УАСС виступає проти дискредитації системи ЗНО

В Українській асоціації студентського самоврядування закликають освітян об'єднатися в боротьбі за якісну освіту

УАСС виступає проти дискредитації системи ЗНО

Українська асоціація студентського самоврядування виступає проти дискредитації системи зовнішнього незалежного оцінювання та закликає всю освітянську спільноту об'єднатися в боротьбі за якісну освіту. Про це йдеться у заяві УАСС.

В Українській асоціації студентського самоврядування висловили глибоку стурбованість подіями навколо Українського центру оцінювання якості освіти та наголосили, що не дивлячись на численні обшуки в будівлі Центру та в домах його керівників, жодній особі не повідомлено про вчинення злочину.

"Нагадаємо, що саме запровадження зовнішнього незалежного оцінювання у 2005 році, до якого безпосередньо був причетний Ігор Леонідович Лікарчук, і організацією якого він займається зараз, дало змогу сотням тисяч нинішніх і минулих українських студентів поступити до вищих навчальних закладів без хабарів", - йдеться у заяві.

"Окремо хотіли б підкреслити, що прокуратура, на жаль, лише через рік після Революції Гідності, оголосила в розшук колишнього міністра-злочинця Дмитра Табачника, в той час, коли він вже не перебував в Україні, його підопічні, які разом з ним нищили українську освіту, теж все ще на волі", -наголошують в асоціації.

"Українська асоціація студентського самоврядування виступає проти дискредитації системи зовнішнього незалежного оцінювання та закликає всю освітянську спільноту об'єднатися в боротьбі за якісну освіту", - сказано у заяві УАСС.

Освіта.ua
24.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
А я тут читаю, що все більше громадян довірять ЗНО: http://znoclub.com/inshe/7-vse-bilshe-gromadyan-doviryayut-zno.html Хоча дивлюся, що реакція на тестування досить різна.
Сергей Лимонов
Для 1: а й справді: після 6 вечора- жодного УЦОЯО троля на сайті( такі собі Правдоруб- Іван та іншіа гидота )! А тепер сьогодні подивимося після 9 ранку: виповзуть на сайт і знову почнуть свої мантри! цирк! Очікуємо!
1
Для Сергей Лимонов: Та ні, сьогодні ж вихідний - з понеділка почнуть)
Коментувати
Лікарчук
Приклад відвертої корупції в університеті Драгоманова: https://vk.com/abitura_vstup?w=wall-57483140_534431%2Fall
Сергей Лимонов
У правоохоронних органів немає претензій до директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігоря Лікарчука. Вот оно как чудно-однако! К работе УЦОЯО претензии есть- а к руководителю нет Муж застал жену с любовником "на горячем": претензий к жене -нет-а к любовнику есть !Цирк !
Sava Petrov
Я за ЗНО, только одно НО....в школах классные руководители не умеют и не хотят ориентировать и готовить учеников к поступлению..а это нужно делать с 8 класса, работать с родителями... Многие даже не в курсе, что дает МАН, конкурсы. Учителя ленятся даже подписаться под работами МАН)) не то чтобы помочь в написании. Психологии НЕ РАБОТАЮТ в школах. Все для галочки и категории.
Сергей Лимонов
Для Sava Petrov: за 80 долларов в месяц учителя ещё и профориентаторами работатm обязаны -дапошливы...
Родион
Для Sava Petrov: Эти мысли я слышал неоднократно от начальника управления - древнего пенсионера. Но писал это не он, поскольку не то что компьютером, но и калькулятором пользоваться не умеет.
Савочка,
Для Sava Petrov: да учителя, КАК ПРАВИЛО, САМИ пишут МАНовские работы детям. А если вдвоём, то всё-равно значительный процент работы - это работа УЧИТЕЛЯ, но НЕ ученика. И... это, извините, попахивает ИДИОТИЗМОМ, "готовить ребёнка к поступлению" через "работу с родителями". Дети должны попасть туда, куда способны попасть САМОСТОЯТЕЛЬНО. Вам одежду, обувь, хлеб, автомобили КТО изготовлять станет? Тот, кто получил диплом ВУЗа?
Коментувати
WM
Я что один нормальный среди этих ликарчуковых-дебилов????ВЫ можете понять что Ликарчук и ЗНО это немножко РАЗНЫЕ ВЕЩИ??????И снятие Ликарчука не означает отмену ЗНО,просто будет бл**** новое руководство!У меня такое чувство что Иваны и Правдорубы точно на зарплате у старого коммуниста,так вот Ликарчуку уже наступает медный таз.Я искренне желаю ему провести нормальную старость.Он тоже человек.И он должен дать дорогу молодым.Вот это был бы поступок достойный уважения.А он как тот же Янукович не хочет отлазить от корыта.
Правдоруб
Для WM: ти дебіл! Ти можеш зрозуміти, що не може чесний прокурор у якого зарплата менше однієї тисячі доларів купити собі маєток за кілька мільйонів доларів і цілий автопарк автомобілів вартістю більше ста тисяч доларів.
не-пакет
Для WM: таки правда. Чим більше гнівних листів на "захист ЗНО", (на яке ніхто не нападав), то розумієш, Система рятує своїх відчайдушно. Щось таки було, раз включили "побілку". Логіка речей навпаки вимагати старанного розслідування щоб виявити нечестивця. Невже не хочуть дати дорогу молодим, невже так важливо залишити там "своїх"
Сергей Лимонов
Для WM: Гівноруби і Івани-це все шайка- лейка яку ГПУ накрила мокрим рядном! Ось і волають за шефа-бо знають що вилетять з роботи за 5 хвилин - або й за грати!
Коментувати
Лана
ЗНО - це дійсно прорив в освіті. Жаль, що мудрегелі все ж придумали спосіб відбити втрачене. Маю на увазі вступ у магістратуру. Ось де треба пошукати корупцію. А ,якщо бути справедливим, то і шукати не треба, бо проплату екзаменів навіть ніхто не ховає. Бо як можна пояснити той факт, що середній бал диплому- 3, а вступний іспит-11, 12 балів. Чудом?
Іван
Лимонов-стули пельку ы не гадь на сайтах.Мабуть тебе викинув Лыкарчук за профнепригоднысть.правильно зробив.Тепер ти гадиш в мережах.
Сергей Лимонов
Для Іван: були б усі такі"профнепригодні та дурні " як я-Україна вже давно б цвіла і пахла!А то "ІВАНИ" керують- всім тошно"!
Мариша
Да что вы вцепились в Ликарчука? Он честный человек, у него и конфисковать то смогли только чашку и две ручки... В него взъелись за его принципиальность.
Коментувати
Сергей Лимонов
Дивні уявлення про реноме у людей що ТАК волають про Лікарчука!Навіть якщо зловживання і виявлені то краще про них промовчати щоб не кинути тінь на систему ЗНО! Забагато честі для нього: ЗНО - БУТИ!_Лікарчук - на вихід з речами!ЗНО не дорівнює Лікарчук енд гоп-компані!
1
Знову репетують, що лікарчук дорівнює ЗНО. Якщо він був причетний до створення ЗНО, то невже має пожиттєву індульгенцію та може витворяти, що завгодно.
Правдоруб
Для 1: канєшна-канєшна, крім зайцевої і табачника у нас до ЗНО більше ніхто не дорівнює. А Лікарчук взагалі знахабнів: авторитетні люди попросили його підвищит бали доньці Шкіряка, а він відмовився! Ачєшуєть,на нари його!
1
Для Правдоруб: Свято место пусто не бывает. А то таке враження, що без лікарчука ЗНО не зможе існувати.
Олена
Правдоруб, я вся на стороне Ликарчука, потому что у меня в этом году дочка сдавала ЗНО, и я знаю, что все было по-честному. Но причем тут дочка Шкиряка? Кто такой вообще Шкиряк? Вы правда верите, что ГПУ его слушается?
Коментувати
Родион
Я підтримую весь позитив, пов’язаний із ЗНО. Але я проти освітянських баронів, які через свої хапальніі рефлекси усе зводять нанівець. Може прокуратурі треба зайнятися олімпіадами і атестаціями шкіл, і прийомом шкіл до 1 вересня, особливо в сільських районах, де нормою вже стали встановлені тарифи. Та і кадрове питання, де клановість та практично довічне перебування на керівних посадах проситься в прокуратуру. А "оздоровлення" з тендерами на закупівлю продуктів по цінах в рази вищими за ринкові? А зоопаркові конкурси? Табачника ловити треба, так його вже півтора року нема, а справа його живе і процвітає.
Правдоруб
Нехай краще прокуратура розповість, як її співробітникам вдається їздити на автомобілях вартістю більше ста тисяч доларів, якщо їхня офіційна місячна зарплата менше однієї тисячі доларів в місяць?! Через дурнуватих чиновницьких дітей (зокрема доньку Шкіряка) виродки намагаються зруйнувати систему ЗНО і знову повернутися до вступу в університет за хабарі. Грошей паскуди накрали багато, а клепки в голові, як не було у них, так немає і у їхніх дітей!
Олекса Позняк
Для Правдоруб: вор вора проверял.Сначала нашёл улики а потом "потерял"
Коментувати