Те, що сталося, не було для мене неочікуваним, - Лікарчук

Директор УЦОЯО повідомив, що події, які сталися навколо Центру не стали для нього неочікуваними

Те, що сталося, не було для мене неочікуваним, - Лікарчук

Директор Українського центру оцінювання якості освіти повідомив, що події, які сталися навколо Центру не стали для нього неочікуваними. Він також подякував всім за підтримку.

Зокрема, у своєму Facebook у середу ввечері Ігор Лікарчук написав: "Шановні друзі. Лише надвечір отримав можливість вийти у ФБ. Бо вилучена вся комп’ютерна і мобільна техніка... Щиро дякую за теплі та дружні слова підтримки. Не хочу коментувати і давати будь-які оцінки діяльності правоохоронців. Думаю, що багато чого іще попереду. Чи було те, що сталося неочікуваним для мене? Ні, не було. Я цього чекав. І про це писав у ФБ. Тепер ця біда прийшла. Чи вистачить сил її здолати? Не знаю. Але боремося. Тримаймося".

 

Освіта.ua
23.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Нехай краще прокуратура розповість, як її співробітникам вдається їздити на автомобілях вартістю більше ста тисяч доларів, якщо їхня офіційна місячна зарплата менше однієї тисячі доларів в місяць?! Через дурнуватих чиновницьких дітей (зокрема доньку Шкіряка) виродки намагаються зруйнувати систему ЗНО і знову повернутися до вступу в університет за хабарі. Грошей паскуди накрали багато, а клепки в голові, як не було у них, так немає і у їхніх дітей!
Znoshnik
Для Правдоруб: Отвали ты уже от Шкиряка и его дочери!Что ты прицепился к этому.Ты что настолько долбанулся,что думаешь что Шкиряк такой всемогущий и натравил Шокина на Ликарчука?Тебе надо не правду рубить,а деревья в колхозе Солнечный трактор.
Коментувати
Тетяна Мельник
Звикли "Сильні світу цього" вирішувати питання в "ручному режимі", а тут не по їхньому. Ось і хочуть довести Хто в хаті хазяїн. Всяке нововведення сприймається тими, чиїм інтетесам воно не відповідає, як непотріб. Більше говорімо з людьми на мові правди, якою б та правда не була - гіркою чи солодкою. А поки говорять одне- а роблять, навіть не друге, скоріше третє- ніхто правди не знає.
Сергей Лимонов
А закінчиться весь цей балаган нагородженням "святого" Лікарчука якимось орденком чи медалькою самим Президентом з нагоди річниці Дня Незалежності! Не вірите? Ну згадайте тоді нещодавне нагородження голови ЦВК Охендовського Порошенком! А бо (взагалі за межами добра і зла) Ющенка нагородившого КІВАЛОВА(!!!) у 2005 році! Справедливість перемагає???
Капаліка
Пляма на репутації все одно залишиться. Навіть, якщо не причетний до підтасовування балів ЗНО, то, все одно, як керівник, допустив можливість таких дій.
Сергей Лимонов
Для Капаліка: У правоохоронних органів немає претензій до директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігоря Лікарчука. Вот оно как чудно-однако! К работе УЦОЯО претензии есть- а к руководителю нет Муж застал жену с любовником "на горячем": претензий к жене -нет-а к любовнику есть !Цирк !
Коментувати
просто кто то
Ликарчук - ненавидит учителей директров. Всегда их унижает.Может он и честный человек- но так ему и надо = а вообще то дыма без огня не бывет.
Info
Для просто кто то: "Может он и честный человек- но так ему и надо". А если так поступить по отношению к Вам?
1
Для Info: Так ликарчук так и поступает по отношению ко всем учителям, обвиняя во всех грехах
Коментувати
Roman Romanchuk
УЦОЯО, з часу очолювання його п.І.Лікарчуком, на нашу думку, найпозитивніше впливає на якість роботи загальноосвітньої школи. Схвалюємо і підтримуємо дії п. І.Лікарчука, внаслідок яких школа позбувається формалізму і корупції, не на словах, а на ділі забезпечує рівний доступ до здобуття вищої освіти. Маємо думки, що дії (чи не замовні???), які ГПУ проводить проти п.І.Лікарчука, ганебні і не додають перспектив у розвитку загальної середньої освіти. Дирекція Бродівської гімназії ім.І.Труша
1
Для Roman Romanchuk: А цидулька один в один радянських одобрямсів. Ж...лизство у всій красі.
Коментувати
надія євгенівна
ТИ чого людину ображаєш гадиною,він же тебе членистоногим не називає,ну не співпадає його думка з твоєю і лікарчука,моя також думка з Лікарчуковою не співпадає,хоча я цього року випустила клас,де 4 медалі і всі підтверджені,я бачила очі і стан тих медалістів і після укр., і після англ. ,і після хімії,а їм крім ЗНО ще треба було до 4 год.в школі сидіти кожен день,а ще атестовуватись по 24 предметах(а кожен вчитель з замашками не меншими ніж квітлікарчук),а психологічна відповідальність,треба ж було себе відстояти,їм дітям на рівні держави,здаючи непродумані амбітні невиважені тести,складені людьми,які не уявляють близько,що таке сучасна стандартна школа,так от те переживання,той розпач,та напруга,яка була на головах наших дітей,впала на голову Лікарчука,ви зараз можете мене засуджувати,не розуміти,ображати,але я те все пережила і маю право на ту тему розмірковувати.Я за тестування,але однозначно не таке.
Татьяна
На 100% согласна! Нужно любить учеников и хоть чуть-чуть понимать работу в школе. Порой мы воюем не за знания детей, а с чиновниками разного уровня, доказывая очевидные вещи. На будущий год предстоит выпуск. Уже страшно!
Коментувати
Іван
Для Лимонов Ну не Лимонов,краще б підійшов нік ДУСТ. А ще краще російське ГАДЕНЫШ.
Сергей Лимонов
Неначе люди подуріли ...Нічого не бачуть й не чують! Критики Лікарчука однозначно за ЗНО!!! Але проти корупційних схем та махінацій!Можна подумати що без "сивочолого мудрагеля" завалиться Сонце на Землю і настане апокаліпсис!ЗНО бути- навіть не обговорюється! Але без культа особистості- панове! Хай називає відкрито (без еківоків) прізвища високопосадовців що телефонували! Країна повинна знати своїх"героїв"!Хай бореться за своє чесне ім`я! Пи СИ І не смішіть курей висловлюваннями про прохання політиків і можновладців щодо пропихання чад у вузи через УЦОЯО: для них Британія- США Франція и Німеччина: чхати вони хотіли на ЗНО і Лікарчука! Не по Сенькє шапка
z
Для Сергей Лимонов: Гадино, перестань випускати свою отруту!
Сергей Лимонов
я говорю правду
Коментувати
ZNO
Ликарчук на пресс-конференции по результатам ЗНО ещё упоминал про систему приоритетной подачи заявок в ВУЗы и предсказал, что ректоров многих шарашкиных контор ждут сюрпризы - типа ни одной заявки с приоритетом №1,2,3... . И это всё будет высвечено на сайте "вступ". Это тоже можно считать причиной попытки завалить систему.