Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леонідович
"Прем’єр наголосив, що допущені помилки." - це правда, а решта, як завжди - слова (((
Валентина
Це вже ні в які рамки не вписується, часи С РСР повертаються ? Наші керівники перемішали гріше з праведним : вибори це є шоу , освіта це основа держави. Єдиний міністр ,який розпочав реальні проекти в галузі та давав надію на зміни в якості надання освітніх послуг та підняття престижу вчительської професії , "недогодив" прем’єру.Я в шоці!
Свирид Опанасович
Для Валентина: реальні проекти в галузі - призначення Інни Совсун?
1 1
Для Валентина: Назовите, хоть что-то, РЕАЛЬНО, Новое (!), от Министра в "ГАЛУЗИ"?
1
Для Валентина: О, і мені цікаво, це ж які реальні реформи, що покращують освіту учнів чи роботу вчителів, розпочав цей міністр
Коментувати
Соня
А чому неукраінського міністра економіки у відставку не відправляють? Розвалив економіку, тому президент і вибори програв. Вчителі в злиднях жмвуть, a цей літовець понабирав неосвідчених девок і платить ім по 40 тисяч грн преміі з державного бюджету. Бо своі... А ви всі чужі, бо украінці та профі
пират
Для Соня: Боится увольнять, опасается за свой мех. И яресько тоже не реформатор, а так... но у нее связи с западным миром, он ее и опасается.
Коментувати
Оксана Проселкова
Я особисто двічі зверталася до МОН освіти і до С.Квіта і до Б.Полянського-вони не тільки звернули увагу на мої запитання, але й вирішили їх, дали рекомендації. Я не знаю. чи працює ще заступником Павло Брониславович, бо всіх, починаючи з Лікарчука поступово починають прибирати, але хочу особисто подякувати і затсупникові міністра за той високий рівень працездатності. який він на диво міг демонструвати усім нам як приклад, і Сергію Мироновичу Квіту за те, що став у свій час на захист вчителя-переселенця з Макіївки,яка намагалася боротися із системою освітян "поза політикою/аби на голову нічого не падало/аби був мир тощо" та ще й з гаслами: "Ми патріоти, і не нада нам ничего навязивать" у запорізькому ліцеї. Колись, при якомусь іншому міністрові освіти це було взагалі реально?Це був міністр справді європейського рівня, але, ми на жаль. ще не доросли до нього як і до Європи.
Анатолій Вдовиченко
Для Оксана Проселкова: Дозвольте з Вами не погодитись! Так, по дрібницям для популізму вони звісно напрягались. А ось по відповідальним справам - вони відразу по кущам. На наші звернення - жодної відповіді, вперто замовчували, і тупо потурали зловживанням. Після цього на Квіта та його контору сприймати огидно.
Коментувати
Дмитрий Табачник
Скучали по мне освитяны а?Я тут недавно с Петром Алексеевичем встречался,так он вроде дал добро на моё назначение.Обещаю буду умеренным украинофобом,ну и может деньгов себе на новую квартиру возьму,А то старую забрали.Слава МОН!Табачнику слава!
1 1
Для Дмитрий Табачник: Премьер наш - не так глуп, уважаемый, как вы себе представляете. Да и выбор в Стране большой порядочных людей и мы их видим.
Коментувати
Пышка
Назначить министром освиты Фарион, и будет всем счастье!
Анатолій Вдовиченко
Для Пышка: Хрен редьки не слаще.
Коментувати
Колега
А чому тут немає їх потішного голосуванння: Наприклад, - Чи вважаєте Ви, що після заміни міністра освіти Квіта переможе прозахідна коаліція, а партії олігархів та симпатики Росії отримають поражку? І варіанти відповідей: 1) так, але це буде провихідна коаліція; 2) так, але це лише квіточки; 3) ... а може ліпше Совсун; 4)не знаю, але обов’язково запитаю у Гриневич
Анатолій Вдовиченко
Для Колега: Гриневич також необхідно додати до цієї гоп-компанії.
Коментувати
Тю-тю
А сколько уже от Яценюка самостоятельно убежало народу! Сначала плохо руководит министрами, а потом в отставку отправляет. И правда, при чем здесь местные выборы? Тебя судят по делам твоим, вот и делай их хорошо, а то - провалил все реформы, особенно р-му жкх и налоговую!
Анатолій Вдовиченко
Для Тю-тю Починати потрібно з прем єра.
Коментувати
Павлович
А пан прем’єр своїми заявами про "реформування" освітньої галузі (з ними можна ознайомитись на цьому ж порталі) не прискорив відставку міністра освіти?
Шерлок Холмс
Інтуїція підказує, що зі зміною міністра освіти умови ЗНО можуть знову змінитися. Наприклад, знову іноземна буде обов’язковою у форматі ЗНО.
Натэл
Так за что снимают Квита? За то, что плохо работает, или за то, что выборы прошли не так, как хотелось бы ? Выборы прошли не так, потому что народу совсем нехорошо стало. И коллега прав: " а вы, друзья, как не садитесь..."
roc
Пропозиції? Кого? Якщо немає нікого, то може хтось з присутніх запропонує свою кандидатуру? Вперед! Покажіть, як потрібно працювати. Хоча я і так знаю що буде. Буде починатись з того: "от якби ... . А так ні-і-і."
Майдан
Для roc: самим кращим нашим міністром був Ніколаєнко, всі інші пройшли мимо...
Натэл
Для Майдан. Это точно.
ида
Для Майдан: Так может введём голосование за возвращение Николаенко?
Коментувати
Майдан
Делаем ставки...Я думаю Лильку поставят..И буде шило на мило..
Меркель
Для Майдан: Гриневич свое исчерпала тоже. У Яценюка еще и супруга есть, тоже педагог, так поддержим сесмейность и клановость!
1 1
Для Меркель: Почему бы и нет? Умный человек никогда с дурным не дружит и в супруги не выбирает дурня. Завидуйте далеееее
нуну
111, вы шутите или просто поговорить не с кем? чему завидовать? только ленивый не бросал дерьма в сторону вашего умного...)))))
Коментувати
Родион
Міністри міняються, але вічні місцеві освітянські чиновники з брежнєвських часів. Якщо залишаться ці оброслі мохом незамінимі динозаври, то в освіті нічого не змінеться на краще. Не помішало б на всі керівні посади зробити конкурси.
реформи
Для Родион: не тільки чиновників брежнівських часів треба міняти, а ректорів, деканів, директорів шкіл, всі ці люди 99% - пенсіонери, люди з радянської епохи, як правило, корумповані, цю гидру треба ламати саме з них
до реформ
Для реформи: необхідно впровадити, як в усіх цивілізованих країнах, що на керівні посади пенсіонери назначатися не можуть, є багато людей 40-50 років, які більше внесуть креативу у систему освіти, ніж ці радянські динозаври, з яких толку вже ноль, лише одна корупція при прийомі на роботу, захисті дисертації і т.д.
Коментувати
O
Интересно , какое отношение Квит имеет к нашему городу , где в горсовет выбрали почти всех представителей ДТЭКа, а они , естественно, все входят в Оппозиционный блок, и как бы он смог перебить для руководства шахт аргументы Ахметова ???. И почему тогда это не его заслуга, там где народ сделал более сознательный выбор ???? )))
1 1
Для O: Его"отношение" - в бездеятельности и беспринципности там, где нужно хоть что-то просто проговорить. Не заниматься ПЛАГИАТОМ Реформ бывших Министров. И просто, хотя бы !, - ПОЗНАКОМИТЬСЯ самому с прошлыми Реформами и только тогда - говорить о новых Реформах.
Коментувати
Викладач
А свою відставку він не анонсував? Всі навколо винуваті, лишень не я :(
Людмила
Для Викладач: Так-так, хто би вже анонсував відставку "кулі в лоб"
Коментувати
OrionB
Квит пусть выращевает квиты! В МОН он уже себя исчерпал!
Майдан
В принципt я не против, толку от Квита ноль, одно бла-бла-бла....
Вчитель
А вы, друзья, как ни садитесь, всё в музыканты не годитесь