Заява Шокіна це спроба підірвати довіру до ЗНО, - Гриневич

За словами Лілії Гриневич, багато чиновників готові на все, щоб дискредитувати систему зовнішнього оцінювання

Заява Шокіна це спроба підірвати довіру до ЗНО, - Гриневич

Голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич висловила переконання, що заява генерального прокурора є спробою дискредитувати систему зовнішнього незалежного оцінювання. Про це парламентар написала у своєму Facebook.

"Переконана, що гучна заява генпрокурора про "ряд важких злочинів" в УЦОЯО - це чергова спроба підірвати довіру до системи зовнішнього незалежного оцінювання. Адже цього року також виявилося багато бувалих і новоспечених чиновників, які не змогли задовільнити свої побажання по підвищенню балів ЗНО, а тому готові на все, щоб дискредитувати систему", - зазначила голова профільного парламентського комітету.

"Я добре знаю Ігоря Лікарчука і впевнена, що у питаннях об'єктивності результатів, він - твердий як криця. Поки що не надано жодного доведеного факту про зміну результатів у базі, проте огульно підважується репутація фахівців, які самовіддано і добре виконують свою роботу", - наголосила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
22.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Гриневич член ОПГ Ликарчука.Вместе с ним пытались устроить лицензирование учителей. Вот где они бабки гребли б лопатой.Не хочешь потерять право преподавания - платизелёными. Правдосруб тёща ликарчука, иммидж ему поддерживает.Ну шучу, шучу просто шестёрка
Правдоруб
Для Олекса Позняк: о лошня із генпрокуратури активізувалася... Краще поясни, як прокурорським вдається їздити на автомобілях вартістю більше ста тисяч доларів, при зарплаті менше однієї тисячі доларів в місяць? :)
Коментувати
иван
для того, чтобы чиновнику повысить балл своего ребенка ему не нужен Ликарчук. Все решается на конкретном пункте тестирования.
Правдоруб
Для иван: ніх.я там "нє рєшаєца". Все вирішується лише в Центрі оцінювання якості освіти.
Коментувати
Правдоруб
Капець... Стільки кіпіша через те, що донька Шкіряка обісралася на ЗНО, а Лікарчук відмовився підвищити їй бали.
егор
Для Правдоруб: ты ДЫБИЛ??
Правдоруб
Це ти дебіл, разом зі шкіряком, його дебільною донькою і шокіним.
Коментувати
Сергей Лимонов
Лікарчук довів що має "комашиний інтелект але слонячі амбіції" зганьбившись із ЗНО з української мови! Нікчема!
Петя
Варіант відповіді із тесту з української мови: "Мурахи - гидкі створіння" Ось вся довіра.
Сергей Лимонов
Для Петя: правильна відповдь " Лікарчук - гидке створіння"! Комахи рулять!і
Коментувати
Олег
Невже так багато чиновників думає, що їхні діти не в силі скласти ЗНО, щоб бодай вступити кудись ? повірте, що ні.. їх одиниці. Тому дане розслідування ніяк не має відношення до того про, що говорить Гриневич, а навпаки для того, щоб викрити корупціонерів. В іншому випадку ми ніколи не станемо багатою розвинутую країною.
Абітура
javascript:// Гриневич.. ну для чого ? і так усім зрозуміло, що бали купили, хто міг і хотів ( ОЛІГАРХИ) . ЗНО - ЦЕ ЧУДОВО ! Я особисто сам дуже хотів, що це все перевірили. ЗНО - ЧУДОВО, коли кожен отримує свої заслужені бали! А корупції треба позбутися, якщо діти чиновників тупі, то ваші, Гриневич, заявки їм не допоможуть. Усе доведуть і викриють . От побачите.
Okcana
Для Абітура: Перевірки дійсно потрібні, але .... не під час вступної кампанії. Абітурієнти та їх батьки й так зараз на межі нервового зриву, а тут ще й такі несподіванки.
Анна
Думаю, що високопосадовці хочуть дискредитувати ЗНО не через те, що їхні діти не потраплять до вузу, а через те, що можуть не отримати медаль по закінченні школи, а це - удар по їхньому престижу. Таке пережити важко, от їм і потрібна "своя" людина замість Лікарчука. Їхнім дітям допоможе отримати високі бали, а для решти ЗНО буде еталоном чесного вступу.
gnat
про які медалі йде мова? кому вони треба і що вони важать? лише дурні чіпляються зараз за них, пояснюючи їх величезну вагу та переживання через ті медалі вміх: батьків, учителів, високопосадовців
Коментувати