Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
зарплата
Пояснiть,будь ласка, що означае: додати зарплату вчителям без категорii i вчителям вищоi? А вчителi I, II категорiй,що без пiдвищення?
Сергей
Для зарплата: Це для прикладу назвали без категорії та вищу. Так би мовити, мінімум і максимум. Сподіваємось що приймуть швидко.
Коментувати
не віриться
Багато умов має виконатись тобто обіцянка написана вилами по воді
Олег
Так з 1 вересня чи після прийняття законопроекту?Роз`ясніть будь ласка.Чи це такий передвиборчий шаг.Ми вам вже тарифи підняли, тепер й зарплатню підіймемо, щоб не загнулися, а ви голосуйте за нас, голосуйте. Потім ще щось придумаємо, що вас обібрати!!!
Алла
А хіба "вносить до парламенту законопроект" означають, що воно так і буде. Хіба не будуть тягнути гуму ще 1-2 місяці? Надіюсь, ні
Oh!
Чомусь не відчуваю особливої радості. Може тому, що у доларах -це ніщо, а ще тому, що пригадалися інші часи- коли перед виборами нам "добро" робили. Якщо чесно, мало хвилюють гроші, коли у країні війна. З цим щось робити треба.
олександр
Для Oh!: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
T
Для Oh!: правда!
L
Для Oh!: Згоден. Нехай сподіваються собі, що побіжимо за них, "благодєтєлів " ,голосувати. Почекайте, дорогенькі, почекайте... Все буде добре.
Коментувати