очень интересной дискуссии" Свиридов Опанасовичей с участием БалоХи, это вполне может быть. Но интересы учительской массы Квит не защищал, про " добробут" учителей не беспокоился, впрочем, как и все остальные. Да он и голоса- то не имел никакого, ничего решать не мог, судя по тому, что даже зарплату и надбавки в разных областях и даже школах платят по- разному. Бардак, одним словом. Им всем, этим слугам народа,нужно идти в отставку, по большому счету, если учесть обнищание народа как результат их реформаторской деятельности. А " освiтнiй майдан" не помешал бы, чтобы Балога не обольщался насчет учителей.
Свирид Опанасович
Для Натэл: Дискусія то цікава. Нажаль, цензура працює не гірше північого сусіда... Вибачте за некоректні висловлювання. Просто дістало!!!!
Натэл
Ничего, уже всех все достало.
Коментувати
Веселий
У Свиридів Опанасовичів дуже цікава дискусія …
Лена
Для Веселий:Ще один рехворматор-революціонер обізвався. Боже, за що ти так з нами?
Лена
Для Веселий: Це я про балогу. А бідного Свирида Опанасовича, як і всіх нас, вже так все дістало!!!
Коментувати
Свирид Опанасович
Яценюк = Балога = Квіт = рашисти = вороги Української Нації!!!