МОН зацікавлене у відкритому розслідуванні справи УЦОЯО

Міністр освіти заявив, що Міністерство освіти і науки України в першу чергу зацікавлене, щоб розслідування було відкритим і прозорим

МОН зацікавлене у відкритому розслідуванні справи УЦОЯО

На час розслідування, яке проводять правоохоронні органи в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО), на засіданні Кабінету Міністрів України затверджено рішення про відсторонення від виконання обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука.

Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Квіт в Будинку Уряду 22 липня 2015 року.

«Оскільки дійсно є питання, на які потрібно дати відповідь. Міністерство освіти і науки України в першу чергу зацікавлене, щоб розслідування було відкритим і прозорим», - зазначив Міністр.

Сергій Квіт підкреслив, що особисто знає директора УЦОЯО як глибоко порядну і професійну людину, з ім’ям якого пов’язана вся українська система незалежного оцінювання.

Міністр також наголосив, що «Український центр оцінювання якості освіти – це надійний інструмент оцінювання якості» та заспокоїв абітурієнтів, їхніх батьків, вищі навчальні заклади, що ситуація з УЦОЯО не вплине на перебіг вступної кампанії.

Освіта.ua
22.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Какие надежды возлагали на Квита! И умеьшение бюрократического аппарата(ликвидация роно-гороно-итд) Всё и все на месте зато у учителей забрали Юлины 20%-минус выплаты по индексации итд! Стыдно Серёжа- стыдно!