Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
педагог
А індексація чому знята? Без неї це підвищення просто порожня розмова...
Натэл
Для педагог: а надбавку за престиж почему сняли до 1%? Риторические вопросы.
Голосzнарода
Для Натэл: Хто Вас так надурив, не було ніякої надбавки за престиж, це за педстаж. Це Ваші методисти певно захотіли Вам полестити, що , мовляв, професія вчителя ще й престижна, а Ви їм і повірили.
Аліса
Не вводьте в оману відвідувачів сайту: є надбавка за престижність праці - від 1 до 20%, а є надбавка за вислугу років залежно від стажу педагогічної роботи в таких розмірах: ― понад 3 роки — 10 відсотків; ― понад 10 років — 20 відсотків; ― понад 20 років — 30 відсотків.
Коментувати
крит
Так как они работают и эта за большая
avva
Для крит: ви не задоволені роботою вчителів? а чи не здається вам, що причина вашого незадоволення трохи в іншому? суспільство і технічний прогрес пішли вперед, а система освіти залишилась на рівні 1990 року. чим оснащена школа? де підручники, які відповідають сучасним вимогам? де ремонт приміщень і безкоштовний доступ до інтернету і т.д.? У ЦЬОМУ ВСЬОМУ ВИНУВАТІ ВЧИТЕЛІ??????? ВОНИ ЦЕ ВСЕ МАЮТЬ РОБИТИ ЗА ВЛАСНИЙ КОШТ?????? коли нарешті наші державні мужі уяснять, що вчитель - це теж професія і робота , а не тільки " покликання"????? а за виконану роботу людям платять заробітну плату.
Коментувати
ZZZ
Підвищили, дякуємо вам, сміх... Краще б платили індексацію - це набагато більша сума...
Голосzнарода
Для ZZZ: Якщо Україна оголосить дефолт, Вам взагалі не будуть нічого платити.
Олекса Позняк
Чому пишеш ВАМ? Чи ти з того народу якому будуть платити?
Ірина
Для Голосzнарода : це Ви , пане Лікарчук? відчувається Ваша маразматична вчителененависна риторика... знову собі лестите: то себе асоціювали зі ЗНО , а тепер з народом)
Коментувати
манипулирование воинами АТО,
Я упрямо замечаю ПРИЧИНЫ того,что Вы называете.Я упрямо замечаю ДЕЙСТВИЯ. ОСтальное Я замечать НЕ желаю.Для остального есть люди,которые поимели желание ЗАРАБАТЫВАТЬ этим на жизнь.ЭТО я упрямо замечаю.Я упрямо замечаю кондитерскую фабрику в стане врага.Я упрямо замечаю то,чего БЫТЬ не должно.И БУДУ замечать.А что касаемо воинов АТО, то подождите.ЕЩё не ИХ время.А то,что человек,переступивший через"не убий" действительно вынимает из себя то,что в нормальной ситуации и не вынул бы,так это ЗНАЮ.Так что-ждёмс.И следущее-Вы когда-нибудь задумывался о РОЛИ ШКОЛЫ во всём происходящим.И в желании людей Донбасса,тех,которые РЕАЛЬНО СТРЕМИЛИСЬ,жить В ДРУГОЙ стране.Не в Украине? Хватит и ума подумать и УВИДЕТЬ???
ответ
голосу
Голосzнарода
Для манипулирование воинами АТО,: Ну так би відразу сказали, що Ви сепаратист. Звідси і зрозуміла Ваша неприязнь до воїнів АТО.
ответ
Для Голосzнарода: да как угодно.Неприязнь? Разве что к Вашему способу мышления.Да и то-вероятная.Вы прос о не способен(бна) увидеть нечто большее,кроме собственной узкой полосочки.
Коментувати
манипулирование воинами АТО,
это как 23летнее манипулрование сложностью обстановки в стране.Одним она сложна-учителям,которым внушали:"Каааак,вы оставите детей? Но ведь дети могут подвергаться опасности,пока БЕЗ присмотра"(держа в голове СКОРЕЕ иное.А именно - оставдетей БЕЗ присмотра-они НАЧНУТ СОБИРАЬСЯ В СТАИ.И ЭТИ стаи начнут мешать преуспевающим тётм-дядям(читай-ВОРАМ) грабить население).Сегодня начинаютМАНИПУЛЯЦИЮдругим фактором-войной, которая НЕ война.Объявления войны НЕ было.А то,что всем впариают,и все кушают,то проблемы всех.ТАк вот-у нас НЕТ войны.А антитеррористической операцией ОБЯЗАНЫ заниматься СПЕЦСЛУЖБЫ.Это у нас весь народ на работе в спецслужбе?В таком случае ПОЧЕМУ по ПРИНУЖДЕНИЮ?ОЧень хотеллось бы,чтобы неумные говорильники прикусили язык,а те,кто хоть немного способен к размышлениям,всё же задумался о том,ЧТО происходит,ПОЧЕМУ в бюджете НЕТ денег на зарплаты УЧИТЕЛЯМ,но есть деньни на зарплаты ЧИНОВНИКАМ,которые в таком количестве НЕ нужны.И-ОТКУДА взялись наши олигархи?Их родители ведь...
Голосzнарода
Для манипулирование воинами АТО,: Ви точно фахівець із маніпуляції високого рівня. Вони АТО обєктивно існують, війна обєктивно існує, майже міліон внутрішніх біженців обєктивно існує, окупація економічноприбуткових регіонів обєктивно існує, втрата Україної вугледобувної галузі обєктивно існує, втрата економічних потужностей в Криму обєктивно існує, на жаль, багато неприємних речей сьогодні в країні обєктивно існують, але Ви вперто не хочете їх помічати, бо вважаєте, що живете десь на вигаданій планеті. Те, що сьогодні в Вашому місті не йдуть бойові дії, не візрвали Ваш будинок і школу, не вбили чи покалічили родичів, це є прямою заслугою відважних воїнів АТО, яких Ви не хочете навіть помічати.
Маша
Для Голосzнарода: Вперше з Вами згодна
Коментувати
освіта
зверніться до бухгалтерії та дізнайтеся, що при даному підвищенні заробтна плата буде меншою, ніж була до цього разом з індексацією.
Віктор
Дивні люди. При чому тут воїни АТО . Хтось повинен воювати , хтось лікувати, хтось дітей вчити і т.д. А про підвищення - НЕ ВІДБУЛОСЯ НІЯКОГО ПІДВИЩЕННЯ. Якщо прибрати індексацію , то після "підвищення" зарплати стали меншими . Візьміть калькулятор у руки і всім все стане ясно , і не пишіть тут дурниць.
Голосzнарода
Для Віктор: В тому то й основна проблема, що Ви, вчителі,не розумієте, що таке війна і що в країні війна. Я і не здивуюсь, що більшість із Вас освітян, якби прийшов Путін, то впали б на коліна і били поклони, що Путін бог. Більша частина з вас настілько морально деградована і деморалізована, що є потенційними державними зрадниками.
Учитель
Диванний патріот, судячи з твоїх коментарів, ти звичайний троль. Яке ти маєш право судити про всіх чи про більшість?
Голосzнарода
Для Учитель: Можна подумати, що Ви звичайних тролів коли-небудь зустрічали і знаєте, хто вони такі. Сам ти даже і не патріот.
Коментувати
Голосzнарода
Давайте заберемо зовсім зарплату у воїнів АТО і відамо її вчителькам, бо тим лядям нема за що десяті туфлі купити чи модне плаття.
Яна
а ти піди і купи за ці гроші десяті туфлі... і дітей прогодуй та ще в школу здай як не на одне так на друге..в тому числі і на АТО
мама учня
Для Голосzнарода: слідкую за вашими коментарями по всіх статтях. Мабуть у вас вмер великий критик. Не називайте себе "голос народу", бо народ не думає так. Це ваші особисті "півники у голові" (перепрошую).
Голосzнарода
Для мама учня: І що ж з Вашої точки зору сьогодні думає народ про сучасну школу і вчителів, поділіться? Якщо Ви справді мама учня, то Ви не задоволені якістю викладання більшості предметів для Вашої дитини, Вас має дратувати те, що доведеться потратитися на репетиторів, щоб Ваша дитина хоч би щось знала, Ви зустрічаєтесь із проблемами із здоровям Вашої дитини, хоча може і не здогадуютесь, що це тому, що він сидить по 7-8 уроків в школі в позі мумії, і носить за спиною величезний рюкзак, який однозначно призведе до виникнення сколіозу. Ну звісно Ви все це думаєте, якщо Ви не ворог своїй дитині, і якщо Ви не вчитель.
Коментувати
учитель
А кому вже нараховують? У нас у фінвідділі сказали, що поки не опублікують у "Урядовому кур*єрі", нараховувати не будуть.
Освітянин
Добре, що така стаття з’явилась на сайті. Хотілось би побачити статтю ще й про те, що думають вчителі, батьки, випускники наступного року про особливості ЗНО-2016, яке так збурило суспільство. Яка тут статистика? А то, якби не коментарі людей, над дітьми яких вкотре експериментувати задумали, то з матеріалів сайту складається враження, що всіх таке зно влаштовує. А школи насправді-бурлять! З вчителями різних шкіл доводиться спілкуватися - не в захваті. Тільки, панове, у своїх коментарях не починайте знову розмови про "справжні медалі","кримінальну відповідальність" вчительок, які оцінки завищують і дітей-термінаторів, які можуть і 20 ДПА у формі ЗНО здати. Справді виникають питання на які б хотілося знайти відповіді...
Бєлий Володимир
Для Освітянин: для пошуку дійсно ефективного варіанта світ відштовхується від наступної мудрої формули: правила і закон мають бути на користь всіх по-справжньому і порядно працюючих/навчаючих/навчаючихся і проти тих, хто пробує шахраювати чи жити тіньовими схемами. Однозначно єдиного варіанту вдовольнити всіх НЕ МАЄ і не буде.
но есть вариант
Для Бєлий Володимир: удовлетворения ВОРОВ
думка
Для Бєлий Володимир: у нормальних країнах - є. Це у нас ,де дорвалися до влади тіні минулого - квітосовсогриневичі, люди часто почуваються піддослідними тваринками. Уже не знаєш, які наступні їх ідіотські новації нас можуть очікувати завтра. Навряд чи у справді цивілізованому світі люди дозволяють так над собою еспериментувати.
Коментувати
Азіров
Подачки перед виборами. Краще б зарплати і пенсї чиновників і держслужбовців прирівняли до рівня учителів і техпрацівників...
учителька
Для Азіров: Було б дуже добре. Можливо, мій чолоік, держслужбовець з багаторічним стажем, нарешті одержав трохи більше, ніж "мінімалка".
Коментувати
Алёна Перетятько
Читаєш і дивуєшся. Я розумію всіх, але війну розв’язали не вчителі. Вибачте та негативні відгуки до влади мають всі підстави. Тут згадують Януковича, а скільки ви платили за газ та єлектроенергію при тодішніх зарплатах? І тільки уявіть, що нас чекає цієї зими. Щоб хоч трішки тримати тепло, нам доведеться повністю віддавати зарплату і цього буде замало. Я вже не кажу за всі витрати, які робить вчитель для школи і хоч для якогось рівня освіти
нік
Для Алёна Перетятько: Не все вимірюється грошима і тим, що ви могли купити! Люди, схаменіться! ВСЕПРОПАльщики вже дістали! Я сама виховую дитину, зрозуміло, що важко, але неможливо читати, коли вчителі скиглять...
karasik
Мабудь у Вас зарплата не така як у всіх. Зайдіть в аптеку. Зразу згадується анекдот про дві хвороби - само пройде і кінець.
Коментувати
Местный
Если честно, то я при Януковиче мог на много больше себе позволить, чем сейчас. Сравнивать с "папередниками" - уже не выход.
нік
Якщо підзабули - зарплати заморозилоли щє про януковичі. А тепер, коли у країні війна - підвищують хоч трохи - знову незадоволені. Ви б так на педрадах виступали, проти директора піднялися - так ні... Яценюк вам не такий... Безсовісні, як вам можна виховувати дітей?
вихователь дітей
Для нік: Йди геть зі своїм яйцеголовим! Ще ніколи вчитель не відчував себе таким розгубленим від ідіотських реформ такого уряду. Уже навіть справа не у грошах -копійках, які кинули, як жебракам. А ще про субсидіії цей"благодетель" розповідає. Це нормально, щоб вчителі -люди з вищою освітою ставали в черги за субсидіями, терпіли це приниження! Не заздріть цим крихтам з барського столу, що вчителям кинули - надто це вже мізерні суми!
Батько
Для вихователь дітей: Хіба тільки вчителі розгублені, а випускники 2016 і їх діти не розгублені? Придурки таке ДПА-ЗНО придумали,що слів нема. Плювати їм на людей-хочуть гроші відмити - уявіть, скільки це коштуватиме у межах країни надрукувати таке!. Було зно 2015 ! Ні, виявляється погане -заробити захотіли!
Батько
Для Батько:Замість і їх діти -читайте і їх батьки
Коментувати
Lol
Ви що зовсім знахабніли?У краіні війна,наш президент втрачає великі гроші.А ви,як ви смієте казати про своі мізерні проблеми?Тому ви маєте проявити терпіння і допомогти нашому президенту компенсувати його мільярди.
Валентина Алёхина
Для Lol: Президент витрачає великі гроші на сумочку для своєї дорогоцінної жіночки! 500 000$ - це ж скільки можна добра зробити для тих самих вояків, яких він так "жаліє"!
Натэл
Дело не в сумочке, а в том, что З/п украинца ниже, чем в Габоне, в полтора раза. А вот если бы все были сыты и одеты, да страна была бы процветающей, возможно, мы б гордились и президентом, и его женой, и ее сумочкой. Из серии " наша лучше всех". А нищих, конечно, сумочка не греет.
Коментувати
Oksanka
Яценюк вже обiцяв збiльшити години англ.мови. Не збiльшили.(Кiровоградська обл.) Тепер зарплати... Пане Яценюк, не обiцяйте нам бiльше нiчого.
Вчитель іноземної
Для Oksanka: По перше,не англійської,а іноземних мов,по-друге:Збільшили,правда там де вивчається одна іноземна мова,а хочете збільшення на дві іноземні мови,то не мовчіть,а кажіть,підписуйте петицію https://petition.president.gov.ua/petition/5663 Але ж всі покричать,а к до справи то всі по норках.
Коментувати
Марина
Ну что говорить!Одно и тоже!Ребята!МЫ с вами так нищими и помрем!Ну кинули нам "кость".А что за нее купить можно.Вы соберите , например, на совещание человек 100 учителей и посмотрите, как они одеты, во что обуты. ЭТО же ужас!Учитель не может позволить себе выглядеть-как он хочет, купить себе, что он хочет.Дети одеты в тысячу раз лучше , чем мы. А отпускные!?Куда за них можно поехать отдохнуть, вывезти своего ребенка на оздоровление. Даже в Карпаты не можем. Снять жилье, проезд, а еще питание....а об экскурсиях познавательных, вообще молчу! Вот вам духовное, моральное, физическое улучшение Вашего внутреннего состояния в период летнего отпуска.Отдохнули?!и снова 1 сентября!А,главный показатель-количество молодых специалистов, которые пришли к вам в школу и ПРОДОЛЖИЛИ работу...за копейки.Вот ответ!А,как приходит время классного руководителя в 5-ом классе назначать, начинается "веселое время".Дети маленькие,энергичные, а коллектив-тем кому ЗА...Вот и начинаешь пасьянс раскладывать..
Натэл
Для Марина: абсолютно правильно. Грустно смотреть на бедно одетую массу учителей, которые своим детям мало что могут дать, за редким исключением. А уж если в семье два учителя, то совсем печально... Цинизм полный со стороны властьпредержащих.
Голосzнарода
Для Марина: На фронт Вас всіх ско ти няк інтелигентних відправити треба на заробітки, там Вас перевиховають, може і людьми станете.
а Вы мне
Для Голосzнарода: больше НЕ интересен(((. Не ожидалось ТАКОГО.
Коментувати
Освітянин
Головне з урядової трибуни сказати про підвищення зарплат, та ще й вказати на яку суму.. Нате раби державні, тілько не подавіться!! А що насправді? Привязали до тарифного розряду і в загальному підвищення 9-12 розрядів НЕ 400-600 грн, а 226-339 грн. (десь так).... От вам! Не даром говорять "обіцянка-цяцянка"
Andriy
А как вам нравится обязательное ЗНО по английскому с этого года? В школах же учатся такие кадры, что к 11 классу знают разве что алфавит. И опять все шишки посыпятся на учителей. На кого же ещё? Но тут еще вопрос, зачем вообще ЗНО по английскому для всех? Пустьт сдают те, кому это нужно для поступления. Или понятие "Европа" окончательно перекрыло мозги властям в Киеве?
все ясно
Для Andriy: Им не только понятие "Европа" окончательно перекрыло мозги, но кажется их головы покинуло такое понятие, как здравый смысл. И главное, ни у кого не спросили. Понятное дело - пришло время отмыть деньги и обогатиться на печатании материалов для всех этих ДПА в форме ЗНО. Даже ,если пол-страны будет голодать - они ЗНО - 2016 проведут не как было ЗНО -2015, а в новом виде,чтоб свои карманы деньгами набить.
Голосzнарода
Для Andriy: Ви всією своєю суттю і діяльністю протистоїте науково-технічному прогресу, і ,на жаль, Ви типовий представник освітян.
Коментувати
шрн
а подарунки учителі в школах не враховують?
Руслан
Для шрн: А Ви пробували не дарувати подарунки? Їх від Вас хтось вимагає?
Дляшнр
Когда в школе родительское собрание, то она выглядит "дороже": столько машин стоит возле, и это не машины учителей. И в соболях учителя не бегают. Вы про какие подарки? Не дарите, никто не заставляет. И никто не просит.
Коментувати