Уряд прийняв постанову про підвищення зарплат

Постанова набирає чинності одночасно із змінами до бюджету та застосовується з 1 вересня 2015 року

Уряд прийняв постанову про підвищення зарплат

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 16.09.2015 № 731 "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", якою з 1 вересня поточного року підвищено розмір мінімальної заробітної плати до рівня 1378 гривень та розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду до рівня 1012 гривень, а також затверджено розміри посадових окладів та ставок заробітної плати за всіма 25 тарифними розрядами ЄТС у грошовому вимірі.

У Профспілці працівників освіти і науки, коментуючи прийняття урядової постанови зазначають, що документ набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати) та застосовується з 1 вересня 2015 року.

"Незважаючи на те, що постанова Уряду № 731 набуває чинності з 20 вересня, підвищення заробітної плати працівникам освіти має бути здійснено з 1 вересня 2015 року", - повідомили у профспілці.

Більше про підвищення зарплати працівників освіти з вересня 2015 року >>>

Освіта.ua
24.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
toma
ссилка на петицію https://petition.president.gov.ua/petition/12582
Одесситка
Виталий, невозможно зарегистрироваться на указанном сайте, чтобы проголосовать. По сто раз пробовать разные пароли и доказывать, что ты не робот, очень утомительно. Так хотелось поддержать.
Натэл
Для Одесситка: несколько попыток - и все неудачны. Вроде все правильно сделала. Тоже хотела поддержать. Скажу своему профсоюзному " боссу" в районе, хотя на успех не надеюсь.
Коментувати
Віталій
ЧАС ДІЯТИ - А НЕ СКИГЛИТИ. Потрібно зібрати 25 тисяч підписів. Зібрано 1576 (http://www.screencapture.ru/file/C59786Fd) Зайдіть на сайт електронних петицій і проголосуйте - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: ПРО НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ: ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ П.О.ПОРОШЕНКУ Шановний Петре Олексійовичу! Від імені Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України вкотре звертаємося до Вас із надією бути почутими з приводу необхідності збереження надбавки за престижність педагогічної праці у фіксованому 20 відсотковому розмірі, як це було гарантовано постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 р. № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування».
nika
Для Віталій: просто виплати постановою передбачені з місцевого бюджету. Так що довго будемо чекати!!!!
Коментувати
Ирина Зотова
Выдали талоны про зарплату за сентябрь , повышения нет
Александр Погребняк
Для Ирина Зотова: Не успели начислить. В октябре доплатят за сентябрь
олена
Нарахувати не встигли,а індиксацію зняли, у результаті мінус 300 гр.
ОКСАНА
Дорогі освітяни! На мою думку-оце "підвищення" не що інше, як піар хід нашої влади! По-перше, щоб додати собі в рейтингах, влада тепер не платитиме індиксацію, а це "підвищення" поцепить на плечі місцевої влади, а по-друге, якщо порахувати відносно долара,а всі ціни до нього "прив’язані", то раніше я отримувала 300S, а тепер, навіть з цим підвищенням-140S ! Оце вам і всі підрахунки!!!
Коментувати