Чиновникам УЦОЯО буде оголошено про підозру, - ГПУ

Генеральною прокуратурою викликано на допит чотирьох представників керівництва УЦОЯО

Чиновникам УЦОЯО буде оголошено про підозру, - ГПУ

Генеральна прокуратура викликала на допит чотирьох представників керівництва Українського центру оцінювання якості освіти. Про це під час брифінгу 22 липня повідомив заступник генпрокурора Олег Заліско, передає Інтерфакс-Україна.

"Повістки отримали всі керівники центру, чотири людини", - сказав він.

Також заступник генерального прокурора зазначив, що найближчим часом буде оголошено підозру окремим співробітникам Центру.

"У найближчі дні буде оголошено підозру окремим службовим особам у здійсненні корупційних злочинів. Позиція прокуратури в даному випадку є чіткою: якщо це керівник органу або його заступники, відповідно, в такому випадку буде прийнято рішення про звернення до суду про обрання запобіжного заходу - арешту", - заявив Заліско.

Освіта.ua
22.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Одесситка
Сдается мне, Залиско придется в скором времени извиняться.
возможный вариант результата
"УЦОЯО все под подозрением, чтобы не сорвать вступительную компанию, пусть ВУЗы сами набирают студентов" - ну а далее по схеме
Родион
Я підтримую весь позитив, пов’язаний із ЗНО. Але я проти освітянських баронів, які через свої хапальніі рефлекси усе зводять нанівець. Може прокуратурі треба зайнятися і олімпіадами і атестаціями шкіл, і прийомом шкіл до 1 вересня, особливо в сільських районах, де нормою вже стали встановлені тарифи. Та і кадрове питання, де клановість та практично довічне перебування на керівних посадах проситься в прокуратуру. А "оздоровлення" з тендерами на закупівлю продуктів по цінах в рази вищими за ринкові? А зоопаркові конкурси? Татачника ловити треба, так його вже півтора року нема, а справа його живе і процвітає.
Одесситка
Для Родион: А вы знаете, что почти все керивники школ дружат с прокурором района или области?
Коментувати
Петя
Давно пора! Дід Шокін взявся за свою справу радикально! Не плутати з радиКальною партією олега ЛякшкО )
Сергей Лимонов
Лікарчук довів що має "комашиний інтелект але слонячі амбіції" зганьбившись із ЗНО з української мови! Нікчема!
Наталья
Лікарчук порядна людина. Прокурори - на 90% аморальні.
1
Для Наталья: если ликарчук ваш родственник, друг, то вы не можете быть объективны, а если не близкий вам человек, то и утверждать, что ликарчук порядочный, вы не можете, так как не знаете его. А значит ваше заявление - пустышка, высказанная с определенной шкурной целью
Коментувати