У директора УЦОЯО вилучили дві ручки і чашку

Посадовцям Українського центру оцінювання якості освіти не було висунуто обвинувачень з боку правоохоронців

У директора УЦОЯО вилучили дві ручки і чашку

Посадовцям Українського центру оцінювання якості освіти не було висунуто обвинувачень. Про це у своєму Facebook повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

За її словами, з ранку 21 липня проводились обшуки вдома у Ігоря Лікарчука і його першого заступника Володимира Винника.

"У Лікарчука вилучили дві ручки і чашку (не золоті чи позолочені); у Винника - 5 тисяч гривень. Плюс компи і телефони. Це все", - повідомила заступник міністра.

Також вона повідомила, що після "спілкування" з міліцією у Винника підозра на струс мозку.

"Міносвіти жодних документів чи доказів порушень ніхто не надав, тому підстави для будь-яких адміністративних дій у нас відсутні, а оцінити реалістичність звинувачень неможливо», - наголосила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

Як відомо, директор Українського центру оцінювання освіти Ігор Лікарчук пов’язує слідчі дії прокуратури з помстою за результати зовнішнього оцінювання.

Освіта.ua
22.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
ЗНО- це шанс поступити дітям із різних куточків (а не тільки столиці). По курсах - а ви попробуйте самі закінчити успішно курси КПІ і здати успішно в кінці на ті бали іспити. Знаю чітко - молодший син закінчив 1-й курс (бюджет) прикладної математики КПІ (за плечами математичний ліцей! і рік навчання на курсах, ЗНО з математики і фізики - без репетиторів). Але не розумію чому в цьому році на IT і навіть математичні спеціальності в тому ж Шевченка другий профільний не фізика, а іноземна! Дітям же потім вчитись. Мало того, що знання фізики там ой як потрібні, то ще й давайте будемо чесними. Чомусь так вже склалось, що розумні діти знання із фізики та математики навіть в найвіддаленіших селах отримують дуже гарні (ЗНАЮ З ДОСВІДУ). А от іноземна у них ну дуже вже, зазвичай, слабенька!!! Та тут виграє КПІ ( та іншу достатньо хороші політехнічні вузи) такі діти підуть туди (там залишилась фізика), і зроблять правильно!
мила
Для Валентина: Во- первых, не во всех вузах на компьютер второй иностранный. Посмотрите систему "конкурс". В ХИРЭ везде физика, а во-вторых английский тоже очень нужен при изучении компьютерных наук. А , вообще, в последнее время дети физику не хотят учить, низкий уровень преподавания.
Коментувати
Петя
Ага. А ще пачку гандонів і дилдо.
Сергей Лимонов
Пані Інно! А ваші стрінги теж вилучили зі столу пана "комашиного" новатора ?
Swap
Для Сергей Лимонов: У неё уже есть патрон)Наш дорогой министр Квит её везде за собой таскает,Ликарчук не того уровня Мужчина.
Коментувати
Сергей Лимонов
Лікарчук довів що має "комашиний інтелект але слонячі амбіції" зганьбившись із ЗНО з української мови! Нікчема!
Правдоруб
Капець... Стільки кіпіша через те, що донька Шкіряка обісралася на ЗНО, а Лікарчук відмовився підвищити їй бали.
Сергей Лимонов
Для Правдоруб: обісрався по вуха лікарчук-нездара
MR
Для Правдоруб: Ты что еб??улся?Извиняюсь конечно,ты напиши это сообщение ещё раз 20 чтобы уж наверняка.Или ты бот?
Коментувати
Сергей Лимонов
В рамках расследования дела о незаконном вмешательстве в единую систему оценивания качества образования вручены повестки на допрос всем руководителям Украинского центра оценивания качества образования. Об этом сегодня на брифинге сообщил заместитель генерального прокурора Украины Олег Залиско. «Повестки получили все руководители центра, четыре человека», - сказал он. Замгенпрокурора проинформировал, что эти повестки вручены органами МВД по результатам проведенных следственных действий. «По результатам проведения следственных действий вчера органами МВД вручены повестки отдельным служебным лицам с вызовом их на протяжении 3-дневного срока для проведения следственных действий», - сказал он. При этом, по словам Залиско, прокуратура считала, что можно провести и задержание отдельных служебных лиц, однако органы досудебного следствия приняли решение о вызове на допрос.
людмила
Може не по темі, але чому так багато дають за курси? 10 балів? серйозно? Щоб ви знали це врівняло дебіла у якого бал зно 535, з балом 580. Чудова реформа освіти, курси тепер важливі більше ніж знання!
Наталья Караванская
Для людмила: а звідки 30 балів взялось?
людмила
Для Наталья Караванская: Додають 10 балів до конкурсного, а це дуже багато, бо всі зно перемножають на коефіцієнти. Тому тепер курси допоможуть нездарам обійти розумних дітей які не мали можливості відвідувати курси. Цікаво хто поставив мінус на цьому посту, очевидно що нездара яка теж отримає своє місце тільки завдяки купленим балам. Подивіться конкурс програмної інженерії в кпі, там людина яка попадає на останнє 92 державне місце має конкурсний бал 201!! тобто людина яка здасть всі предмети на зно на 200 балів не зможе вступити якщо не має курсів, яка ганьба, просто не можу дивитись на цей жалюгідний конкурс, який тільки ще раз показує, що все в нашій країні можна купити. А потім у нас не будуть літати літаки, будуть тонути судна, чи будуть медики, які так само як на зно деякі, будуть казати що перехвилювались на операції.
Lana
Цілковито згодна. Кількість слухачів підготовчих курсів просто вражає! НЕ ЗАПЛАТИШ за курси - плати за навчання, навіть якщо маєш кращі результати ЗНО, ніж курсанти!
Коментувати
надія євгенівна
Мишка,а ти не пробувала злітати на Марс,або,наприклад народити дитину,або вивчитися в елітному ВУзі і стати біля дошки за 2000 грн. З Крейдою,яку сама придбаєш за свої кровні,і вивчити 30 дітей хімії ,які хочуть в медицину, за 1 год в тиждень(державний стандарт),а ти попробуй-може приземлишся.
Дістало
Як відстоювати свої права, вже скільки загинуло і гине, а ЩО ЗМІНИЛОСЬ, кому до нас діло. Брехня на брехні. Ця дівчина без досвіду з великими амбіціями просто виправдовується. А чим ви кращі отої скаженої зграї, що ви зробили, що змінили? Ось результати ваших "ІННАвацій".... Шкода дітей, вони ж вірили в справедливість після МАЙДАНУ. Така ганьба, багато розумних дітей покарано. Як же так можна.... ????? Сьогодні я не вірю в чесність і прозорість ЗНО, справедливого вступу. Бюджет вони скоротили, краще життя свої, сьогодні це доречно.
Макс
Для Дістало: А ЩО дав ваш МАЙДАН ?????????????? Правду говорять - час все розставить на місця. Ось час все і показав !
Дістало
Для Макса. Майдан дав надію на справедоиве життя, а засів правління ЗЕКА таке було неможливе навіть теоретично. Проаналізуйте бали ЗНО доньки Євгена Суліми, заступника Табачника (все 200 балів.). А майдан не мій і не ваш, він УКРАЇНСЬКИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
надія євгенівна
Його по-моєму зі струсом мозку прийняли на роботу,мені до одного місця що у нього найшли,мені все-одно в якій хаті вони всі живуть,і на яких машинах їздять,мені однаково ,що вони п’ють,і що їдять,я сама не бідую,бо все життя працюю,мене цікавить то свинство,яке вони розвели в освіті,вони прийшли не навчити ваших дітей,вони прийшли їх перевірити?За тих ублюдків ви стояли на майдані?Добре,якщо не стояли,то переживали.Люди, в пам’ять про тих,хто загинув і гине, на благо України,не мовчіть,відстоюйте свої права і права своїх дітей,Вас далі плюндрують,знущаються над Вашими дітьми,убогі,недобрі,корисливі бездарі.Не мовчіть, не бійтеся,вже гірше не буде!Не сідайте ,як вівці за парти 1 вересня,а висловлюйте свої позиції.І все ж таки нас багато і нас не подолати,бо за нами Бог і Україна.
Мама
Для надія євгенівна: Повністю підтримую
Олексій
Уцяо-це структура для ПЕРЕВІРКИ знань, якщо у вас питання про те чому дітей не вчать, то вам в мін. Освіти
Мишка
А про що казати? Про що не мовчати? Мабуть про те, що учні 11 класу не вміють вирішувати простенькі задачі з математики, або витрачають роки на вивчення іноземної мови, але наприкінці 11-го класу не спроможні навіть сформулювати речення? Так УЦ не займається навчанням, це прерогатива тисяч і тисяч шкіл (ось де чорна діра бюджету). УЦ займається перевіркою знань, щоби школи зробили висновки, де саме прогалини, на чому потрібно зосередитись. Ніхто не любить перевірок, і тому мамусі, діточки і вчительки занепокоїлись. І правильно зробили УЦ цього року, що ввели поріг. Тепер всілякі тупаки (принаймні цього року) не вступлять до вишів. Вища освіта в Україні має бути елітарною, європейською! Ось за стояли на Майдані!
Коментувати