У директора УЦОЯО грошей не знаходили, - Совсун

В ході обшуків у Ігоря Лікарчука і його першого заступника 130 тисяч доларів у них не знаходили

У директора УЦОЯО грошей не знаходили, - Совсун

Перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун спростовує інформацію заступника генерального прокурора Олега Заліско про те, що у керівництва УЦОЯО під час обшуків було виявлено грошові кошти у розмірі 130 тис дол США. Про це вона написала у своєму Facebook.

"Інформація про результати обшуків у Лікарчука і його першого зама Винника залишається валідною - ніяких 130 тисяч доларів у них не знаходили. Чашки і 5 тисяч гривень - це весь улов власне у "керівництва", - наголосила Інна Совсун, зазначивши, що це можна підтвердити протоколами вилучень, які є на руках у директора УЦОЯО та його заступника.

"Було б супер, якби Генпрокуратура перестала говорити абстрактними фразами про "керівництво Центру", а назвала конкретні імена. Або якби заступники генпрокурора відповідали на дзвінки", - зазначила перший заступник міністра освіти і науки.

Вона також додала, що обшуки проводились вдома у трьох працівників УЦОЯО.

За її словами, третій працівник Центру другу добу не виходить на зв'язок та спілкується з слідчими без адвоката. До нього нікого не допускають.

"От тепер реально проситиму про максимальне поширення: правоохоронні органи повинні допустити до людини адвоката, бо що можна підписати за добу спілкування з правоохоронцям без адвоката - я можу лиш уявити", - зазначила Інна Совсун.

Разом з тим, заступник генерального прокурора Олег Заліско, під час брифінгу, без оголошення прізвищ і посад заявив, що за результатами обшуків, які були проведені в Українському центрі оцінювання якості освіти та за місцем проживання його окремих службових осіб було виявлено грошові кошти у розмірі $ 130 000.

Освіта.ua
22.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Подхалимы ликарчука активизировались. А ЗНО может прекрасно существовать без идиотских рехворм, запланированых ликарчуком на следующий год, и превращающих перекрасное достижение в управленческую палку.
Warmer
Для 1: Браво!Хоть один нормальный человек.Вот и я об этом же,увольнение Ликарчука не означает что ЗНО хотят отменить.А наши люди так легко поддаются чьему-то влиянию,что думают,что без Ликарчука не будет и ЗНО.
1
Для 1: О, уже минусуют - значит правда не нравится. Мне вот интересно, неужели Совсун была лично при обысках, что с уверенностью заявляет, что было найдено, а что нет?
Abit
Для 1: А она наверное вместе с ним "Не воровала".
Коментувати
Людмила
Показательно то, что во времена януковича таких наездов на ЦОЯО не было, т.к. у них была возможность решать свои вопросы положительно, а тут, видимо, им отказали. Сторонников идеи зно больше, чем противников, если надо, то и майдан в защиту Ликарчука организуют.
Людмила
Среди простых людей бытует мнение, что эта травля организована "випами", чтоб сделать своим мажорам "нужные" результаты зно, они ведь привыкли поступать на бюджет на юр фак в Шевченко и т.п. факультеты. Но учится дети випов не любят. Только что по 24-му передали, что на почте в ЦОЯО выявили переписку начальства о том, кому какие надо поставить баллы по ЗНО и сколько им за это дадут денег. Рассчитано опять на ЛОХОВ!!! Я хочу взять взятку и я буду об этом писать с рабочей почты? Придумали бы что-то по-умнее!!!
Abit
Скоро будут оправдания типа-Это не моё,мне подкинули)
Сергей Лимонов
Чи можна позбутись цих фейкових дописувачів Можна позбутися Лімонова: а правди не позбудешся!
Сергей Лимонов
130000*23+29000000 Таки комахи- дурніші за людей! Чи не так ,пане Лікарчук?
ххх
Для Сергей Лимонов: Та ти сам тупіший від комахи.
Коментувати
Людмила
Чи можна позбутись цих фейкових дописувачів?Навіть на освітянському сайті маразм "лімонових" процвітає. Підтримую МОН в щирій вірі в порядність Лікарчука.Дай Боже йому здоров,я пережити ці жахливі дні.Знаю, не за переказами ,що учні отримали складаючи ЗНО ті бали ,які заслужили
Сергей Лимонов
Для Людмила: Во время обысков по делу центра ВНО обнаружены $130 тысяч и переписка о коррупционных правонарушениях, - ГПУ. ФОТО По результатам обысков в Украинском центре оценивания качества образования и по месту жительства его отдельных должностных лиц обнаружена компьютерная техника, с которой проводилось вмешательство в систему, и средства в сумме 130 тыс. долл. США Об этом говорится в сообщении пресс-службы Генпрокуратуры, передает Цензор.НЕТ. "В ходе досудебного расследования уголовного производства, процессуальное руководство в котором осуществляет ГПУ, при проведении следственных действий получена информация о незаконном вмешательстве в "Системы оценки качества образования" и "Реестр лиц, прошедших внешнее независимое оценивание", - сообщил заместитель Генерального прокурора Украины Олег Залиско во время брифинга в среду, 22 июля 2015 года. Источник: http://censor.net.ua/p344876 Источник: http://censor.net.ua/p344876
Сергей Лимонов
Для Людмила: Чи можна позбутись цих фейкових реформаторів як Лікарчук ?
Коментувати
Неля
Моя дитина здавала в цьому році ЗНО. Я дякую Всім тим хто його впровадив, адже - це справжня дійсна можливість для дітей, які вчаться протягом багатьох років вступити до наших ВУЗів на безкоштовне навчання. Ми не маємо грошей на закородонне навчання. Окрім праці і знань, що здобули - є надія на вступ. Моя дитина каже, що ті кого вона знає та їх рівень знань відповідає на всі сто відсотків оцінюванню в ЗНО. Є багато тих, хто краще здали за неї, але ми щиро радіємо за них, адже вони гарно вчилися і працювали дуже наполегливо. Ми дякуємо уклінно за гарно організоване правдиве ЗНО.
Сергей Лимонов
Коррупционера Ликарчука- в СИЗО - на шконку! Ганьба "комашиному" специалисту!
гордій
Для Сергей Лимонов:ти тупий,обмежений,заздрісний і нікчемний дебіл.скрегочеш зубами,бо не дотягуєш своїм розумом?
Учитель
Воно недорозвинуте( Сергей Лимонов) бігає по сайту і підгавкує, як дурне собача..мабуть його дитина не склала ЗНО, бо така ж дурепа, як ы батько.
Сергей Лимонов
Ах ахах! Розумаки знайшлись!
Коментувати
Abit
Так надо лучше искать.Он наверное хранит награбленное в золотых слитках и батонах.Как и Янык хватается за свою должность,и не видит что народ хочет чтобы он ушёл.Ну конец я думаю будет предсказуем)Будет вещать из Ростова что он легитимный директор УЦОКО.
Юлія
Для Abit: Мабуть, і Ви не подолали "поріг". Співчуваю. Але не Лікарчук у тому винен.
Abit
Мабуть Ликарчук скоро ВСЕ на своём посту)))А про порог,вы наверное правдоруба начитались?Тот тоже что-то бубулькает про дочь Шкиряка)Суть в том что Ликарчук худшее что случалось с ЗНО,а о том что он ни к кому не прислушывается и держит учеников за быдло,а учителей за послушных хомячков это так к слову)В 2016-м году могло бы быть веселое ЗНО,но к счастью коррупционера Ликарчука двигают с поста)
Юлія
Наверное, Вы не совсем в теме. Ето не Ликарчук "случился" с ВНО, он и Гриневич Лилия есть его создатели. Все познается в сравнении. Вернуть вступительные в ВУЗах - вот тогда почувствуют разницу. Благодарна, что и я поступала по результатам ВНО в 2008 году, и брат в 2011. Вернутся тогда такие "поступления" по экзаменам, какие происходили у моих друзей в 2006 и 2007 годах, которые за учебу на бюджете единоразово выкладывали сумму оплаты за контракт.
Коментувати